Stomatolog Wrocław

Centrum Medyczne MEDEX
ul. Świętego Mikołaja 51/52
Wrocław

Polecam Panią Doktor, niezwykle uprzejma i fachowa jak na młodego lekarza.Kompetentna i szybka:) Świetnie rozplanowuje leczenie.Polecam:)
Opinia dodana przez: Arkadiusz

" Przychodnia na Biskupinie" Sp. z o.o.
Olszewskiego 21
51-642 Wrocław

Profesjonalizm na najwyzszym poziomie! Leczenie bezbolesne! Efekty fenomenalne! Gabinet bardzo nowoczesny! Warto iść do tego stomatologa. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Basia

Dentalest
ul. Antoniego Słonimskiego 3B
50-304 Wrocław

Lecze się u Pani doktor pare lat, bardzo miła, w pełni kompetentna, Polecam, lekarz godny zaufania.

ul. Pilczycka 198e
54-144 Wrocław

Pani Doktor to świetny fachowiec. Wizyta w gabinecie to czysta przyjemność i poczucie doskonałej opieki medycznej. Proponuje najlepsze dla pacjenta rozwiązania, a jakość usługi jest na najwyższym poziomie. Po każdej wizycie jestem pod wrażeniem i dla mnie to najlepszy stomatolog jakiego spotkałam.
Opinia dodana przez: Ewa

Żeromskiego 69/71/29
50-312 Wrocław

Podobno pierwszy kontakt jest barzo istotny Pani doktor wypada celująco!!.Bardzo miła i życzliwa dla pacjentów.Uśmiech Pani Katarzyny redukuje stres. Do tego w pełni profesjonalna, dokładna, posługująca się wysokiej klasy sprzętem. Napewno nie raz skorzystam z jej usług. Szczerze polecam innym pacjentom.
Pozdrawiam Monika

Pytlik Dental Clinic 1
Poleska 11-15
51-354 Wrocław

Bardzo dobry lekarz. Profesjonalista w każdym calu. Leczenie stomatologiczne zawsze prowadzone jest kompleksowo, gabinet jest bardzo dobrze wyposażony, a personel bardzo miły i również znający sie na swoim zawodzie. Mogę z czystym sumieniem polecić!!
Opinia dodana przez: Tomek

Poradnia Stomatologiczna BADENT
Dembowskiego 22/1a
51-670 Wrocław

Nie sądziłem, że młody stomatolog może być tak kompetentny. Przy tym niezwykle uprzejmy. I to nie tak "marketingowo", ale naturalnie, szczerze. Polecam gorąco!
Opinia dodana przez: Tomasz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "BROCH-MED" s.c.
ulica Węgierska 6
52-114 Wrocław

Leczę się u Pani Doktor już nawet nie pamiętam od kiedy. Zawsze fachowo i na temat. Miła atmosfera i co najważniejsze - nie boli !
Opinia dodana przez: Jacek

Solskiego 4/3
Wrocław

Córka przepada za dr Małgosią, tylko u niej pozwala sobie leczyć zęby. Pani doktor ma anielską cierpliwość i doskonałe podejście do dzieci. Polecam każdej mamie takiego stomatologa! Leczymy w Yes Dent Nowa Ruda
Opinia dodana przez: Katarzyna W.

Gen.J.Hallera 139 / 2
Wrocław

obsługa super,jasne i precyzyjne wytłumaczenie moich problemów, fachowa obsługa

Stomatolodzy w Wrocławiu