Stomatolog Warszawa

Stomatolog Warszawa lek. dent. Tomasz Falkowski

Wiktorska 8/2

Do doktora trafilem z polecenia znajomej mojej Mamy, która leczy się u niego całą rodzina. Doktor zrobił mi kilka implantów i odbudowe kosci. Wszystko to troche trwalo ale mam poczucie ze bylel (i jestem caly czas) w dobrych rekach. Podczas wizyty czuc ze ma duze doswiadczenie i wiedzie. Mila atmosfera, uprzejma obsluga i czysty gabinet. Polecam
Opinia dodana przez: Marek
Stomatolog Warszawa lek. stom. Agnieszka Szcześniak-Topór

bestDent
Powstańców Śląskich 85 lok.u5
01-466 Bemowo, Warszawa

Pani dr bardzo kompetentna, szczegółowo i cierpliwie opisała stan moich zębów i konieczne zabiegi. Dodatkowo bardzo delikatna, empatyczna. W trakcie wypełniania ubytków ból nie odczuwalny w ogóle! Polecam :)
Opinia dodana przez: Magda
Stomatolog Warszawa lek. dent. Klaudia Caban

lek. dent. Klaudia Caban

Żeromskiego 3A

P. Klaudia to wspaniała i sympatyczna dentystka z pasją do swojej pracy. Jej dobry humor i pozytywne nastawienie sprawiły, że zabieg minął mi bardzo szybko, a jego efekty wydają się być bardzo dobre. Korona nie wyróżnia się na tle pozostałych zębów i po 2 miesiącach trzyma się bez zarzutu i nie ma z nią problemów. Doceniam również porządek i czystość w gabinecie, bo nie każdy dentysta może się takim poszczycić!
Opinia dodana przez: Karol
Stomatolog Warszawa lek. dent. Kacper Kalina

Stenka Clinic
ul. Sejmu 4-letniego 2/172
02-972 Wilanów, Warszawa

Pan dr. Kacper Kalina to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Mlody chirurg stomatologii z powołaniem gdzie w dzisiejszych czasach to rzadkość. Jestem przeszczęśliwa, że trafiłam do Pana doktora. Szybko, bezbolesnie i fachowo wykonał ekstrakcję 3 ósemek w odstępach 2 tyg. Żałuję, że nie trafiłam do niego wcześniej gdyż pierwszą ekstrakcję ósemki wykonałam na warszawskim Żoliborzu, gdzie przebiegło to dość opornie i z komplikacjami.
Szczerze polecam!!!!
Opinia dodana przez: Paulina
Stomatolog Warszawa lek. dent. Ewa Robak

ul. Józefa Mehoffera 44/lok. U2

Do Dr trafiłam dzięki rekomendacji znajomych i nie zawiodłam sie. Poprzeczka moich wymagań była postawiona wysoko - szukałam lekarza także dla swoich dzieci. Udało sie. Polecam każdemu, kto szuka profesjonalizmu, zrozumienia pacjenta, rzeczowego i empatycznego podejścia. Ja wrócę i polecę dr Ewę jeszcze niejednokrotnie.
Opinia dodana przez: Barbara
Stomatolog Warszawa lek. dent. Marcin Nitka

lek. dent. Marcin Nitka

Żeromskiego 3A

Nie mam zastrzeżeń do tego dentysty, widać, że zna się na tym, co robi i stara się, żeby zabieg był jak najmniej uciążliwy dla pacjenta i jednocześnie dokładnie i profesjonalnie wykonany. P. Marcin jest osobą kontaktową i bezkonfliktową, na pierwszym miejscu stawia dobro pacjenta.
Opinia dodana przez: Lidia
Stomatolog Warszawa lek. dent. Agnieszka Miszkurka

lek. dent. Agnieszka Miszkurka

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Żeromskiego 3A

Pani stomatolog z dobrym podejściem do dzieci. Drugi rok przychodzę z synem (teraz 9lat) i każda wizyta zakończona była uśmiechem zamiast płaczem. Dr. Miszkurka potrafi w taki sposób opowiadać o zębach i ich leczeniu, że nawet dziecko słucha z zaciekawieniem i potem łatwiej znosi ewentualny zabieg. 2 wypełnienia założone przez P. Doktor trzymają się bez problemów i są niemal niewidoczne
Opinia dodana przez: Patrycja
Stomatolog Warszawa dr Alicja Dziedzicka

dr Alicja Dziedzicka

wizyta już od 450

Gabinet Stomatologiczny Zielone Jabłko Alicja Dziedzicka
Zwycięzców 45/26

W nowocześnie wyposażonym gabinecie "Zielone Jabłko" przyjmuje Pani dr Alicja Dziedzicka. Profesjonalizm, dokładność, empatia dla pacjenta i spokój jaki emanuje od Pani Doktor powoduje, że z przyjemnością odwiedzam gabinet już od kilkunastu lat. Wszystkim, którzy cierpnią i którzy chcą poprawić estetykę swojego wyglądu polecam Panią Doktor A. Dziedzicką.
Zadowolona pacjentka
Stomatolog Warszawa lek. dent. Konrad Zarod

Alchemia Uśmiechu
ul. Bruna 9

U pana Konrada zjawiłam się z kilkoma niedoleczonymi zębami, które "odezwały się" dopiero po latach. Po raz pierwszy dentysta wytłumaczył mi dokładnie, jaki jest problem i jak będzie wyglądać moje leczenie. Ujął mnie przede wszystkim pełny profesjonalizm i spokój. Leczenie endodontyczne, które pamiętam jako okropnie długą wizytę, tutaj przebiegło sprawnie. Pan Konrad pracuje szybko, ale z pełną uwagą i spokojem. Będąc jego pacjentką czuję pewność, że leczenie będzie dokładne i ...
Opinia dodana przez: Marlena
Stomatolog Warszawa lek. dent. Marcin Wilk

lek. dent. Marcin Wilk

Żeromskiego 3A

Mimo młodego wieku praca dentystyczna wykonana świetnie. Mam bardzo delikatne zęby i normalnie po plombowaniu zęby bolały mnie przez dzień czy 2 – nie tym razem. U Pana Marcina wszystko działa jak w zegarku, wizyta odbyła się punktualnie. Dr. Wilk to dobry młody specjalista. Jeśli będzie potrzeba wiem już gdzie się leczyć!
Opinia dodana przez: Marta

Stomatolodzy w Warszawie