Stomatolog Warszawa

Stomatolog Warszawa lek. dent. Aleksandra Szypulska

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134
02-797 Ursynów, Warszawa

Świetny fachowiec i na prawdę przemiła osoba. Jak do tej pory bałem się dentystów, to po kilku wizytach u dr Szypulskiej chyba zmienię zdanie. Na prawdę warto dbać o zęby, tym bardziej jeśli chodzi się do tak dobrego dentysty!

Opinia dodana przez: Fortmak

Gabinet stomatologiczny
Nocznickiego 23/U2

Najlepszy stomatolog z jakim miałem do czynienia....chodzę do Pani dr Pauliny z wielką przyjemnością

Opinia dodana przez: Michał
Stomatolog Warszawa lek. stom. Iwona Hawryluk

Dental Elegance
Kłobucka 8b lok. 13
Ursynów, Warszawa

Najlepsza stomatolog !!!

Najlepsza stomatolog !!!
Od lat mieszkam w Stanach ale staram się być w Polce 2 razy w roku aby pozałatwiać niezbędne sprawy. Tradycją stały się moje kontrolne wizyty stomatologiczne u Dr. Iwony Hawryluk. Ani w Polsce, a tym bardziej w Stanach nie spotkałem takiego perfekcjonizmu i kompleksowego podejścia. Pani Doktor, elegancka i zawsze uśmiechnięta dokładnie wyjaśnia co robi. Jestem przewrażliwiony na punkcie chorób zakaźnych. Z zadowoleniem obserwuję jak Pani Doktor niezwykle dba o higienę ! - zawsze 2-3 razy zmienia rękawiczki aby były nieskazitelnie czyste- w końcu tu chodzi o moje zdrowie. Jestem super zadowolony z długotrwałych efektów leczenia. Przed kolejnym przylotem na pewno znowu się zapiszę. Dziękuję bardzo !!!

Opinia dodana przez: Mariusz

Polska Klinika Terapeutyczna
Jagiellonska 69

Rewelacja,polecam serdecznie panią doktor.Niesamowicie profesjonalne podejście do pacjenta,nowoczesny sprzęt medyczny.Jedyny minus to to że czasami trzeba długo czekać na wizytę ale świadczy to tylko o tym że doktor Drzewicka jest jednym z najlepszych stomatologów w Płocku.

"Apolonia" Gabinet Stomatologiczny
ul.Czerwonych Beretów 6

Do dr Zalewskiego trafiłam wiele lat temu i wtedy przestałam bać sie zabiegów dentystycznych. Od tamtego czasu nigdy nie korzystałam z usług innego stomatologa. Dr Zalewski stwarza poczucie bezpieczeństwa,jest bardzo dobrym lekarzem. Bardzo polecam. I.Mrozek

Laboratorium Bakteriologiczne
aleja Niepodległości 20

Pani Doktor jest bardzo dokładna, zawsze poświęca mi odpowiednią ilość czasu wszystko zrozumiale tłumaczy nawet pokazuje w lusterku próchnicę!! jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni, polecamy, zwłaszcza, że sami trafiliśmy z polecenia, pozdrawiam!

E.K.

E.K.

Bardzo dobry stomatolog.Niesamowicie dokładna w tym co robi.Nawet leczenie kanałowe jest przyjemne i bezbolesne.Bardzo miła i kulturalna wobec pacjenta.

Opinia dodana przez: Michał

Zabłocimska

bardzo mila i uprzejma wszystko zrobi bez znieczulenia i bez bulu za dore pieniodze goraco polecam uslugi

STOMAPOL
Myśliborska 18/44

Profesjonalizm przez duże "P" . Namówiłem pozostałych członków rodziny na leczenie zębów i to jest najlepsza rekomendacja . Zdecydowanie Polecam !!!

Opinia dodana przez: Jacek

Prywatny Gabinet Lekarski
Serocka 51 A lok. 2

Sympatyczny człowiek, bardzo żartobliwy, wyrozumiały, cierpliwy, uśmiechnięty. Podjął się leczenia moich zębów za co jestem Mu bardzo wdzięczna. Mam wiele problematycznych zębów, stan się pogarsza, a Doktor robi wszystko co może by każdą sztukę uratować, by nie dopuścić do wyrwania. Zawsze potwarz, że wyrwanie zęba to ostateczność. Dziękuję , Doktorowi za kilka ładnych już lat pracy nade mną.