Stomatolog Wrocław

dr Martyna Liss-Kaczmarek

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

ulica Obrońców Poczty Gdańskiej 28
52-204 Wrocław

Do Pani Doktor udało mi się trafić zupełnie przypadkowo w gabinecie w Bierutowie i uważam, że był to traf szczęśliwy. Uważam, że jest bardzo dobrym i kompetentnym stomatologiem, wzbudza moje zaufanie i mam zamiar nadal kontynuować u niej leczenie. Jak najbardziej polecam Ją innym pacjentom

Dent-a-Medical S.A. Niepubliczny Zakład Opieki Zrowotnej
Horbaczewskiego 53A
54-130 Wrocław

Mam bardzo doświadczone zęby, dlatego jestem przewrażliwiona na punkcie dentystów. Miałam przez dra robione wtórne leczenie kanałowe (spartolone przez kogoś innego), które zaczęło się od cierpliwego wyjaśnienia przebiegu, a jak się zaczęło, to cały czas było wiadomo co się dzieje, jaki jest postęp. Bardzo duża kultura osobista, poszanowanie pacjenta przez cały czas, nawet taki detal jak gumowa klamerka umożliwiająca trzymanie otwartej paszczy przez 2,5 godziny. Najważniejsze: udało się wszystko poprawić, ...
Opinia dodana przez: Natalia

Legnicka 19
Wrocław

SUPER ATMOSFERA POMIMO WIADOMEGO STRESU ŻADNEGO ODWLEKANIA ZBIEGÓW-ODPOWIEDNIA OSOBA NA ODPOWIEDNIM MIEJSCU -POLECAM

EVADENT 2 Centrum Stomatologii Laserowej i Protetyki
ulica Brynicka 17
51-214 Wrocław

Jest to lekarz, do którego mam pełne zaufanie. Wie co robi, wykazuje się profesjonalizmem. Jest konkretny, zawsze wszystko dokładnie tłumaczy co robi. Świetny w swoim fachu, a co też ważne ma podejście do klienta i jest miły
Opinia dodana przez: Julita

NZOZ Centrum Stomatologiczne "ESTETICA"
Wrocławczyka 40/1
50-375 Wrocław

Pani doktor jest bardzo profesjonalna, uprzejma i wszystko dokładnie tłumaczy. Obawiałam się bardzo efektów leczenia, Pani doktor wykonywała u mnie licówki bez szlifowania zębów - mój uśmiech wygląda pięknie i jestem na prawdę bardzo zadowolona z wykonanej pracy.
Opinia dodana przez: Weronika

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Krzyckie Centrum Ortodontyczno - Stomatologiczne "OrtoDent"
ulica Skarbowców 122b
53-025 Wrocław

Trafiłam do doktora Mola trochę z przypadku bo szukałam pilnie pomocy a tylko on mi w okolicy przyjmował wtedy i udało się do niego szybko wbić. Okazało się, że konieczna jest kanałówka bo ząb był w takim stanie że inne leczenie nie wchodziło w grę. Dobra diagnoza szybkie
leczenie i już po pierwszej wizycie wróciła do domu z wielką ulgą, bez takiego ostrego bólu z jakim do gabinetu trafiłam
Opinia dodana przez: anna

Limed Specjalistyczne Centrum Ortodontyczno-Implantologiczne
Inżynierska 49/U26
52-288 Wrocław

Polecam każdemu. Prawdziwy profesjonalista z ogromną wiedzą. Wspaniały człowiek delikatność i opieka nad pacjenta godna naśladowania przez innych lekarzy. Wizyta u Pana Doktora to prawdziwa przyjemność . Nie spotkałam we Wrocławiu lekarza o tak przyjaznym nastawieniu do pacjenta. Fachowość, profesjonalizm, delikatność, sumienność i ogromne serce w podejściu do pacjenta te cechy charakteryzują tylko wspaniałych lekarzy których w chwili obecnej szukać ze świecą.
Stefania
Opinia dodana przez: Stefania
Bardzo kompetentny lekarz. Doskonałe podejście do pacjenta - tak dorosłych jak i dzieci. Z czystym sercem polecam.

Centrum Medyczne MEDEX
ul. Świętego Mikołaja 51/52
Wrocław

Pani Agnieszka szybko i bezboleśnie zajęła się moim zębem, będąc przy tym bardzo uprzejmą i miłą. Polecam Panią Agnieszkę wszystkim, którzy obawiają się wizyt u stomatologa!

KOCHam 100matologię Healthy Smile Clinic
Energetyczna 10a
51-151 Wrocław

Anioł nie kobieta! Punktualna, delikatna i dokładna. Wystarczy ze spojrzy i już wie, co w trawie piszczy. Moje dziecko też miało przyjemność poznać Panią dr.Karolinę, która zyskała sobie jego sympatię, a my nową dr.ciocię - którą uwielbiamy.
Opinia dodana przez: kati

Stomatolodzy w Wrocławiu