Stomatolog Warszawa

Stomatolog Warszawa lek. stom. Monika Madej

Centrum Stomatologii na Jana Kazimierza
Jana Kazimierza 64 lok. U6
Wola, Warszawa

Profesjonalna i miła obsługa pacjenta. Dr Monika przede wszystkim ma na uwadze dobro pacjenta - uratowała mój ząb przed kanałowym leczeniem i ukoiła ból.
Wszystkim życzę takich lekarzy! 100% zaangażowania

Wszystkim życzę takich lekarzy! 100% zaangażowania

Opinia dodana przez: Ewelina

lek. stom. Agnieszka Jaworska

Stomatolog, Chirurg stomatolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Interdental AT Agnieszka Jaworska
ul. Reymonta 34 m 18

Rzadko kiedy wystawiam opinie na temat lekarzy. Jestem jednak tak pozytywnie zaskoczona wizytą u Pani doktor, że postanowiłam polecić ją każdemu. Miałam bardzo duże problemy i odwiedziłam wielu stomatologów. Każdy z nich mówił mi co innego, przez co straciłam mnóstwo cennego czasu i oczywiście pieniędzy. Kiedy trafiłam do Pani Agnieszki od razu zdiagnozowała problem oraz rozpoczęła leczenie. Jestem po zabiegu i jestem w pełni zadowolona. Nie ucierpiałam ani ja, ani mój uśmiech, ani mój portfel. Do każdego przypadku podchodzi indywidualnie i poświęca tyle czasu ile dany pacjent potrzebuje. Jeżeli ktoś boi się dentysty, chce szybkiej i dobrej diagnozy oraz lekarza, który przy swoich kompetencjach jest prze-uprzejmy - bardzo mocno polecam Panią Agnieszkę!!! Nie wyobrażam sobie, żeby odwiedzać teraz jakiegoś innego stomatologa.

Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Mariola Sztogryn

Stomatolog, Medycyna estetyczna

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 70

Kleszczowa 18

Bardzo serdecznie polecam panią Doktor. Bardzo profesjonalnie prowadzone leczenie i daje opis leczenia. Poświęca czas pacjentowi i zachowuje cierpliwość.

Opinia dodana przez: Agnieszka

dr Andrzej Brudnicki

Stomatolog, Protetyk

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 160

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Witam,

Witam,

do z dr Brudnickim miałam przyjemność spotykać się przez dłuższy czas w sprawie ustalenia terminu operacji mojej żuchwy. Dr zawsze kompleksowo i dokładnie tłumaczył, na czym polega zabieg. Gdy w końcu się udało byłam zaskoczona efektem - wykonano u mnie osteotomię żuchwy + genioplastykę - praktycznie nie miałam opuchlizny, nie straciłam krwi, dobrze czułam się po zabiegu. Dziś jestem 10 dni po zabiegu i czuję się bardzo dobrze. Byłam na wizycie u dr na zdjęciu szwów - widać, że jest zadowolony ze swojej pracy :) dodatkowo dr Brudnicki jest zawsze bardzo miły :) polecam! pełen profesjonalizm!

Opinia dodana przez: Paulina

ARTDENTIC Katarzyna Langner
Kluczborska 1, 01-461 Warszawa
Bemowo, Warszawa

pozytywne odczucia, bezbolesne leczrnie, mila obsluga, duza wiedza i kompetencje, polecam i pozdrawiam

Opinia dodana przez: luka

AGADENT Poradnia Stomatologiczna
gen. Tadeusza Pełczyńskiego 32A/2

Wcześniej panicznie się bałam lekarzy i dentystów. Teraz nie żaluję, że przyszłam do pani doktor. Na wizytach byłam miła atmosfera, przez co przekonałam się do stomatologów. Cieszę się, że mam teraz zdrowe zęby. Jest to dobry lekarz. Polecam.

Opinia dodana przez: Julia

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRIMA-DENT Filia Nr 3
Króżańska 20

super stomatolog. Bardzo dokladna, delikatna (dla mnie to istotne:)) oraz bardzo sympatyczna. wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia. Niedługo zabieram do niej swojego synka.

Opinia dodana przez: klaudia111

Stomatologia DENTICA NZOZ
Ogrodowa 16B

Dzisiaj miałam usuwaną dolną ósemkę z dłutowaniem i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem. Kompetentny i rzetelny, dokładny nawet w najmniejszym calu lekarz. Do tego opanowany, dokładnie tłumaczył co się dzieje krok po kroku. Pomimo możliwych komplikacji związanych z umiejscowieniem nerwu wróciło mi całkowicie czucie. Polecam wszystkim!

Opinia dodana przez: Natalia

Stomatolodzy w Warszawie