Stomatolog Warszawa

- 2475 lekarzy

LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Przyszedłem z stanem zapalnym dolnej ósemki i nastawieniem - do wyrwania. Pani zaleciła najpierw wyleczenie stanu zapalnego (może nie działać prawidłowo znieczulenie) i dopiero potem usunięcie ósemki. Sama z siebie zaproponowała, że usunie od razu obie (góra i dół), jako że z pantogramu wynikało, iż górna też nie wyrośnie dobrze. Następna wizyta przebiegła szybko (jak na usuwanie ósemki), sprawnie i w miłej atmosferze. Newet można było pożartować. Jedyne zastrzeżenie dotyczyło ...
Opinia dodana przez: Anonim
+1 więcej

Gabinet stomatologiczny
Nocznickiego 23/U2
01-948 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Najlepszy stomatolog z jakim miałem do czynienia....chodzę do Pani dr Pauliny z wielką przyjemnością
Opinia dodana przez: Michał
+1 więcej

Polska Klinika Terapeutyczna
Jagiellonska 69
03-303 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Rewelacja,polecam serdecznie panią doktor.Niesamowicie profesjonalne podejście do pacjenta,nowoczesny sprzęt medyczny.Jedyny minus to to że czasami trzeba długo czekać na wizytę ale świadczy to tylko o tym że doktor Drzewicka jest jednym z najlepszych stomatologów w Płocku.
Opinia dodana przez: Anonim

Laboratorium Bakteriologiczne
aleja Niepodległości 20
02-653 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Pani Doktor jest wyjątkową specjalistką, godną polecenia. Jest kompetentna, bardzo dokładna, cierpliwa i uprzejma. Wykonała u mnie zabieg bondingu. Jestem zachwycona efektem. Miałam dużo szczęścia trafiając do Pani Doktor. Zdecydowanie najlepszy stomatolog, u jakiego byłam! POLECAM!!! I.Ch.
Opinia dodana przez: Anonim

"Apolonia" Gabinet Stomatologiczny
ul.Czerwonych Beretów 6
00-910 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Do dr Zalewskiego trafiłam wiele lat temu i wtedy przestałam bać sie zabiegów dentystycznych. Od tamtego czasu nigdy nie korzystałam z usług innego stomatologa. Dr Zalewski stwarza poczucie bezpieczeństwa,jest bardzo dobrym lekarzem. Bardzo polecam. I.Mrozek
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Zabłocimska
Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Cena zależy od tego co trzeba zrobić. Lekarz bardzo kompetentny, uprzejmy, wrażliwy. Pochodzi z rodziny dentystów. Ja, cała moja rodzina i wszyscy moi znajomi chodzą do Pani Osińskiej. Pani Anna współpracuje z protetykiem - który jest jej mężem - więc w zasadzie prawie wszystko można zrobić na miejscu.
Opinia dodana przez: BDanilewicz

Gabinet

Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo dobra, fachowa stomatolog. Uprzejma i cierpliwa dla pacjentów. Nie szczędzi czasu na perfekcyjne wykonanie zabiegów. Przystępnie i dokładnie przedstawia diagnozę oraz możliwości leczenia.
Opinia dodana przez: Andrzej Sowiński

STOMAPOL
Myśliborska 18/44
Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Profesjonalizm przez duże "P" . Namówiłem pozostałych członków rodziny na leczenie zębów i to jest najlepsza rekomendacja . Zdecydowanie Polecam !!!
Opinia dodana przez: Jacek

Prywatny Gabinet Lekarski
Białobrzeska 36 lok. 14
02-341 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Uważam, że jest to bardzo kompetentny i godny polecenia Dentysta. Leczę się u niego od wielu lat i nie mogę powiedzieć złego słowa. Wszystko dokładnie tłumaczy, co się będzie działo, dlaczego, co będzie robił. Kompetencja to jego drugie imię. Ceny również bardzo przystępne. Polecam
Opinia dodana przez: Anonim
+1 więcej

Prywatny Gabinet Lekarski
Serocka 51 A lok. 2
04-333 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Sympatyczny człowiek, bardzo żartobliwy, wyrozumiały, cierpliwy, uśmiechnięty. Podjął się leczenia moich zębów za co jestem Mu bardzo wdzięczna. Mam wiele problematycznych zębów, stan się pogarsza, a Doktor robi wszystko co może by każdą sztukę uratować, by nie dopuścić do wyrwania. Zawsze potwarz, że wyrwanie zęba to ostateczność. Dziękuję , Doktorowi za kilka ładnych już lat pracy nade mną.
Opinia dodana przez: Anonim

Stomatolodzy w WarszawieCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat