Stomatolog Wrocław

Poradnia Stomatologiczna "PORANNA"
Poranna 31A
53-026 Wrocław

Najlepsza specjalistka, na jaką trafiłem(co prawda przez przypadek, ale w sumie to bez znaczenia) Pani doktor zawsze znajdzie czas w sytuacji kryzysowej i skutecznie pomoże. Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Piotr

Bierutowska 63 pok. 223
51-317 Wrocław

cudowny lekarz,kompetentny,gdy wchodzisz do gabinetu od razu wiesz,że dobrze trafiłes,bo przywita cię bardzo miła i sympatyczna pani doktor,leczę się u pani doktor od bardzo dawna moje dzieci tez,a teraz i wnuki,które uwielbiają swoją ciocię bo tak ja nazywają.polecam goraco

Indywidualna Praktyka Lekarska

52-326 Wrocław

świetny specjalista, polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: ola

NZOZ Akademicka Poliklinika Stomatologiczna
ulica Krakowska 26
50-425 Wrocław

DR PIOTR BILSKI (CHIRURG STOMATOLOG) - W 100% MOGĘ GO POLECIĆ!!! REWELACYJNY! PRZEPROWADZIŁ U MNIE ZABIEG ZĘBA ZATRZYMANEGO - ÓSEMKI (CIĘCIE DZIĄSEŁ, ODPIŁOWYWANIE ZĘBA OD KOŚCI DO KTÓREJ SIĘ PRZYRÓSŁ, SZYCIE). ZABIEG BYŁ OKREŚLONY JAKO CIĘŻKI (OPERACYJNY). W MOIM MIEŚCIE - OK 60 KM. OD WROCŁAWIA LEKARZE ODMÓWILI MI WYKONANIA TEGO ZABIEGU. ON SIĘ PODJĄŁ. PRZYJMUJE ZARÓWNO PRYWATNIE ( MA SWÓJ GABINET) JAK I NA KASĘ CHORYCH NA UL. KRAKOWSKIEJ, ...

Przychodnia Grabiszyn
ulica Stalowa 50
53-433 Wrocław

Pani Biernacka ma świetne podejście do dzieci. W sposób elastyczny umawia pacjentów.

Lecznictwo Szpitalne 4WSKzP
ulica Weigla 5
50-981 Wrocław

Przemiła osoba, bardzo dokładnie tłumaczy i nie lekceważy pacjenta. Stwarza przyjazną atmosferę, ale przede wszystkim dobry stomatolog. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: M

Przychodnia Stomatologiczna "SALVUS"
ŚW. JERZEGO 15/1 C
50-518 Wrocław

Najlepsza Pani Doktor u jakiej leczyłem zęby. Mega dużo czasu poświęca Pani Natalia pacjętowi. Naprawde Polecam!!!
Opinia dodana przez: Tomasz

Apex Centrum Stomatologiczne
Kunickiego 35A
54-616 Wrocław

Świetna dentystka, jestem bardzo zadowolona. Ma fantastyczne podejście do dzieci, moje córki ją uwielbiają i dzięki temu nie boją się wizyty. Polecam!
Opinia dodana przez: Anna

PCZ Polski Instytut Medyczny Przychodnia Specjalistyczna z Ośrodkiem Badań Klinicznych
ulica Legnicka 61
54-203 Wrocław

Polecam pełen profesjonalizm.Usunieta ósemka bez bólu w trakcie i po zabiegu. Wiecej trwala papierologia niz sam zabieg. Lekarz uprzejmy, wyjasnia zabieg i co robić po ekstrakcji.Polecam.

Katarzyna Szklarz Praktyka Stomatologiczna LUX- DENT
ul. Eugeniusza Horbaczewskiego 21/A3
54-130 Wrocław

Pani Patrycja zawsze służyła dobrą radą i jest niesamowicie miła i kompetentna. Szkoda, że nie przyjmuje już na Horbaczewskiego, bo chodziły do niej moje dzieci. Teraz nie wiem, gdzie mam je zaprowadzić. Może zdecyduję się pojechać na Gorlicką, bo rzadko zdarza się tak przyjazna osoba-stomatolog.
Opinia dodana przez: Marta

Stomatolodzy w Wrocławiu