Stomatolog Dla Dzieci I Doroslych

Dental ArtB
Wojska Polskiego 1/53a
24-100 Puławy

Jestem za ! Lekarz z dobrą ręką i podejściem do pacjenta. Widać, że zna się na swojej pracy, pomógł mi w bólowym przypadku. Dziękuję

dr n. med. Maria Preiskorn-Rynkiewicz

Stomatolog, Periodontolog

Maria-Dent
Wzgórz 9
05-540 Zalesie Górne

Pani Doktor ma na pewno dużą wiedze i charyzmę. Konkretnie wyjaśni wątpliwości, uważnie słucha no i jest bardzo rzeczowa. Pomocna i miła. Polecam!!

Stomatologia Porębowie
Wileńska 2
45-316 Kolonia Gosławicka, Opole

bardzo miła i kompetentna Pani doktor, polecam! wyjaśniła wszystko, ząbki po zabiegach są przepiękne, równe i białe. Kilka wizyt i efekt spektakularny! Rzadko piszę opinię w internecie, ale teraz wiem, że można polecić. Jestem teraz pod stałą opieką u Pani Poręby. Dziękuję

Opinia dodana przez: Aleksandra B
Stomatolog Warszawa lek. stom. Katarzyna Ludwików

lek. stom. Katarzyna Ludwików

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Super ortodontka. Wszystko wyjaśniła, zaproponowała sposób leczenia. Z uśmiechem, sympatycznie, miło, w dobrych warunkach i po roku mam proste zęby. Polecam.

Opinia dodana przez: Paula
Stomatolog Tarnowskie Góry lek. dent. Mateusz Dajczak

DENT-Team Mateusz Dajczak
Ks.Michała Lewka 3
Tarnowskie Góry

Profesjonalne, pełne empatii podejście do pacjenta - wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze i praktycznie bezboleśnie :-). Pan Doktor wszystko cierpliwie tłumaczył i pokazywał na monitorze, omawiając poszczególne etapy leczenia. Bardzo polecam Doktora Dajczaka, to naprawdę świetny dentysta i przemiły człowiek.

Opinia dodana przez: Halina G.
Stomatolog Żywiec lek. dent. Agnieszka Nieścieronek

lek. dent. Agnieszka Nieścieronek

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Dental-Care Sp.j. Agnieszka Nieścieronek
ul. PCK 4 (obok Urzędu Skarbowego)
Żywiec

Od jakiegoś czasu leczę się w Dental-Care i jestem bardzo zadowolona. Pani Agnieszka to był trzeci stomatolog, do którego trafiłam. Miałam problemy z jednym z zębów – rozwinięty stan zapalny, ból nie do wytrzymania. Ale nie to było najgorsze. Lekarze, z którymi konsultowałam się wcześniej chcieli usunąć zęba twierdząc, że próchnica jest zbyt zaawansowana a szanse na powodzenie leczenia niewielkie. Z racji, że w pracy mam kontakt z klientem, nie mogłam sobie pozwolić na braki w uzębieniu, a na implanty niestety mnie nie stać. Pani Agnieszka podjęła się wyzwania i wyleczyła mojego zęba. Fakt, że męczyła się z nim dobre 4 godziny, ale efekt końcowy jest super

Opinia dodana przez: Anna
Stomatolog Warszawa lek. stom. Anetta Howorus-Bartoszcze

Pani Ortodontka
ul. gen. R. Abrahama 12
03-982 Praga-Południe, Warszawa

Świetny lekarz, pani doktor specjalizuje sie w ortodoncji i na prawde widać wieloletne doświadczenie podczas wizyty. Miła, rzeczowa a co najważniejsze nie nastawiona na szybkie założenie aparatu stałego (kasa). Moje leczenie jest trudne i wieloetapowe ale ufam Pani Ortodontce w 100% a efekty już widać. Polecam tego ortodonte!

Opinia dodana przez: Grzesiek
Stomatolog Kraków lek. stom. Alina Drozd

lek. stom. Alina Drozd

Stomatolog, Ortodonta

wizyta już od 100

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024

kompetentna, uprzejma, super fachowiec, no i piękna Pani doktor
Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za tak pięknie zrobione zęby !!!!

kompetentna, uprzejma, super fachowiec, no i piękna Pani doktor
Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za tak pięknie zrobione zęby !!!!

Stomatolog Kraków lek. stom. Olga Olszowy

lek. stom. Olga Olszowy

Stomatolog, Ortodonta

wizyta już od 100

studium stomatologii estetycznej
Pawia 12 lok. 1

Leczyła mojego syna a teraz moją córkę. Leczenie syna miało trwać 2 lata a trwało 2,5. Wynik leczenia faktycznie rewelacyjny jesteśmy bardzo zadowoleni ale tym razem zgodnie z sugestią dr Olgi zdecydowaliśmy się na leczenie aparatami Damona i ku naszemu zdziwieniu leczenie dobiega końca przed czasem. Nie jest najtaniej ale warto. Sama dr Olga zgodnie z wcześniejszymi opisami. Zdecydowanie polecam! Piotr.

Stomatolog Rzeszów lek. dent. Tomasz Niżański

Eurodent Stomatologia
Leska 4
Rzeszów

To co potrafi zrobić ten lekarz to szok ale oczywiście pozytywny! Podpisuję się pod jego pracą wszystkimi rękami. Postaram się to krótko opisać. Bywam w Polsce dość rzadko bo pracuję za granicą. Nie było czasu na długie leczenie więc podjąłem decyzję o wszczepieniu implantów. Wszystko ogarnięte w takim tempie że generalnie samo wszczepienie trwało chyba około 30 minut. Oczywiście śruby gojące itd. to też pewien czas. Ale sama technologia kosmiczna :) Szczegóły u doktora na stronie. Pozdrawiam i polecam wśród Polonii na Wyspach i nie tylko :)))