Wrocław Stomatolog

Stomatolog Wrocław lek. dent. Agnieszka Szpara

Gabinet Stomatologiczny Twój Uśmiech
Wałbrzyska 9c
52-314 Klecina, Wrocław

Przyznam szczerze, stomatologów boję się jak ognia, ale chyba nie jestem jedeyny choć mały człowiek ze mnie nie jest. Miejsce przyjęć jak gabinet, ale ważne, że czyste, schludne i widać że ktoś o to dba. Dzwoniłem o wizytę u Pani Agnieszki dzięki tym opiniom jakie przeczytałem i pod nimi się mogę śmiało podpisać! Leczenie odbyło się bez bólu, Pani Agnieszka uśmiechnięta i przyjemna, opisała co się dzieje, ja z leczenia ...
Opinia dodana przez: Jacek
Stomatolog Wrocław lek. dent. Krystyna Berdzik

Novidental
Przyjaźni 6
53-030 Wrocław

Przyznam szczerze, facet nie mały jestem, ale stomatologów się boję ( jak pewnie nie jedna osoba ). Mój lekarz był na urlopie i szukając informacji po internecie trafiłem na ten portal i Panią Berdzik. Sprawny kontakt na umówienie wizyty, a przede wszystkim podejście Pani doktor! Na spokoju, profesjonalnie do mnie podeszła, a nie wyśmiewała, wiedziałem co będzie robione i dlaczego tak się stało. W pełni wszystko bez pośpiechu aby pacjent ...
Stomatolog Wrocław lek. dent. Paweł Poniatowski

Katedra i Klinika Chirurgii Szczękowo-Twarzowej

50-556 Wrocław

Wczoraj mialam usuwane 2 ósemki, panicznie sie bałam , teraz jestem bardzo szczęśliwa ze trafiłam na pana doktora, wszystko odbyło sie szybko sprawnie i bez bólu, kiedy zeszło znieczulenie nie potrzebowałam tabletki bo nic mi nie bylo a wieczorem juz zapomniałam ze mialam cos wyrywane 😉 z całym szacunkiem polecam pana doktora! Wie jak podejść do pacjenta. Pozdrawiam ! 😀
Opinia dodana przez: Joanna
Stomatolog Wrocław lek. dent. Karolina Nizielska - Bukowska

Gabinet Stomatologiczny Twój Uśmiech
Wałbrzyska 9c
52-314 Klecina, Wrocław

Polecam Panią doktor. Dane znalazłam tu, kontakt bez problemu i płynnie, a Pani doktor na wstępie bardzo zabiegana, ale później na spokojnie wytłumaczyła co będzie robić i nie bolało! Świetny specjalista w swoim fachu, a gabinet przyjemnie wykończony i dobrze wyposażony.
Opinia dodana przez: Marta
Stomatolog Wrocław lek. dent. Grzegorz Grodoń

lek. dent. Grzegorz Grodoń

wizyta już od 70

Lecznictwo Szpitalne 4WSKzP
ulica Weigla 5
50-981 Wrocław

Bardzo profesjonalne podejście do swojej pracy, ale i pacjenta; kultura i delikatność - z pełnym zaufaniem i bez strachu zgłaszałam się na leczenie. Polecam.
Opinia dodana przez: urszula

53-658 Wrocław

M-Dent Centrum Stomatologiczne
ul. Pestalozziego 9
50-325 Wrocław

Radosława Romanika polecam każdemu, komu zależy na zębach i ich dobrym leczeniu. Wielki talent i takiż profesjonalizm.
Opinia dodana przez: M

Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne INTERDENT
ul. Długa 16B/32
53-658 Wrocław

Bardzo kompetentna, szczegołowo i wyczerpujaco przedstawia plan leczenia i odpowiada na zadawane pytania! Dokładna i skrupulatna! A do tego przemiła i wiecznie usmiechnieta !