Stomatolog Wrocław

tel.71-355-00-71

Denticus
Stanów Zjednoczonych 72
54-403 Wrocław

leczymy się całą rodziną od kilku lat . Ceny rozsądne, nowy sprzęt w gabinecie, czysto i bez kolejek

Dental Practice

52-204 Wrocław

Doktor Jacek Liss to chirurg stomatolog, którego z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić, jest naprawdę rewelacyjny, kompetentny, rzeczowy, wyluzowany, bardzo cierpliwy, zawsze stara się wszystko dokładnie
wytłumaczyć, odpowiedzieć na każde, nawet najgłupsze pytanie, a
poza tym używa doskonałego, nowoczesnego sprzętu. Oto adres strony internetowej gabinetu, w którym przyjmuje
[url]http://www.dental-practice.pl[/url] , gdzie możecie
dowiedzieć się więcej. Pozdrawiam :)
Opinia dodana przez: Anna

Centrum Stomatologiczne "Anadent " Anna Wojtyła
ulica Elbląska 37
54-314 Wrocław

Pani doktor jest uprzejma i kompetentna z dobrym podejściem do pacjenta, wzbudza zaufanie leczenie bezstresowe.Polecam.
Opinia dodana przez: Marek

Bierutowska 63 pok. 223
51-317 Wrocław

Nikt nie ocenil tego lekarza, bo nie ma jego zdjecia. Szukam Zbigniewa Jaskolskiego urodzonego w 1959.
Opinia dodana przez: Ida

Centrum Gastrologiczno-Hepatologiczne s. c. Dariusz Lewera, Waldemar Lewera
Gen. Dąbrowskiego Henryka 40
50-457 Wrocław

Chciałam polecić Panią doktor wszystkim rodzicom małych pacjentów. trafiłam do Pani doktor z synem, który panicznie bał się dentysty ( był już po kilku wizytach u innych mało cierpliwych stomatologów). Pani Maja małymi kroczkami, swoją cierpliwością, wielką empatycznością i szczerością wobec mojego dziecka zbudowała wspaniałą nić porozumienia. Sprawiła, ze po 2 czy 3 wizytach mój syn przestał się bać - wizyty zaczęły odbywać się bez strachu i płaczu. Każda wizyta ...
Opinia dodana przez: Dominika

ul. Alfreda Nobla 3/1a
50-249 Wrocław

Mogę polecić panią doktor z czystym sercem. Wiadomo, że rzadko kto się NIE boi stomatologa, ale u mnie to już jakiś patologiczny przypadek dentystycznej paniki. Co za tym idzie - potrzebuję dużo uwagi, cierpliwości i super podejścia.
Doktor Domańska jest cierpliwa, super miła i okazuje niesamowite zrozumienie pacjentowi, zna się na rzeczy - zwykłe borowanie z plombowaniem poprawiło wygląd mojego zęba o 1000%. Wszystko się odbywa bezboleśnie, ponieważ wykonanie zatrzyku ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

Praktyka Lekarza Rodzinnego Dorota Babiak
ulica Królewska 30
51-200 Wrocław

Pani doktor bardzo kompetentna uprzejma, przyjazna i chcąca pomóc w bólu. Widać, że zależy jej na pacjencie. Odpowiada na każde pytanie, tłumaczy jeśli jest problem. Na pewno jest to lekarz godny polecenia!
Opinia dodana przez: Magdalena

ulica Al. Armii Krajowej 2A/5
50-541 Wrocław

Fantastyczna Pani Doktor! Mając problemy z zębami, zwiedziłam wiele placówek stomatologicznych z lekarzami-sadystami, po wizycie w ProDentis wielokrotnie wracałam do dr Piekarskiej z przyjemnością i bez strachu. Wciąż okresowo chodzę na kontrolę, na szczęście od kiedy Pani Doktor zajęła się moimi zębami, wizyty u dentysty stały się praktycznie niepotrzebne ;] ZDECYDOWANIE polecam, fantastyczny lekarz.

NZOZ Akademicka Poliklinika Stomatologiczna
ulica Krakowska 26
50-425 Wrocław

DR PIOTR BILSKI (CHIRURG STOMATOLOG) - W 100% MOGĘ GO POLECIĆ!!! REWELACYJNY! PRZEPROWADZIŁ U MNIE ZABIEG ZĘBA ZATRZYMANEGO - ÓSEMKI (CIĘCIE DZIĄSEŁ, ODPIŁOWYWANIE ZĘBA OD KOŚCI DO KTÓREJ SIĘ PRZYRÓSŁ, SZYCIE). ZABIEG BYŁ OKREŚLONY JAKO CIĘŻKI (OPERACYJNY). W MOIM MIEŚCIE - OK 60 KM. OD WROCŁAWIA LEKARZE ODMÓWILI MI WYKONANIA TEGO ZABIEGU. ON SIĘ PODJĄŁ. PRZYJMUJE ZARÓWNO PRYWATNIE ( MA SWÓJ GABINET) JAK I NA KASĘ CHORYCH NA UL. KRAKOWSKIEJ, ...

Stomatolodzy w Wrocławiu