Stomatolog Warszawa

Prywatny Gabinet Lekarski
Białobrzeska 36 lok. 14

Uważam, że jest to bardzo kompetentny i godny polecenia Dentysta. Leczę się u niego od wielu lat i nie mogę powiedzieć złego słowa. Wszystko dokładnie tłumaczy, co się będzie działo, dlaczego, co będzie robił. Kompetencja to jego drugie imię. Ceny również bardzo przystępne. Polecam

Stenka Clinic
ul. Sejmu 4-letniego 2/172
02-972 Wilanów, Warszawa

Bardzo polecam Panią Doktor, zarówno dorosłym jak i dzieciom. Będą Państwo mile zaskoczeni podejściem do pacjenta i profesjonalizmem. Strach przed stomatologią przestaje istnieć ! :)

Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Katarzyna Fiołna

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Przychodnia Stomatologiczna
Janowskiego 50

Pani Doktor jest najlepszym dentystą dziecięcym jakiego poznaliśmy. Ma świetne podejście do dzieci. Jest cierpliwa i kompetentna.
Mój synek przestał bać się gabinetu dentystycznego. Dziś za każdym razem przechodząc obok gabinetu sam namawia mnie na wizytę :)

gabinet prywatny
Bartoszka

Cierpię na okropną dentofobię i każda wizyta u stomatologa zawsze była i jest dla mnie koszmarem, ale naprawdę muszę przyznać, że to świetny gabinet prowadzony przez świetnych lekarzy. Pani jest wyjątkowo uprzejma, czuję się dzięki temu bardzo bezpiecznie siedząc na fotelu, można się rozluźnić i cieszyć wspaniałą atmosferą. Polecam (szczególnie Rodzicom małych Dzieci).

Poradnia Stomatologiczna

pacjent

lek. dent. Przemysław Szczyrek

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Wilcza 5/14

Nie mam żadnych zastrzeżeń do tego dentysty, Leczy od lat zęby w mojej rodzinie. Jeszcze jak byłem małym szkrabem mama mnie do niego zabierała, teraz już chodzę sam :) Wszystko zawsze bardzo profesjonalnie, ceny w porządku. Bardzo się cieszę, że mam takiego dentystę.

Opinia dodana przez: Arek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Dental Endo Stomatologia Rodzinna
ul. Brożka 18

Pelen profesjonalizm. Bezbolesnie, bezstresowo. Pani dr. jasno i zrozumiale objasnia zabieg. Caly personel w gabinecie bardzo mily.

Opinia dodana przez: lukasz

ortodoncja bemowo
widawska 19

Jestem pacjentką Pani doktor. Skończyłam leczenie parę tygodni temu i jestem bardzo zadowolona z rezultatu. Pani Joanna jest osobą niezwykle kompetentną, przesympatyczną i bez wątpienia godną polecenia.

Sosnowskiego 4/11

Do Pani Doktor Chałupki trafiłem z polecenia kilka lat temu. Teraz to sam POLECAM tego stomatologa. Miła, kompetentna obsługa, a przy tym bezbolesne leczenie.

lekarz Janusz Klepacz

Chirurg stomatolog, Protetyk

Solident jkk
grochowska 162/164

Nie zawsze ufam i wierzę wszelkim wpisom na forach.Jednak Pana Doktora Klepacza polecam i potwierdzam Jego profesjonalizm, wspaniałą aparycję, czystość gabinetu a przede wszystkim brak powikłań i problemów.Bardzo przyzwoite ceny.