Stomatolog Wrocław

ul. Adama Uznańskiego 15/3
50-570 Wrocław

Polecam Pana dr Trafalskiego,jest to lekarz z empatycznym podejściem do pacjenta,posiada dużą wiedzę,którą przekłada na praktykę.Zabiegi są komfortowe,bezbolesne a co najważniejsze skuteczne.
Opinia dodana przez: Monika

Centrum Medyczne MEDEX
ul. Świętego Mikołaja 51/52
Wrocław

Lekarz rewelacja, wiedza I kompetencja Ida w parze. Polecam szczegolnie tym , ktorzy boja sie dentysty. Cala nasza czworka leczy sie u pani Moniki I jestesmy pelni podziwu dla jej nieustannego poglebiania wiedzy

gabinet stomatologiczny dr n.med.Anna Sobolewska
Krucza 87m1
53-410 Wrocław

bardzo dobra profesjonalna obsługa na pewno pójdę kolejny raz

ul. Wyścigowa 49/2
53-011 Wrocław

Wspaniały lekarz, zna się na tym co robi. Polecam, chodze do niego z przyjemnościa

Specjalistyczne Centrum Stomatologii "GEODENT"
Galla Anonima 2
51-162 Wrocław

Bardzo dobry chirurg stomatolog.Uprzejmy i cierpliwy.Odpowiada na każde nawet najbardziej absurdalne pytanie dotyczące ekstrakcji i zachowania po niej.Służy pomocą w razie jakiś wątpliwości odnośnie gojenia się rany.Mój "pierwszy raz"wyrywania zęba kojarzy mi się tylko dobrze a przed wejściem do gabinetu prawie mdlałam ze strachu.Pan doktor to oaza spokoju i opanowania.Polecam w 100% jako profesjonalistę w rwaniu zębów.Anna

Prywatny Gabinet Lekarski
Tadeusza Kościuszki 108a lok. 27
50-441 Wrocław

Jeden z najlepszych stomatologów, do jakich trafiłem. Przeprowadzałem u Niej skaling oraz "szlifowanie" ukruszonego zęba (u Niej również bywam na wizytach kontrolnych). Wszystko odbyło się szybko, w bardzo przyjaznej atmosferze. Lekarka cierpliwa, kompetentna, życzliwa, o indywidualnym podejściu do pacjenta (a także, co najważniejsze, o wysokich umiejętnościach). Wiem ze słyszenia, że potrafi zaproponować i skutecznie wdrożyć leczenie, o którym inni stomatolodzy (może przez brak umiejętności?) często by się nawet nie zająknęli.
Opinia dodana przez: Mateusz

Denticus
Stanów Zjednoczonych 72
54-403 Wrocław

leczymy się całą rodziną od kilku lat . Ceny rozsądne, nowy sprzęt w gabinecie, czysto i bez kolejek

Bierutowska 63 pok. 223
51-317 Wrocław

Nikt nie ocenil tego lekarza, bo nie ma jego zdjecia. Szukam Zbigniewa Jaskolskiego urodzonego w 1959.
Opinia dodana przez: Ida

Dental Practice

52-204 Wrocław

Doktor Jacek Liss to chirurg stomatolog, którego z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić, jest naprawdę rewelacyjny, kompetentny, rzeczowy, wyluzowany, bardzo cierpliwy, zawsze stara się wszystko dokładnie
wytłumaczyć, odpowiedzieć na każde, nawet najgłupsze pytanie, a
poza tym używa doskonałego, nowoczesnego sprzętu. Oto adres strony internetowej gabinetu, w którym przyjmuje
[url]http://www.dental-practice.pl[/url] , gdzie możecie
dowiedzieć się więcej. Pozdrawiam :)
Opinia dodana przez: Anna

ul. Alfreda Nobla 3/1a
50-249 Wrocław

Mogę polecić panią doktor z czystym sercem. Wiadomo, że rzadko kto się NIE boi stomatologa, ale u mnie to już jakiś patologiczny przypadek dentystycznej paniki. Co za tym idzie - potrzebuję dużo uwagi, cierpliwości i super podejścia.
Doktor Domańska jest cierpliwa, super miła i okazuje niesamowite zrozumienie pacjentowi, zna się na rzeczy - zwykłe borowanie z plombowaniem poprawiło wygląd mojego zęba o 1000%. Wszystko się odbywa bezboleśnie, ponieważ wykonanie zatrzyku ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

Stomatolodzy w Wrocławiu