Stomatolog Protetyka Endodoncja

lek. dent. Beata Świątkowska

Stomatolog, Protetyk

Stomatolog Beata Świątkowska
Ignacego Krasickiego 30/84

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA!
Profesionalne podejcie, uprzejmosc i zupelnie bezinteresowna dorada, godna zaufania i powierzenia wszelkich prac. :) A wiem o czym mowie, bo mam juz w przeszlosci szereg nieprzyjemnych doswiadczen ze stomatologia !
Zbyt późno trafiłam w ręce doktor Świątkowskiej! wielka strata!
Powodzenia w pracy zawodowej. Dziekuje za SUPER porade i opinie.
Opinia dodana przez: Joanna
Stomatolog Tychy lek. dent. Magdalena Leki-Pniok

DentalCare
Barona 30
43-100 Tychy

Przede wszystkim trzeba napisać, że Pani Magdalena to bardzo miła osoba, z ogromnym doświadczeniem. Dzięki jej pomocy naprawiłam swoje zęby, a szczerze mówiąc myślałam, że jestem już na etapie gdzie nic nie da się zrobić. Polecam szczerze!
Opinia dodana przez: Werka
Implantolog Kraków lek. dent. Marian Inglot

lek. dent. Marian Inglot

Implantolog, Chirurg stomatolog

INGLOT
Fiołkowa 4

Lekarz godny zaufania które umie wzbudzić swoim stoickim spokojem i umiejętnością rozmowy z pacjentem. Bardzo cenne! Wiedzy nie oceniam bo nie mam w tym kompetencji ale jego pewność leczenia i opinie potwierdzają, że na prawdę warto. Zdecydowałam się kontynuować u Pana Inglota leczenie i jestem pod jego kontrolą.
Opinia dodana przez: Aleksandra B
Stomatolog Suchy Bór lek. dent. Renata Dąbrowska-Leśniak

Laserdent. Prywatna praktyka stomatologiczna
Cicha 7
46-053 Suchy Bór

Do gabinetu Laserdent trafiłam z wielkim bólem zęba. Pomimo, iż nie byłam pacjentką Pani Doktor ani nie byłam wcześniej zapisana- nie odmówiono mi pomocy (wcześniej byłam w kilku gabinetach w Opolu- wszędzie spotkałam się z odmową lub musiałam oczekiwać co najmniej kilka dni na wizytę). Zapewniam, że wszelkie fobie i lęki dentystyczne, jeżeli ktoś je ma, mijają wraz z przekroczeniem progu gabinetu. Atmosfera jest tu bardzo serdeczna. Pani Doktor oraz ...
Opinia dodana przez: Alicja
Stomatolog Kraków lek. stom. Piotr Matraszek

Centrum Stomatologiczne Zakopianka
ul.Zakopiańska 62

Stomatolog Szczecinek lek. dent. Marcin Bielicki

Dental Bis Sp. z o.o. NZOZ
Podgórna 1
78-400 Szczecinek

polecam Dr Marcina pod każdym względem! wie co robi, fach w ręku niesamowity! miły, sympatyczny profesjonalny lekarz! klimat w gabinecie bardzo fajny- a jak dla mnie to ważne! siedzę na poczekalni, słysze dźwięk wiercenia i nic to na mnie nie robi :-) chce się WRACAĆ!
Opinia dodana przez: zygmunt
Stomatolog Szczecin lek. dent. Ewelina Dobrowolska

lek. dent. Ewelina Dobrowolska

wizyta już od 50

Dobrowolska Gabinety Stomatologiczne
ul. Łukasińskiego 42d
Szczecin

potwierdzam, bardzo miła sympatyczna Pani doktor. Delikatna ale stanowcza podczas pracy. Wyjaśnia i komunikuje tak, że pacjent wie co się dzieje i czuje się bezpieczniej i pewnej. Polecam Panią Ewelinę
Opinia dodana przez: Gosia

lek. dent. Adrian Rybiński

wizyta już od 100

Przychodnia stomatologiczna Alfa Dent
POMORSKA 18H/2/3
80-333 Żabianka, Gdańsk

Pan dr Adrian Rybiński profesjonalista,w każdym calu,bałam się wyrwania zęba,wszystko przebiegło dobrze.
Opinia dodana przez: Maria

dr n. med. Maria Preiskorn-Rynkiewicz

Stomatolog, Periodontolog

Maria-Dent
Wzgórz 9
05-540 Zalesie Górne

Pani Doktor ma na pewno dużą wiedze i charyzmę. Konkretnie wyjaśni wątpliwości, uważnie słucha no i jest bardzo rzeczowa. Pomocna i miła. Polecam!!
Stomatolog Warszawa lek. stom. Przemysław Lutostański

lek. stom. Przemysław Lutostański

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

White Dental Clinic
Żeromskiego 3A

Dobrze, że się zdecydowałem. Polecam Pana Lutostańskiego i te gabinety. Czystko, elegancko i dla mnie co najważniejsze bezboleśnie i jak na Warszawskie warunki cena na prawdę przystępna. Istotne było, że lekarz poinformował mnie co i jak i dlaczego tak się dzieje, co będziemy robić i przedstawił jakie są tego koszty, wszystko czarno na białym bez dodatkowego wciskania kosztów na siłę. Jestem zadowolony z całego procesu leczenia. Dla zmotoryzowanych ciężko zaparkować, ...
Opinia dodana przez: Łukasz