lekarz Sulaiman Salim

Lekarz bardzo sympatyczny, wysłucha, opowie o chorobie w taki sposób, że da się zrozumieć, bez pośpiechu i zniechęcenia do pacjentów, skieruje na odpowiednie badania, chętnie w razie choroby udam się do Niego. Polecam wszystkim!

Bardzo dobry lekarz ! Uprzejmy, miły a co najważniejsze słucha pacjenta, zna się doskonale na objawach i wie jak mu pomoc !! Bardzo polecam tego lekarza ! Oby takich więcej !

Bardzo dobry lekarz! Cierpliwy,kompetentny,pomocny. Bardzo żałuję że nie pracuje już w Łomiankach bo to lekarz z powołania.

Bardzo dobry lekarz! Cierpliwy,kompetentny,pomocny.
Bardzo żałuję że nie pracuje już w Łomiankach bo to lekarz z powołania.

Rewelacyjny i kompetentny lekarz, pełen empatii, cierpliwości i zrozumienia. Poświęca pacjentowi dużo czasu. Godny polecenia!

Lekarz kompetentny. Bardzo sympatyczny. Dokładnie zbada i wszystko wyjaśni. Nie spieszy się i poświęci tyle czasu ile potrzeba. Lekarz godny polecenia.

bardzo sympatyczny lekarz, Rzetelnie przeprowadza badania, nie spieszy sie ,i przed wszystkim wszystko wyjasni,polecam.

Bardzo miły, sympatyczny i kompetentny lekarz. Rzetelnie przeprowadza badania. Polecam z czystym sumieniem.

Jak dla mnie lekarz niekompetentny, ostatnio byłam u niego, z gorączką chorym gardłem i zapchanym nosem, przepisał mi Herbapect i witaminę C, poszłam do innego lekarza, dostałam antybiotyk i tygodniowe L4, natomiast dr Salim, stwierdził że jestem zdrowa. Nie polecam tego lekarza.

Wciąż poszukujesz " Warszawa"?

Maciej Krajewski

Emilii Plater 47
Ortodoncja Piotr Fudalej
ul. Wielicka 38

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczna Centrum
ul. Modlińska 199 A / 51 ( 5 piętro)
NZOZ Centrum Zdrowia Kobiet
ul. Zygmunta Modzelewskiego 35 / 9 ( metro Wilanowska)
VeritaMed
ul.Długa 27 ( metro Ratusz Arsenał) , 00-236