Stomatolog Wrocław

Kluczborska 26
50-322 Wrocław

Zdecydowanie polecam. Bardzo solidna i dokładna. Od wizyty u Pani Alicji nie przeraża mnie już leczenie kanałowe :)Pani Alicja przyjmuje prywatnie i na NFZ.

lek. dent. Marta Michalewicz-Pawełka

LUXMED

54-203 Wrocław

Pozytywnym przykładem jaki udało mi się odnaleźć w Centrum Medycznym LUXMED, to stomatologia, a właściwie Pani doktor Marta Michalewicz-Pawełka. W przypadku Pani doktor naprawdę brak mi słów uznania. Tak profesjonalnego stomatologa jeszcze nie udało mi sie spotkać. Pani doktor posiada również unikalne zdolności do łagodzenia stresu związanego zwizytą u stomatologa, co sprawia że wizyta przestaje być traumatycznym przrzyciem.
Robert Grobelny

IDD s.c. Buczak Bratek
ulica J. Piłsudskiego 18
50-033 Wrocław

Najlepsza Pani Doktor do której trafiłam ! Uprzejma, kompetentna, profesjonalne podejście do pacjenta, !!! Wizyty to czysta przyjemność! Słowa uznania dla przesympatycznej Pani asystentki , razem z Panią Doktór tworzą świetną drużynę do walki z chorymi zębami ! :)

lek. dent. Rafał Wojakiewicz

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Plater 16/3
51-680 Wrocław

Rafczyk to przesympatyczny i fantastyczny człowiek oraz MEGA specjalista, który z każdym problemem zębowym jest w stanie sobie poradzić :-) POLECAM WSZYSTKIM!!!
Opinia dodana przez: MWK

EWDENTAL
Skrzydlata 17/1B
54-207 Wrocław

Fantastyczna Pani Doktor dla dzieci. Wyjątkowo cierpliwa a przy tym sympatyczna.Wszystko tłumaczy i nie ściemnia, że "nie będzie bolało"- za to uprzedza, jeśli może zaboleć ;)

Andżelika Szymonajtis

Centrum Medyczne MEDEX
ul. Świętego Mikołaja 51/52
Wrocław

Uwielbiam dr Szymonajtis za jej cierpliwość i fachową wiedzę. Jest nie tylko świetnym fachowcem ale też umie rozmawiać z pacjentami, jest otwarta i ciepła. Nie spieszy się podczas wykonywania zabiegu, atmosfera jest przyjazna i na prawdę komfortowa. Polecam wszystkim, którzy boją się stomatologów!!! :)

dr Maria Achremowicz

Wrocław

Ja bardzo polecam panią doktor. Leczę zęby u niej od początku (czyli już ok. 20 lat) i jeszcze ani razu nie mialam jej niczego do zarzucenia. Profesjonalna, delikatna i na prawdę godna polecenia!

Długopolska 22
50-559 Wrocław

lekarz o wysokiej wiedzy medycznej i dużych kompetencjach.Bardzo sympatyczna i przyjazna pacjentom.Oczekujemy więcej takich lekarzy w zderzeniu z naszym cierpieniem.Dziękujemy Pani Doktor,że jest Pani w naszym rejonie.wdzięczniPani pacjenci

"OMNI-DENT" Prywatna Przychodnia Stomatologiczna s.c.
Powstańców Śląskich 94/3
53-333 Wrocław

Dobry lekarz z super podejściem do małego pacjenta. Pani Iza leczy ząbki dzieciom, jest miła sympatyczna i poświęca tyle czasu ile potrzebuje mały pacjent. Przekonuje nawet największych uparciuchów bojących się borowań. moje dziecko z chęcią biega do pani Izy, siada na fotelu i prosi o traktorki do wiercenia ząbków. Zawsze uśmiechnięta, rzetelnie wytłumaczy rozwój choroby i jej leczenie. Terminy wizyt dogodne a i cena bardzo zadowalająca :) Polecam naprawdę warto ...
Opinia dodana przez: Mili

Zespół Przychodni FORMICA
ulica Zatorska 23a
51-215 Wrocław

Jestem pacjentem dr Makulskiej już ponad 3 lata. Miałem zawsze duże problemy z zębami i po raz pierwszy zgłosiłem się do niej z zębem,który zdaniem innego lekarza nadawał się do usunięcia. Leczenie trwało długo ale zakończyło się powodzeniem. Od tej pory korzystam z usług tylko tego gabinetu i jestem bardzo zadowolony z efektów leczenia. Zapomniałem o tym jak boli ząb,a wcześniej często miałem takie problemy.

Stomatolodzy w Wrocławiu