Stomatolog Warszawa

STOMAPOL
Myśliborska 18/44

Profesjonalizm przez duże "P" . Namówiłem pozostałych członków rodziny na leczenie zębów i to jest najlepsza rekomendacja . Zdecydowanie Polecam !!!

Opinia dodana przez: Jacek

Stenka Clinic
ul. Sejmu 4-letniego 2/172
02-972 Wilanów, Warszawa

Bardzo polecam Panią Doktor, zarówno dorosłym jak i dzieciom. Będą Państwo mile zaskoczeni podejściem do pacjenta i profesjonalizmem. Strach przed stomatologią przestaje istnieć ! :)

Opinia dodana przez: Magdalena

Prywatny Gabinet Lekarski
Serocka 51 A lok. 2

Sympatyczny człowiek, bardzo żartobliwy, wyrozumiały, cierpliwy, uśmiechnięty. Podjął się leczenia moich zębów za co jestem Mu bardzo wdzięczna. Mam wiele problematycznych zębów, stan się pogarsza, a Doktor robi wszystko co może by każdą sztukę uratować, by nie dopuścić do wyrwania. Zawsze potwarz, że wyrwanie zęba to ostateczność. Dziękuję , Doktorowi za kilka ładnych już lat pracy nade mną.

Prywatny Gabinet Lekarski
Białobrzeska 36 lok. 14

Uważam, że jest to bardzo kompetentny i godny polecenia Dentysta. Leczę się u niego od wielu lat i nie mogę powiedzieć złego słowa. Wszystko dokładnie tłumaczy, co się będzie działo, dlaczego, co będzie robił. Kompetencja to jego drugie imię. Ceny również bardzo przystępne. Polecam

Poradnia Stomatologiczna

polecam wszystkim

pacjent

gabinet prywatny
Bartoszka

Cierpię na okropną dentofobię i każda wizyta u stomatologa zawsze była i jest dla mnie koszmarem, ale naprawdę muszę przyznać, że to świetny gabinet prowadzony przez świetnych lekarzy. Pani jest wyjątkowo uprzejma, czuję się dzięki temu bardzo bezpiecznie siedząc na fotelu, można się rozluźnić i cieszyć wspaniałą atmosferą. Polecam (szczególnie Rodzicom małych Dzieci).

ortodoncja bemowo
widawska 19

Jestem pacjentką Pani doktor. Skończyłam leczenie parę tygodni temu i jestem bardzo zadowolona z rezultatu. Pani Joanna jest osobą niezwykle kompetentną, przesympatyczną i bez wątpienia godną polecenia.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Dental Endo Stomatologia Rodzinna
ul. Brożka 18

Pelen profesjonalizm. Bezbolesnie, bezstresowo. Pani dr. jasno i zrozumiale objasnia zabieg. Caly personel w gabinecie bardzo mily.

Opinia dodana przez: lukasz

Sosnowskiego 4/11

Do Pani Doktor Chałupki trafiłem z polecenia kilka lat temu. Teraz to sam POLECAM tego stomatologa. Miła, kompetentna obsługa, a przy tym bezbolesne leczenie.

lek. dent. Przemysław Szczyrek

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Wilcza 5/14

Byłam niedawno u Pana Przemysława ponieważ stan mojego uzębienia wołał już o pomstę do nieba. Była mi strasznie wstyd dlatego zdecydowałam się na implanty. Pan doktor wszystko mi przetłumaczył a i zabieg nie był wcale aż tak zły jak myślałam. Ząbki mam piękne i jestem teraz bardzo zadowolona. Wszystkim bardzo polecam to miejsce jak i Pana doktora i jeszcze raz mu za wszystko gorąco dziękuję !

Opinia dodana przez: Dagmara

Stomatolodzy w mieście Warszawa