Stomatolog Warszawa

LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)

Przyszedłem z stanem zapalnym dolnej ósemki i nastawieniem - do wyrwania. Pani zaleciła najpierw wyleczenie stanu zapalnego (może nie działać prawidłowo znieczulenie) i dopiero potem usunięcie ósemki. Sama z siebie zaproponowała, że usunie od razu obie (góra i dół), jako że z pantogramu wynikało, iż górna też nie wyrośnie dobrze. Następna wizyta przebiegła szybko (jak na usuwanie ósemki), sprawnie i w miłej atmosferze. Newet można było pożartować. Jedyne zastrzeżenie dotyczyło ...

Gabinet stomatologiczny
Nocznickiego 23/U2

Najlepszy stomatolog z jakim miałem do czynienia....chodzę do Pani dr Pauliny z wielką przyjemnością
Opinia dodana przez: Michał

Polska Klinika Terapeutyczna
Jagiellonska 69

Rewelacja,polecam serdecznie panią doktor.Niesamowicie profesjonalne podejście do pacjenta,nowoczesny sprzęt medyczny.Jedyny minus to to że czasami trzeba długo czekać na wizytę ale świadczy to tylko o tym że doktor Drzewicka jest jednym z najlepszych stomatologów w Płocku.

Laboratorium Bakteriologiczne
aleja Niepodległości 20

Pani Doktor jest wyjątkową specjalistką, godną polecenia. Jest kompetentna, bardzo dokładna, cierpliwa i uprzejma. Wykonała u mnie zabieg bondingu. Jestem zachwycona efektem. Miałam dużo szczęścia trafiając do Pani Doktor. Zdecydowanie najlepszy stomatolog, u jakiego byłam! POLECAM!!! I.Ch.

"Apolonia" Gabinet Stomatologiczny
ul.Czerwonych Beretów 6

Do dr Zalewskiego trafiłam wiele lat temu i wtedy przestałam bać sie zabiegów dentystycznych. Od tamtego czasu nigdy nie korzystałam z usług innego stomatologa. Dr Zalewski stwarza poczucie bezpieczeństwa,jest bardzo dobrym lekarzem. Bardzo polecam. I.Mrozek

Zabłocimska

Cena zależy od tego co trzeba zrobić. Lekarz bardzo kompetentny, uprzejmy, wrażliwy. Pochodzi z rodziny dentystów. Ja, cała moja rodzina i wszyscy moi znajomi chodzą do Pani Osińskiej. Pani Anna współpracuje z protetykiem - który jest jej mężem - więc w zasadzie prawie wszystko można zrobić na miejscu.
Opinia dodana przez: BDanilewicz

Bardzo dobra, fachowa stomatolog. Uprzejma i cierpliwa dla pacjentów. Nie szczędzi czasu na perfekcyjne wykonanie zabiegów. Przystępnie i dokładnie przedstawia diagnozę oraz możliwości leczenia.
Opinia dodana przez: Andrzej Sowiński

STOMAPOL
Myśliborska 18/44

Profesjonalizm przez duże "P" . Namówiłem pozostałych członków rodziny na leczenie zębów i to jest najlepsza rekomendacja . Zdecydowanie Polecam !!!
Opinia dodana przez: Jacek

Prywatny Gabinet Lekarski
Białobrzeska 36 lok. 14

Uważam, że jest to bardzo kompetentny i godny polecenia Dentysta. Leczę się u niego od wielu lat i nie mogę powiedzieć złego słowa. Wszystko dokładnie tłumaczy, co się będzie działo, dlaczego, co będzie robił. Kompetencja to jego drugie imię. Ceny również bardzo przystępne. Polecam

Prywatny Gabinet Lekarski
Serocka 51 A lok. 2

Sympatyczny człowiek, bardzo żartobliwy, wyrozumiały, cierpliwy, uśmiechnięty. Podjął się leczenia moich zębów za co jestem Mu bardzo wdzięczna. Mam wiele problematycznych zębów, stan się pogarsza, a Doktor robi wszystko co może by każdą sztukę uratować, by nie dopuścić do wyrwania. Zawsze potwarz, że wyrwanie zęba to ostateczność. Dziękuję , Doktorowi za kilka ładnych już lat pracy nade mną.

Stomatolodzy w Warszawie