Stomatolog Warszawa 3

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lecznica Stomatologiczna BEST-DENT
Gajkowicza 3/29

Jestem pacjentem pani doktór. Uprzejmie wyjaśnia co będzie robiła , delikatnie obchodzi się z pacjentem . Wyjaśnia po zabiegu co dalej robić. Zabiegi wykonuje bezboleśnie,że miło powraca się na następną wizytę,

Opinia dodana przez: HENRYK

Odkryta 44 W

Kompetentna, dokładna, posiada dużą wiedzę nie tylko w dziedzinie stomatologii, ale i z zakresu medycyny ogólnej. Ogromna jej zaleta to fakt, że zajmuje się zarówno stomatologią zachowawcza jak i protetyką! Bardzo miła, delikatna, można polegać jej opini. Inni pacjenci też ją chwalą. Ja czekałam tydzień aby się do niej dostać, ale było warto.

Wawelska 19/3

Serdeczna, cierpliwa, uczciwa Pani doktor! Leczenie zwykłe i kanałowe, dobre doradztwo ws problemów zębowych wszelakich, bardzo dobra rekonstrukcja zębów

Opinia dodana przez: Agnieszka

CONRADMED
ul. Conrada 15

Bardzo dobra specjalistka i dodatkowo przystępne ceny. Każdemu życze takiego specjalisty. Gorąco polecam! Gosia

Lecznica Ursus Filia Nr 1 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Tomcia Palucha 37/ lok. U 5

Leczenie u Pana doktora to przyjemność. Niezwykła dokładnośc i dbałośc o pacjenta dają mi poczucie że jestem w najlepszych rękach.

ODENT sp. z o. o.
ul. Duchnicka 3, (na terenie Instytutu Mechaniki Precyzyjnej) Defabryka, budynek 4, wejście A
01-796 Żoliborz, Warszawa

Dzięki dr Obłoj mój zgryz i uśmiech zyskały nową jakość;). Przemiła lekarka i widać, że kocha swoją pracę.

Opinia dodana przez: makówka

ODENT sp. z o. o.
01-796 Żoliborz, Warszawa

Doktor Obłoj usuwał mi ósemki, mimo że bardzo się tego bałam mam teraz dobre wspomnienia - profesjonalnie, szybko, bez bólu. Świetny specjalista który nie boi się trudnych spraw.

Opinia dodana przez: Magda

Anna Sarara

Stomatolog, Protetyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia
Okocimska 3

W pelni godna polecenia.Nie forsuje zbytecznego leczenia.

W pelni godna polecenia.Nie forsuje zbytecznego leczenia.

Benedykta Polaka 3 lok. 108a

wspaniały lekarz z prawdziwego zdarzenia, uratowała mi zęby, które inny stomatolog chciał wyrwać. to bylo prawie 10 lat temu i nic się z tymi wyleczonymi zębami nie dzieje. na dodatek pani doktor nie jest tzw. groszorobem i nie naciaga na koszty

Siewierska 14 lok. 3

ginacy gatunek, dr gorecki leczy mnie od kilku lat, dotarlem do niego z masa problemow po wypadku. niesamowicie rzetelny, pomocny, uczciwy i empatyczny czlowiek i lekarz. to co robi w moim odczuciu robi glownie z powolania. ambitny, dociekliwy, przedstawia pacjentowi opcje i doradza w wybraniu wlasciwej. osoby, ktorym go polecilem sa rownie zadowolone. dr gorecki bardzo starannie dobiera swoj personel. pomoc zatrudniona w gabinecie jest szalenie uprzejma i profesjonalna. choc dr gorecki moim zdaniem nie potrzebuje reklamy szczerze polecam go kazdemu kto ma powazne problemy z zebami. dentysta i czlowiek jedyny w swoim rodzaju.

Opinia dodana przez: andrzej