Stomatolog Wrocław

Zespół Przychodni FORMICA
ulica Zatorska 23a
51-215 Wrocław

Jestem pacjentem dr Makulskiej już ponad 3 lata. Miałem zawsze duże problemy z zębami i po raz pierwszy zgłosiłem się do niej z zębem,który zdaniem innego lekarza nadawał się do usunięcia. Leczenie trwało długo ale zakończyło się powodzeniem. Od tej pory korzystam z usług tylko tego gabinetu i jestem bardzo zadowolony z efektów leczenia. Zapomniałem o tym jak boli ząb,a wcześniej często miałem takie problemy.

"OMNI-DENT" Prywatna Przychodnia Stomatologiczna s.c.
Powstańców Śląskich 94/3
53-333 Wrocław

Dobry lekarz z super podejściem do małego pacjenta. Pani Iza leczy ząbki dzieciom, jest miła sympatyczna i poświęca tyle czasu ile potrzebuje mały pacjent. Przekonuje nawet największych uparciuchów bojących się borowań. moje dziecko z chęcią biega do pani Izy, siada na fotelu i prosi o traktorki do wiercenia ząbków. Zawsze uśmiechnięta, rzetelnie wytłumaczy rozwój choroby i jej leczenie. Terminy wizyt dogodne a i cena bardzo zadowalająca :) Polecam naprawdę warto ...
Opinia dodana przez: Mili

ul. Adama Uznańskiego 15/3
50-570 Wrocław

Polecam Pana dr Trafalskiego,jest to lekarz z empatycznym podejściem do pacjenta,posiada dużą wiedzę,którą przekłada na praktykę.Zabiegi są komfortowe,bezbolesne a co najważniejsze skuteczne.
Opinia dodana przez: Monika

ul. Wyścigowa 49/2
53-011 Wrocław

Wspaniały lekarz, zna się na tym co robi. Polecam, chodze do niego z przyjemnościa

Specjalistyczne Centrum Stomatologii "GEODENT"
Galla Anonima 2
51-162 Wrocław

Bardzo dobry chirurg stomatolog.Uprzejmy i cierpliwy.Odpowiada na każde nawet najbardziej absurdalne pytanie dotyczące ekstrakcji i zachowania po niej.Służy pomocą w razie jakiś wątpliwości odnośnie gojenia się rany.Mój "pierwszy raz"wyrywania zęba kojarzy mi się tylko dobrze a przed wejściem do gabinetu prawie mdlałam ze strachu.Pan doktor to oaza spokoju i opanowania.Polecam w 100% jako profesjonalistę w rwaniu zębów.Anna

Prywatny Gabinet Lekarski
Tadeusza Kościuszki 108a lok. 27
50-441 Wrocław

Jeden z najlepszych stomatologów, do jakich trafiłem. Przeprowadzałem u Niej skaling oraz "szlifowanie" ukruszonego zęba (u Niej również bywam na wizytach kontrolnych). Wszystko odbyło się szybko, w bardzo przyjaznej atmosferze. Lekarka cierpliwa, kompetentna, życzliwa, o indywidualnym podejściu do pacjenta (a także, co najważniejsze, o wysokich umiejętnościach). Wiem ze słyszenia, że potrafi zaproponować i skutecznie wdrożyć leczenie, o którym inni stomatolodzy (może przez brak umiejętności?) często by się nawet nie zająknęli.
Opinia dodana przez: Mateusz

dr n. med. Katarzyna Jankowska

wizyta już od 100

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
ul. Sądowa 8/104
50-046 Wrocław

Pani doktor uratowała mi zęba (4 górna),zrobiła profesjonalnie wkład korzeniowo-koronowy,pełna perfekcja a także profesjonalne usuwa kamień i osad nazębny..Dziękuję Pani Doktor szkoda ,że Pani uciekła do Wrocławia:):) Polecam Panią Doktor wszystkim pacjentom...

Unident Union
Kochanowskiego 20c
51-601 Wrocław

Doktor przyjął mnie w dniu Andzejek ze zwykłaym skierowniem od mojego stomatologa. Wycinał mi guzek wewnątrz jamy ustnej. Zarównozabieg jak i późniejsze konsultacje w kliniece pozawalaja mi ocenić go jako presjonalnego lekarza ale i ludzkiego Człowieka.
Oby tryby polskiej słuzby zdrowia nie zaszkodziły mu!
Agata Grochowska

Gabinet Stomatologiczny Wrocław
ul Białowieska 24a/21
Wrocław

Jestem upierdliwym pacjentem. O wszystko pytam, umawiam się po sto razy, przekładam wizyty, zapominam przyjść, a mimo to, ta Pani doktor jest zawsze uprzejma, zawsze opowie ciekawskiemu co się dzieje z zębem, przenigdy nie daje odczuć, że zawracasz jej głowę, nawet gdy dzwonisz setny raz przełożyć wizytę, dla niej nigdy nie ma problemu.
W zabiegach jest bardzo delikatna, momentalnie reaguje na każdy grymas na twarzy pacjenta, ostrzega przed każdym ...

Centrum Medyczne MEDEX
ul. Świętego Mikołaja 51/52