Stomatolog Warszawa

ARTDENTIC Katarzyna Langner
Kluczborska 1, 01-461 Warszawa
Bemowo, Warszawa

pozytywne odczucia, bezbolesne leczrnie, mila obsluga, duza wiedza i kompetencje, polecam i pozdrawiam
Opinia dodana przez: luka

AGADENT Poradnia Stomatologiczna
gen. Tadeusza Pełczyńskiego 32A/2

Wcześniej panicznie się bałam lekarzy i dentystów. Teraz nie żaluję, że przyszłam do pani doktor. Na wizytach byłam miła atmosfera, przez co przekonałam się do stomatologów. Cieszę się, że mam teraz zdrowe zęby. Jest to dobry lekarz. Polecam.
Opinia dodana przez: Julia

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRIMA-DENT Filia Nr 3
Króżańska 20

super stomatolog. Bardzo dokladna, delikatna (dla mnie to istotne:)) oraz bardzo sympatyczna. wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia. Niedługo zabieram do niej swojego synka.
Opinia dodana przez: klaudia111

Stomatologia DENTICA NZOZ
Ogrodowa 16B

Miałam usuwaną dolną 8 miesiąc temu. Pomimo ogormnego przerażenia po wysłuchaniu opowieści od znajomych - ząb usunięty beznobleśnie, bez komplikacji. Świetny fachowiec i zabieg przeprowadzony w miłej atmosferze :) POLECAM!
Opinia dodana przez: Magdalena

LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)

Przyszedłem z stanem zapalnym dolnej ósemki i nastawieniem - do wyrwania. Pani zaleciła najpierw wyleczenie stanu zapalnego (może nie działać prawidłowo znieczulenie) i dopiero potem usunięcie ósemki. Sama z siebie zaproponowała, że usunie od razu obie (góra i dół), jako że z pantogramu wynikało, iż górna też nie wyrośnie dobrze. Następna wizyta przebiegła szybko (jak na usuwanie ósemki), sprawnie i w miłej atmosferze. Newet można było pożartować. Jedyne zastrzeżenie dotyczyło ...

Gabinet stomatologiczny
Nocznickiego 23/U2

Najlepszy stomatolog z jakim miałem do czynienia....chodzę do Pani dr Pauliny z wielką przyjemnością
Opinia dodana przez: Michał

Polska Klinika Terapeutyczna
Jagiellonska 69

Rewelacja,polecam serdecznie panią doktor.Niesamowicie profesjonalne podejście do pacjenta,nowoczesny sprzęt medyczny.Jedyny minus to to że czasami trzeba długo czekać na wizytę ale świadczy to tylko o tym że doktor Drzewicka jest jednym z najlepszych stomatologów w Płocku.

Laboratorium Bakteriologiczne
aleja Niepodległości 20

Pani Doktor jest wyjątkową specjalistką, godną polecenia. Jest kompetentna, bardzo dokładna, cierpliwa i uprzejma. Wykonała u mnie zabieg bondingu. Jestem zachwycona efektem. Miałam dużo szczęścia trafiając do Pani Doktor. Zdecydowanie najlepszy stomatolog, u jakiego byłam! POLECAM!!! I.Ch.

"Apolonia" Gabinet Stomatologiczny
ul.Czerwonych Beretów 6

Do dr Zalewskiego trafiłam wiele lat temu i wtedy przestałam bać sie zabiegów dentystycznych. Od tamtego czasu nigdy nie korzystałam z usług innego stomatologa. Dr Zalewski stwarza poczucie bezpieczeństwa,jest bardzo dobrym lekarzem. Bardzo polecam. I.Mrozek

Zabłocimska

Cena zależy od tego co trzeba zrobić. Lekarz bardzo kompetentny, uprzejmy, wrażliwy. Pochodzi z rodziny dentystów. Ja, cała moja rodzina i wszyscy moi znajomi chodzą do Pani Osińskiej. Pani Anna współpracuje z protetykiem - który jest jej mężem - więc w zasadzie prawie wszystko można zrobić na miejscu.
Opinia dodana przez: BDanilewicz

Stomatolodzy w Warszawie