Stomatolog Warszawa

Protetyk stomatologiczny, Ortodonta

Stenka Clinic
ul. Sejmu 4-letniego 2/172
02-972 Wilanów, Warszawa

Witam bardzo polecam pania dr jest po prostu super jako specjalista usuwala mi osemke i pozniej robila implant wszystko bylo super nic nie bolalo rozladowala moj stres przez zarty bylo super pozniej tez nic mnie nie bolalo ,jak przyszedlem zestresowany zaproponowala mi gaz rozweselajacy ale nie bylo takiej potrzeby :) Krys
Opinia dodana przez: krzysztof
Stomatolog Warszawa dr Paweł Fudalej

dr Paweł Fudalej

Stomatolog, Protetyk

Centrum Stomatologiczne
Słowackiego 25/2

Paweł Fudalej to świetny specjalista, najlepszy lekarz w całej Wawie :) Tak sympatycznego i uśmiechniętego lekarza każdemu życzę! Co do jego kompetencji nie mam żadnych wątpliwości. Dziękuję i polecam jego gabinet.
Opinia dodana przez: gosc
Stomatolog Warszawa lek. stom. Marzena Kupis

lek. stom. Marzena Kupis

wizyta już od 150

Your Dentist
Grzybowska 2/32

Moje korony na jedynkach to prawdziwe cudo !!!! Wreszcie mogę się uśmiechać. Pani Doktor pomogła mi odzyskać wiarę w siebie i cieszyć się pięknym uśmiechem :). Poleciła mi ją znajoma, a ja będę ją polecać wszystkim, bo jest fantastyczna. Miła, cierpliwa, uważnie słuchająca pacjenta, tłumacząca dokładnie cały proces leczenia i nie żałująca czasu na perfekcyjne wykonie pracy !!! Poza tym sama klinika i atmosfera absolutnie bez zarzutu. Gorąco polecam :)
Opinia dodana przez: Ewa
Stomatolog Warszawa lek. stom. Monika Madej

Centrum Stomatologii na Jana Kazimierza
Jana Kazimierza 64 lok. U6
Wola, Warszawa

Profesjonalna i miła obsługa pacjenta. Dr Monika przede wszystkim ma na uwadze dobro pacjenta - uratowała mój ząb przed kanałowym leczeniem i ukoiła ból.
Wszystkim życzę takich lekarzy! 100% zaangażowania
Opinia dodana przez: Ewelina

lek. stom. Agnieszka Jaworska

Stomatolog, Chirurg stomatolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Interdental AT Agnieszka Jaworska
ul. Reymonta 34 m 18

Rzadko kiedy wystawiam opinie na temat lekarzy. Jestem jednak tak pozytywnie zaskoczona wizytą u Pani doktor, że postanowiłam polecić ją każdemu. Miałam bardzo duże problemy i odwiedziłam wielu stomatologów. Każdy z nich mówił mi co innego, przez co straciłam mnóstwo cennego czasu i oczywiście pieniędzy. Kiedy trafiłam do Pani Agnieszki od razu zdiagnozowała problem oraz rozpoczęła leczenie. Jestem po zabiegu i jestem w pełni zadowolona. Nie ucierpiałam ani ja, ani ...
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Mariola Sztogryn

Stomatolog, Medycyna estetyczna

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 70

Kleszczowa 18

Bardzo serdecznie polecam panią Doktor. Bardzo profesjonalnie prowadzone leczenie i daje opis leczenia. Poświęca czas pacjentowi i zachowuje cierpliwość.
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr Andrzej Brudnicki

Stomatolog, Protetyk

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 160

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Witam,

do z dr Brudnickim miałam przyjemność spotykać się przez dłuższy czas w sprawie ustalenia terminu operacji mojej żuchwy. Dr zawsze kompleksowo i dokładnie tłumaczył, na czym polega zabieg. Gdy w końcu się udało byłam zaskoczona efektem - wykonano u mnie osteotomię żuchwy + genioplastykę - praktycznie nie miałam opuchlizny, nie straciłam krwi, dobrze czułam się po zabiegu. Dziś jestem 10 dni po zabiegu i czuję się bardzo dobrze. ...
Opinia dodana przez: Paulina

ARTDENTIC Katarzyna Langner
Kluczborska 1, 01-461 Warszawa
Bemowo, Warszawa

pozytywne odczucia, bezbolesne leczrnie, mila obsluga, duza wiedza i kompetencje, polecam i pozdrawiam
Opinia dodana przez: luka

Stomatolodzy w Warszawie