Stomatolog Warszawa

Dental Elegance
Kłobucka 8b lok. 13
Ursynów, Warszawa

Najlepsza stomatolog !!!
Od lat mieszkam w Stanach ale staram się być w Polce 2 razy w roku aby pozałatwiać niezbędne sprawy. Tradycją stały się moje kontrolne wizyty stomatologiczne u Dr. Iwony Hawryluk. Ani w Polsce, a tym bardziej w Stanach nie spotkałem takiego perfekcjonizmu i kompleksowego podejścia. Pani Doktor, elegancka i zawsze uśmiechnięta dokładnie wyjaśnia co robi. Jestem przewrażliwiony na punkcie chorób zakaźnych. Z zadowoleniem obserwuję jak Pani Doktor ...
Opinia dodana przez: Mariusz
Stomatolog Warszawa lek. dent. Dawid Stenka

lek. dent. Dawid Stenka

Stomatolog, Ortodonta

Stenka Clinic
ul. Sejmu 4-letniego 2/172
02-972 Wilanów, Warszawa

Właśnie kończę 2 letnią przygodę korekty wady zgryzu. Osiągnięty efekt jest tym wymarzonym! Do tego każda wizyta to czysta przyjemność. Spokojnie,delikatnie,profesjonalnie.Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Natalia
Stomatolog Warszawa lek. dent. Magdalena Stec

Gabinet Stmatologiczny MP-Dental
Aleja Zjednoczenia 1/225

Bardzo polecam. Bardzo miła dr. , przyjemna wizyta, bezbolesna, ceny przystępne, wypełnienie za 80zł :). POLECAM jest OK.
Opinia dodana przez: piotr11
Stomatolog Warszawa lek. dent. Bartosz Mulawa

StomaCare
ul.Łucka 20 lok. uż. 21

Nigdy wcześniej nie trafiłam do tak wspaniałego stomatologa, jakim jest dr Bartosz Mulawa. Jego usługi stomatologiczne są na najwyższym poziomie. Nie trudno zauważyć, że w swoim zawodzie jest nadzwyczaj precyzyjny, konkretny, a przy tym wrażliwy i empatyczny. Cechuje go indywidualne podejście do pacjenta, udziela rzetelnych informacji, służy pomocą i radą. Dr Bartosz Mulawa zaproponował i podjął się leczenia zębów, które wydawały się „spisane na straty”. Dzięki zastosowaniu onlay mogę na ...
Opinia dodana przez: Mariola W.
Stomatolog Warszawa lek. stom. Anetta Howorus-Bartoszcze

Pani Ortodontka
ul. gen. R. Abrahama 12
03-982 Praga-Południe, Warszawa

Świetny lekarz, pani doktor specjalizuje sie w ortodoncji i na prawde widać wieloletne doświadczenie podczas wizyty. Miła, rzeczowa a co najważniejsze nie nastawiona na szybkie założenie aparatu stałego (kasa). Moje leczenie jest trudne i wieloetapowe ale ufam Pani Ortodontce w 100% a efekty już widać. Polecam tego ortodonte!
Opinia dodana przez: Grzesiek
Stomatolog Warszawa lek. stom. Dorota Przybysz

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Jestem pod wrażeniem po wizycie u pani doktor Przybysz w Formmedzie. Zawsze bałam się dentysty, a u niej okazało się, że wszystko może być miło, z uśmiechem i bez bólu. Nawet zastrzyk znieczulający zrobiła tak, że nie czułam żadnego bólu. Wszystko mi wyjaśniła, pokazała na zdjęciu gdzie mam problem. Przy okazji okazało się, że mam jeszcze ubytek w innym miejscu. Bez stresu zapisałam sie na następną wizytę.
Opinia dodana przez: Hania W
Stomatolog Warszawa lek. dent. Tomasz Falkowski

Wiktorska 8/2

Do doktora trafilem z polecenia znajomej mojej Mamy, która leczy się u niego całą rodzina. Doktor zrobił mi kilka implantów i odbudowe kosci. Wszystko to troche trwalo ale mam poczucie ze bylel (i jestem caly czas) w dobrych rekach. Podczas wizyty czuc ze ma duze doswiadczenie i wiedzie. Mila atmosfera, uprzejma obsluga i czysty gabinet. Polecam
Opinia dodana przez: Marek
Stomatolog Warszawa lek. stom. Agnieszka Szcześniak-Topór

bestDent
Powstańców Śląskich 85 lok.u5
01-466 Bemowo, Warszawa

Pani dr bardzo kompetentna, szczegółowo i cierpliwie opisała stan moich zębów i konieczne zabiegi. Dodatkowo bardzo delikatna, empatyczna. W trakcie wypełniania ubytków ból nie odczuwalny w ogóle! Polecam :)
Opinia dodana przez: Magda
Stomatolog Warszawa lek. dent. Klaudia Caban

lek. dent. Klaudia Caban

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

White Dental Clinic
Żeromskiego 3A

P. Klaudia to wspaniała i sympatyczna dentystka z pasją do swojej pracy. Jej dobry humor i pozytywne nastawienie sprawiły, że zabieg minął mi bardzo szybko, a jego efekty wydają się być bardzo dobre. Korona nie wyróżnia się na tle pozostałych zębów i po 2 miesiącach trzyma się bez zarzutu i nie ma z nią problemów. Doceniam również porządek i czystość w gabinecie, bo nie każdy dentysta może się takim poszczycić!
Opinia dodana przez: Karol
Stomatolog Warszawa lek. dent. Kacper Kalina

Stenka Clinic
ul. Sejmu 4-letniego 2/172
02-972 Wilanów, Warszawa

Pan dr. Kacper Kalina to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Mlody chirurg stomatologii z powołaniem gdzie w dzisiejszych czasach to rzadkość. Jestem przeszczęśliwa, że trafiłam do Pana doktora. Szybko, bezbolesnie i fachowo wykonał ekstrakcję 3 ósemek w odstępach 2 tyg. Żałuję, że nie trafiłam do niego wcześniej gdyż pierwszą ekstrakcję ósemki wykonałam na warszawskim Żoliborzu, gdzie przebiegło to dość opornie i z komplikacjami.
Szczerze polecam!!!!
Opinia dodana przez: Paulina