lekarz Suren Bahdasaryan

Neurolog

2,6

Byłam na wizycie w poradni neurologicznej w Grodzisku maz. u Pana doktora. Potrzebowałam wniosku na zaopatrzenie medyczne. Pan dr stwierdził, że wie dlaczego do niego przyszłam ( w domysle wyłudzić zlecenie) odpowiedziałam , że przyszłam bo jest to jedyna poradnia neurologiczna w okolicy gdzie mogę dostać się na wózku na którym poruszam się na stałe od kilkunastu lat. Pan dr z łaski wydał mi zlecenie na wózek , odmówił jednak wydania zaświadczenia o stanie zdrowia i o braku przeciwskazań do używania przystawki elektrycznej do wózka ( zaświadczenie niezbędne do skorzystania ...

Byłam na wizycie w poradni neurologicznej w Grodzisku maz. u Pana doktora.
Pan dr z łaski wydał mi zlecenie na wózek , odmówił jednak wydania zaświadczenia o stanie zdrowia i o braku przeciwskazań do używania przystawki elektrycznej do wózka ( zaświadczenie niezbędne do skorzystania z programu PFRON Aktywny samorząd)
Stwierdził, że nie wie czy sobie dam radę.. na moje stwierdzenie, że jeśli od ponad 10 lat daje sobie radę z prowadzeniem samochodu jako kierowca to tym bardziej dam sobie rade z dostawką nic nie odpowiedział. Ogólnie czułam się jak ktoś kto chce wyłudzic nienależne mu świadczenie. Lekarz sądził mchyba, że Poradni w Grodzisku Maz przyszłam dlatego , że w tym samym budynku znajduje się PCPR który przyjmował wnioski na w/w program PFRONu. Była to moja pierwsza i ostatnia wizyta w tej poradni od tej pory wolę dojechac 30km do Poradni Neurologicznej w Warszawie gdzie przyjmuje kompetentny i empatyczny specjalista.

Jeszcze nie spotkalam lekarza z tak dobrym i kompleksowym podejsciem do pacjenta. Pomogl mojej babci, gdzie inni lekarze tylko odsylali od jednego do drugiego i ignorowali objawy. Bardzo dziekuje.

Miałem okazje przez kilka tygodni obserwować pracę Pana doktora Surena Bahdasaryana w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim. To co zaobserwowałem na pewno nie jest pocieszające dla jego ewentualnych pacjentów. Prawdopodobnie jest on skrupulatny w zabiegu trombektomii, który również wykonał u mojej mamy. Mama do końca była osobą przytomną i całkowicie świadomą, niestety udar był tak rozległy, że mama miała sparaliżowaną połowę ciała i wymagała świadomego prowadzenia pacjenta a przede wszystkim nie szkodzenia mu. Mama była jak to lekarz określił skazana na „trwałe inwalidztwo” i nie wiem czy dlatego czy po prostu z braku wiedzy sposób prowadzenia był bardzo niewłaściwy a tym samym prowadzący do śmierci. Mama miała krwawienie z okolic jelita, które samo ustało. Niestety lekarz zalecił kolonoskopię do której pacjent musi być przegłodzony i silny. Pan Suren osobiście zawiózł mamę na to badanie z biegu nie biorąc pod uwagę stanu zdrowia. Badanie nie wyszło ponieważ mama nie była przegłodzona, na moje pytanie czy będzie powtórzone powiedział, że nie ma takiej potrzeby bo przecież nie krwawi a poza tym morfologia wyszła dobrze. Oczywiście zabieg ten sprawił, że mama w niespełna 40 minut po zabiegu umarła na moich oczach. Lekarz widząc dygocącą i konającą mamę po zabiegu najzwyczajniej popatrzył i wyszedł do domu lub kolejnej pracy (pracuje w wielu miejscach). Przez cały okres choroby mojej mamy kontakt z Panem Surenem był bardzo trudny, nie wiem czy trudności te wynikały z barier językowych czy charakteru tego człowieka. Na pewno brak mu empatii i umiejętności rozmowy z rodziną pacjenta. Nie słuchał naszych próśb i robił swoje. Nie omawiał sposobu leczenia i alternatyw jakie można było zastosować. Zlecił kolonoskopię, która zabiła mamę a przecież na dniach mówiono o wypisie ze szpitala. W karcie zgonu napisał, że to bakteria zabiła mamę a nie błędnie zlecone, wyczerpujące badanie. Dlatego z całą pewnością nie polecam tego lekarza, który na pewno nie ma umiejętności właściwego doboru badań a tym samym prowadzenia pacjenta.

Polecam zdecydowanie. Dobry specjalista, spokojny, zawsze uprzejmy. Jestem jego pacjentem od kilku lat i nigdy nie poczułem się ignorowany albo zbywany. Jego diagnozy są zawsze trafne.

Rok temu był na prywatnej wizycie p. doktora w przychodni na Piłsudskiego. PORAŻKA!!!!! Miałam ewidentne objawy tężyczki. Bzdurna diagnoza, kolejne zleconekosztowne badania MRI ( miałam TC głowy), EEG, mały kontakt za przepracowanym, zmęczonym "specjalistą" Sądzę, że doktor może jest dobry w leczeniu typowych schorzeń ale ponieważ jest mało komunikatywny i nie daje pacjentowi prawa głosu nie polecam !!!!! Zdecydowanie nie polecam !!!!! Po roku została postawiona trafna diagnoza. przez innego neurologa. Przez ten rok poniosłam straty materialne, ( odwiedziłam lekarzy różnych specjalizacji, choroba się nasiliła. Przestrzegam przed tym niedouczonym ( ...

Po roku została postawiona trafna diagnoza.
przez innego neurologa.
Przestrzegam przed tym niedouczonym ( być może tylko przepracowanym) lekarzem.!!!!!!