Stomatolog Warszawa

lek. dent. Agnieszka Miszkurka

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

White Dental Clinic
Żeromskiego 3A

Pani stomatolog z dobrym podejściem do dzieci. Drugi rok przychodzę z synem (teraz 9lat) i każda wizyta zakończona była uśmiechem zamiast płaczem. Dr. Miszkurka potrafi w taki sposób opowiadać o zębach i ich leczeniu, że nawet dziecko słucha z zaciekawieniem i potem łatwiej znosi ewentualny zabieg. 2 wypełnienia założone przez P. Doktor trzymają się bez problemów i są niemal niewidoczne
Opinia dodana przez: Patrycja
Stomatolog Warszawa dr Alicja Dziedzicka

dr Alicja Dziedzicka

wizyta już od 450

Gabinet Stomatologiczny Zielone Jabłko Alicja Dziedzicka
Zwycięzców 45/26

W nowocześnie wyposażonym gabinecie "Zielone Jabłko" przyjmuje Pani dr Alicja Dziedzicka. Profesjonalizm, dokładność, empatia dla pacjenta i spokój jaki emanuje od Pani Doktor powoduje, że z przyjemnością odwiedzam gabinet już od kilkunastu lat. Wszystkim, którzy cierpnią i którzy chcą poprawić estetykę swojego wyglądu polecam Panią Doktor A. Dziedzicką.
Zadowolona pacjentka
Stomatolog Warszawa lek. dent. Konrad Zarod

Alchemia Uśmiechu
ul. Bruna 9

U pana Konrada zjawiłam się z kilkoma niedoleczonymi zębami, które "odezwały się" dopiero po latach. Po raz pierwszy dentysta wytłumaczył mi dokładnie, jaki jest problem i jak będzie wyglądać moje leczenie. Ujął mnie przede wszystkim pełny profesjonalizm i spokój. Leczenie endodontyczne, które pamiętam jako okropnie długą wizytę, tutaj przebiegło sprawnie. Pan Konrad pracuje szybko, ale z pełną uwagą i spokojem. Będąc jego pacjentką czuję pewność, że leczenie będzie dokładne i ...
Opinia dodana przez: Marlena
Stomatolog Warszawa lek. dent. Marcin Wilk

lek. dent. Marcin Wilk

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

White Dental Clinic
Żeromskiego 3A

Mimo młodego wieku praca dentystyczna wykonana świetnie. Mam bardzo delikatne zęby i normalnie po plombowaniu zęby bolały mnie przez dzień czy 2 – nie tym razem. U Pana Marcina wszystko działa jak w zegarku, wizyta odbyła się punktualnie. Dr. Wilk to dobry młody specjalista. Jeśli będzie potrzeba wiem już gdzie się leczyć!
Opinia dodana przez: Marta
Protetyk stomatologiczny Warszawa lek. dent. Maria Stenka

lek. dent. Maria Stenka

Protetyk stomatologiczny, Ortodonta

Stenka Clinic
ul. Sejmu 4-letniego 2/172
02-972 Wilanów, Warszawa

Witam bardzo polecam pania dr jest po prostu super jako specjalista usuwala mi osemke i pozniej robila implant wszystko bylo super nic nie bolalo rozladowala moj stres przez zarty bylo super pozniej tez nic mnie nie bolalo ,jak przyszedlem zestresowany zaproponowala mi gaz rozweselajacy ale nie bylo takiej potrzeby :) Krys
Opinia dodana przez: krzysztof
Stomatolog Warszawa dr Paweł Fudalej

dr Paweł Fudalej

Stomatolog, Protetyk

Centrum Stomatologiczne
Słowackiego 25/2

Paweł Fudalej to świetny specjalista, najlepszy lekarz w całej Wawie :) Tak sympatycznego i uśmiechniętego lekarza każdemu życzę! Co do jego kompetencji nie mam żadnych wątpliwości. Dziękuję i polecam jego gabinet.
Opinia dodana przez: gosc
Stomatolog Warszawa lek. stom. Marzena Kupis

lek. stom. Marzena Kupis

wizyta już od 150

Your Dentist
Grzybowska 2/32

Moje korony na jedynkach to prawdziwe cudo !!!! Wreszcie mogę się uśmiechać. Pani Doktor pomogła mi odzyskać wiarę w siebie i cieszyć się pięknym uśmiechem :). Poleciła mi ją znajoma, a ja będę ją polecać wszystkim, bo jest fantastyczna. Miła, cierpliwa, uważnie słuchająca pacjenta, tłumacząca dokładnie cały proces leczenia i nie żałująca czasu na perfekcyjne wykonie pracy !!! Poza tym sama klinika i atmosfera absolutnie bez zarzutu. Gorąco polecam :)
Opinia dodana przez: Ewa
Stomatolog Warszawa lek. stom. Monika Madej

Centrum Stomatologii na Jana Kazimierza
Jana Kazimierza 64 lok. U6
Wola, Warszawa

Profesjonalna i miła obsługa pacjenta. Dr Monika przede wszystkim ma na uwadze dobro pacjenta - uratowała mój ząb przed kanałowym leczeniem i ukoiła ból.
Wszystkim życzę takich lekarzy! 100% zaangażowania
Opinia dodana przez: Ewelina

lek. stom. Agnieszka Jaworska

Stomatolog, Chirurg stomatolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Interdental AT Agnieszka Jaworska
ul. Reymonta 34 m 18

Rzadko kiedy wystawiam opinie na temat lekarzy. Jestem jednak tak pozytywnie zaskoczona wizytą u Pani doktor, że postanowiłam polecić ją każdemu. Miałam bardzo duże problemy i odwiedziłam wielu stomatologów. Każdy z nich mówił mi co innego, przez co straciłam mnóstwo cennego czasu i oczywiście pieniędzy. Kiedy trafiłam do Pani Agnieszki od razu zdiagnozowała problem oraz rozpoczęła leczenie. Jestem po zabiegu i jestem w pełni zadowolona. Nie ucierpiałam ani ja, ani ...
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Mariola Sztogryn

Stomatolog, Medycyna estetyczna

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 70

AestheticA
Kleszczowa 18

Bardzo serdecznie polecam panią Doktor. Bardzo profesjonalnie prowadzone leczenie i daje opis leczenia. Poświęca czas pacjentowi i zachowuje cierpliwość.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Stomatolodzy w Warszawie