Stomatolog Warszawa

Wolny termin: 21 Cze o 09:00. Sprawdź inny.
Stomatolog Warszawa lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

Specjalista leczenia bólu, RTG

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTIS Spółka z o.o.
Kondratowicza 18 lok. 423

Panie Doktorze bardzo dziekuję za wsparcie,kompetencje,uprzejmość,troskę o to aby nic nie bolało.Cały zabieg przebiegł faktycznie bez bólu i stresu a ja należę do osób wyjątkowo panikujących.Polecem wszystkim Doktora Kowalczyka naprawdę godny polecenia lekarz.Dziękuję również całemu wspaniałemu personelowi.Na zadane pytania Panie odpowiadały z uśmiechem na twarzy przy czym bardzo kompetentnie.Jeszcze raz wielkie dzięki.

Opinia dodana przez: barbara
Wolny termin: 22 Cze o 11:00. Sprawdź inny.

AestheticA
Kleszczowa 18

Wolny termin: 22 Cze o 15:00. Sprawdź inny.

AestheticA
Kleszczowa 18

Wolny termin: 26 Cze o 11:00. Sprawdź inny.

dr Andrzej Brudnicki

Chirurg szczękowo twarzowy, Protetyk

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Witam,

Witam,

do z dr Brudnickim miałam przyjemność spotykać się przez dłuższy czas w sprawie ustalenia terminu operacji mojej żuchwy. Dr zawsze kompleksowo i dokładnie tłumaczył, na czym polega zabieg. Gdy w końcu się udało byłam zaskoczona efektem - wykonano u mnie osteotomię żuchwy + genioplastykę - praktycznie nie miałam opuchlizny, nie straciłam krwi, dobrze czułam się po zabiegu. Dziś jestem 10 dni po zabiegu i czuję się bardzo dobrze. Byłam na wizycie u dr na zdjęciu szwów - widać, że jest zadowolony ze swojej pracy :) dodatkowo dr Brudnicki jest zawsze bardzo miły :) polecam! pełen profesjonalizm!

Opinia dodana przez: Paulina

ARTDENTIC Katarzyna Langner
Kluczborska 1, 01-461 Warszawa
Bemowo, Warszawa

pozytywne odczucia, bezbolesne leczrnie, mila obsluga, duza wiedza i kompetencje, polecam i pozdrawiam

Opinia dodana przez: luka

AGADENT Poradnia Stomatologiczna
gen. Tadeusza Pełczyńskiego 32A/2

Wcześniej panicznie się bałam lekarzy i dentystów. Teraz nie żaluję, że przyszłam do pani doktor. Na wizytach byłam miła atmosfera, przez co przekonałam się do stomatologów. Cieszę się, że mam teraz zdrowe zęby. Jest to dobry lekarz. Polecam.

Opinia dodana przez: Julia

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRIMA-DENT Filia Nr 3
Króżańska 20

super stomatolog. Bardzo dokladna, delikatna (dla mnie to istotne:)) oraz bardzo sympatyczna. wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia. Niedługo zabieram do niej swojego synka.

Opinia dodana przez: klaudia111
Stomatolog Warszawa dr n. med. Michał Jonasz

dr n. med. Michał Jonasz

Chirurg szczękowo twarzowy, Stomatolog

DentalWhite
ul. Sebastiana Klonowicza 2/U3
01-228 Wola, Warszawa

Doskonały specjalista. Skomplikowane leczenie implanty, ortodoncja + problemy z żuchwą - zapowiadało się na długie i kosztowne leczenie. A w Dental White pod opieką Pana doktora wszystko skończyło się szybko, sprawnie i nie było tak strasznie jak zapowiadane mi w innych klinikach. Jestem wdzięczna. Polecam.

Opinia dodana przez: Kasia

Stomatologia DENTICA NZOZ
Ogrodowa 16B

Bardzo sympatyczny, kulturalny lekarz, usunełam już u niego 3 ósemki. Wszystko sprawnie, bezbolesnie i w miłej atmosferze.

Opinia dodana przez: Lelka

LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)

Pani doktor usuwała mi "ósemkę". Nic dodać, nic ująć. Nie dość, że pani doktor jest rzeczowa i kompetentna, to jeszcze na dodatek jest bardzo miła i sympatyczna.