Stomatolog Dla Dzieci I Doroslych

Dental ArtB
Wojska Polskiego 1/53a
24-100 Puławy

Jestem za ! Lekarz z dobrą ręką i podejściem do pacjenta. Widać, że zna się na swojej pracy, pomógł mi w bólowym przypadku. Dziękuję
Stomatolog Szczecinek lek. dent. Marcin Bielicki

Dental Bis Sp. z o.o. NZOZ
Podgórna 1
78-400 Szczecinek

Moim problemem był strach przed wizytu u stomatloga . Mieszkam 9 lat na Islandii wiec tak dlugo nie byłem na żadnej wizycie. Wyszukałem w necie dr. Marcina i postanowiłem przyleciec i wyleczyć wszystkie zęby. Teraz stwierdzam że jednak nie trzeba sie bać wszystko przebiegło bezboleśnie. Leczenie specjalistyczne . W gabinecie miła atmosfera . Polacam każdemu Dr. Marcina
Opinia dodana przez: Norbert

dr n. med. Maria Preiskorn-Rynkiewicz

Stomatolog, Periodontolog

Maria-Dent
Wzgórz 9
05-540 Zalesie Górne

Pani Doktor ma na pewno dużą wiedze i charyzmę. Konkretnie wyjaśni wątpliwości, uważnie słucha no i jest bardzo rzeczowa. Pomocna i miła. Polecam!!

Przychodnia Stomatologiczna Ewa Dębska
Sejmowa 1A
42-200 Częstochowa

Leczę zęby u pani doktor już parę dobrych lat, każdy ząb był dopieszczany i przez to nie miałem problemów z nimi. Bardzo sympatyczna i uprzejma, doradzi i wysłucha. 2 razy byłem gdzie indziej i było tak samo lecz drożej, to po co przepłacać ?
Jedyny problem że trzeba się umawiać czasem na około 2 miesiące na przód.
Opinia dodana przez: Marcin
Stomatolog Warszawa lek. stom. Katarzyna Ludwików

lek. stom. Katarzyna Ludwików

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Super ortodontka. Wszystko wyjaśniła, zaproponowała sposób leczenia. Z uśmiechem, sympatycznie, miło, w dobrych warunkach i po roku mam proste zęby. Polecam.
Opinia dodana przez: Paula
Stomatolog Tarnowskie Góry lek. dent. Mateusz Dajczak

DENT-Team Mateusz Dajczak
Ks.Michała Lewka 3
Tarnowskie Góry

Profesjonalne, pełne empatii podejście do pacjenta - wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze i praktycznie bezboleśnie :-). Pan Doktor wszystko cierpliwie tłumaczył i pokazywał na monitorze, omawiając poszczególne etapy leczenia. Bardzo polecam Doktora Dajczaka, to naprawdę świetny dentysta i przemiły człowiek.
Opinia dodana przez: Halina G.
Stomatolog Żywiec lek. dent. Agnieszka Nieścieronek

lek. dent. Agnieszka Nieścieronek

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Dental-Care Sp.j. Agnieszka Nieścieronek
ul. PCK 4 (obok Urzędu Skarbowego)
Żywiec

Od jakiegoś czasu leczę się w Dental-Care i jestem bardzo zadowolona. Pani Agnieszka to był trzeci stomatolog, do którego trafiłam. Miałam problemy z jednym z zębów – rozwinięty stan zapalny, ból nie do wytrzymania. Ale nie to było najgorsze. Lekarze, z którymi konsultowałam się wcześniej chcieli usunąć zęba twierdząc, że próchnica jest zbyt zaawansowana a szanse na powodzenie leczenia niewielkie. Z racji, że w pracy mam kontakt z klientem, nie ...
Opinia dodana przez: Anna
Stomatolog Warszawa lek. stom. Anetta Howorus-Bartoszcze

Pani Ortodontka
ul. gen. R. Abrahama 12
03-982 Praga-Południe, Warszawa

Świetny lekarz, pani doktor specjalizuje sie w ortodoncji i na prawde widać wieloletne doświadczenie podczas wizyty. Miła, rzeczowa a co najważniejsze nie nastawiona na szybkie założenie aparatu stałego (kasa). Moje leczenie jest trudne i wieloetapowe ale ufam Pani Ortodontce w 100% a efekty już widać. Polecam tego ortodonte!
Opinia dodana przez: Grzesiek
Stomatolog Kraków lek. stom. Alina Drozd

lek. stom. Alina Drozd

Stomatolog, Ortodonta

wizyta już od 100

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024

kompetentna, uprzejma, super fachowiec, no i piękna Pani doktor
Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za tak pięknie zrobione zęby !!!!
Stomatolog Kraków lek. stom. Olga Olszowy

lek. stom. Olga Olszowy

Stomatolog, Ortodonta

wizyta już od 100

studium stomatologii estetycznej
Pawia 12 lok. 1

Leczyła mojego syna a teraz moją córkę. Leczenie syna miało trwać 2 lata a trwało 2,5. Wynik leczenia faktycznie rewelacyjny jesteśmy bardzo zadowoleni ale tym razem zgodnie z sugestią dr Olgi zdecydowaliśmy się na leczenie aparatami Damona i ku naszemu zdziwieniu leczenie dobiega końca przed czasem. Nie jest najtaniej ale warto. Sama dr Olga zgodnie z wcześniejszymi opisami. Zdecydowanie polecam! Piotr.