Stomatolog Warszawa

Wolny termin: 21 Sie o 11:00. Sprawdź inny.

AestheticA
Kleszczowa 18

Wolny termin: 21 Sie o 15:00. Sprawdź inny.
Stomatolog Warszawa lek. stom. Katarzyna Ludwików

lek. stom. Katarzyna Ludwików

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Super ortodontka. Wszystko wyjaśniła, zaproponowała sposób leczenia. Z uśmiechem, sympatycznie, miło, w dobrych warunkach i po roku mam proste zęby. Polecam.

Opinia dodana przez: Paula
Wolny termin: 21 Sie o 15:00. Sprawdź inny.

AestheticA
Kleszczowa 18

Wolny termin: 23 Sie o 09:00. Sprawdź inny.
Stomatolog Warszawa lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

RTG, Technik dentystyczny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTIS Spółka z o.o.
Kondratowicza 18 lok. 423

Jestem pacjentką Dr Kowalczyka (klinika Dentis, W-wa) od chyba dwóch lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Trafiłam do Niego przypadkiem, jak ukruszyła mi się "1". Zaufałam Dr. Kowalczykowi na tyle, że zdecydowałam się, żeby zajął się moją protetyką i kosmetyką wraz z endodoncją. Właściwie, to ten Pan zmobilizował mnie do tego. Jego fachowość, podejście nie tylko jako do pacjenta, ale i jako do człowieka. Dr Kowalczyk nie pozwala na ból, zbytnie uszczuplenie portfela, przy jednoczesnym zachowaniu idealnego leczenia (bez fuszerki i oszczędności na materiale). Jest gotowy poświęcić swój prywatny czas poza godzinami pracy, gdy zajdzie potrzeba przyjść wcześniej, albo pozostać dłużej w gabinecie. Mam nawet z Doktorem prywatny kontakt telefoniczny w nagłych przypadkach. Jest cierpliwy, zawsze opowiada co robi i w jakim celu. Z empatią podchodzi do pacjenta. Miły, sympatyczny, z poczuciem humoru. Z czystym sumieniem mogę polecić Doktora Kowalczyka. Mam nadzieję, że taki pozostanie zawsze, pomimo upływu lat w zawodzie :)

ARTDENTIC Katarzyna Langner
Kluczborska 1, 01-461 Warszawa
Bemowo, Warszawa

pozytywne odczucia, bezbolesne leczrnie, mila obsluga, duza wiedza i kompetencje, polecam i pozdrawiam

Opinia dodana przez: luka

AGADENT Poradnia Stomatologiczna
gen. Tadeusza Pełczyńskiego 32A/2

Wcześniej panicznie się bałam lekarzy i dentystów. Teraz nie żaluję, że przyszłam do pani doktor. Na wizytach byłam miła atmosfera, przez co przekonałam się do stomatologów. Cieszę się, że mam teraz zdrowe zęby. Jest to dobry lekarz. Polecam.

Opinia dodana przez: Julia

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRIMA-DENT Filia Nr 3
Króżańska 20

super stomatolog. Bardzo dokladna, delikatna (dla mnie to istotne:)) oraz bardzo sympatyczna. wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia. Niedługo zabieram do niej swojego synka.

Opinia dodana przez: klaudia111
Stomatolog Warszawa dr Kinga Golonka

Gabinet Stomatologiczny
ul. Górnośląska 3

Jestem pacjentką Pani Doktor Golonki od około 10 lat. Przez ten czas leczyła mi wiele zębów. Jest bardzo dobrym stomatologiem polecilam już moim znajomym. Z dziećmi przychodzimy do gabinetu i po kolei siadamy do leczenia. Niesamowita miła atmosfera. Aż się chce przyjść na kolejną wizytę.

Opinia dodana przez: Maria
Stomatolog Warszawa dr n. med. Michał Jonasz

dr n. med. Michał Jonasz

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

DentalWhite
ul. Sebastiana Klonowicza 2/U3
01-228 Wola, Warszawa

Doskonały specjalista. Skomplikowane leczenie implanty, ortodoncja + problemy z żuchwą - zapowiadało się na długie i kosztowne leczenie. A w Dental White pod opieką Pana doktora wszystko skończyło się szybko, sprawnie i nie było tak strasznie jak zapowiadane mi w innych klinikach. Jestem wdzięczna. Polecam.

Opinia dodana przez: Kasia

Stomatologia DENTICA NZOZ
Ogrodowa 16B

Dzisiaj miałam usuwaną dolną ósemkę z dłutowaniem i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem. Kompetentny i rzetelny, dokładny nawet w najmniejszym calu lekarz. Do tego opanowany, dokładnie tłumaczył co się dzieje krok po kroku. Pomimo możliwych komplikacji związanych z umiejscowieniem nerwu wróciło mi całkowicie czucie. Polecam wszystkim!

Opinia dodana przez: Natalia

Stomatolodzy w mieście Warszawa