Stomatolog Wrocław

Zaporoska 62 / 1
Wrocław

Konsultacja ortodontyczna była przeprowadzona rzeczowo, pani doktor podał mi dokładnie co może zrobić z moimi krzywymi zębami. zaproponowała kilka aparatów w rożnych cenach. Zdecydowałam się na estetyczny (nie najtańszy)

lekarz Janina Tęcza

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

ulica Kard. Wyszyńskiego Stefan 64/13
50-331 Wrocław

serdecznie polecam.znalazłam panią doktor poprzez forum dobry lekarz. podpisuje sie pod wszystkimi pozytywnymi opiniami na jej temat. Profesjonalna obsługa, zachwycający efekt końcowy.

Apex Centrum Stomatologiczne
Kunickiego 35A
54-616 Wrocław

Świetna dentystka, jestem bardzo zadowolona. Ma fantastyczne podejście do dzieci, moje córki ją uwielbiają i dzięki temu nie boją się wizyty. Polecam!
Opinia dodana przez: Anna

Katarzyna Szklarz Praktyka Stomatologiczna LUX- DENT
ul. Eugeniusza Horbaczewskiego 21/A3
54-130 Wrocław

Pani Patrycja zawsze służyła dobrą radą i jest niesamowicie miła i kompetentna. Szkoda, że nie przyjmuje już na Horbaczewskiego, bo chodziły do niej moje dzieci. Teraz nie wiem, gdzie mam je zaprowadzić. Może zdecyduję się pojechać na Gorlicką, bo rzadko zdarza się tak przyjazna osoba-stomatolog.
Opinia dodana przez: Marta

Przychodnia Stomatologiczna "SALVUS"
ŚW. JERZEGO 15/1 C
50-518 Wrocław

Najlepsza Pani Doktor u jakiej leczyłem zęby. Mega dużo czasu poświęca Pani Natalia pacjętowi. Naprawde Polecam!!!
Opinia dodana przez: Tomasz

EVADENT s.c. Centrum Stomatologii Laserowej i Protetyki
Przesmyckiego 28
51-151 Wrocław

Pani doktor Marta jest nad wyraz bardzo dobrym lekarzem stomatologiem. Trzy lata temu uratowała mi trzy zęby, gdzie inni lekarze w EWADENCIE stwierdzali, że nadają się tylko do usunięcia. w tym roku w marcu byłem w EWADENCIE u specjalisty, który stwierdził, że ząb (prawa dolna 7) do usunięcia. Wstrzymałem się z decyzją i udałem się do Pani doktor Marty. Ta również potwierdziła, że zgodnie z zasadami praktyki dentystycznej ząb można ...
Opinia dodana przez: Cezary

Lecznictwo Szpitalne 4WSKzP
ulica Weigla 5
50-981 Wrocław

Przemiła osoba, bardzo dokładnie tłumaczy i nie lekceważy pacjenta. Stwarza przyjazną atmosferę, ale przede wszystkim dobry stomatolog. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: M

Wrocław

Świetny lekarz, jeden z niewielu, który poświęca czas aby spokojnie i rzeczowo wytłumaczyć co i jak będzie robić, jakie to ma plusy i minusy. Praca wykonana bardzo starannie, jestem zadowolony i polecam Panią doktor.

Przychodnia Grabiszyn
ulica Stalowa 50
53-433 Wrocław

Pani Biernacka ma świetne podejście do dzieci. W sposób elastyczny umawia pacjentów.

Indywidualna Praktyka Lekarska

52-326 Wrocław

świetny specjalista, polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: ola

Stomatolodzy w Wrocławiu