lekarz Susu Szlachta

Lekarz medycyny ratunkowej

1,9

Nie polecam nie potrafi rozmawiać z ludźmi nie interesował się co dolega dzięki wolę leczyc. Się sam

Bardzo miła i uprzejma pani doktor, podejście profesjonalne. Diagnoza wystawiona mam nadzieję że trafnie.

Tragedia! Skarga bedzie zlozona o zla diagnoze. Trafilam na SOR z bolem nerki. Lekarka bez zadnych badan stwierdzila, ze to naciagniety miesien. Dzien pozniej pojechalam w gorszym stanie do innego szpitala i okazalo sie, ze zapalenie nerki. 9 kolejnych dni spedzilam w szpitalu. Ta pani (bo lekarzem nazwac jej nie mozna) powinna miec zakaz wykonywania zawodu.

Tragedia! Skarga bedzie zlozona o zla diagnoze.

Nie polecam bardzo nie miłe podejście do pacjenta. Brak kompletnego zbadania, i z bólem gardła się nie przychodzi do lekarza rodzinego

Profesjonalnizm i wyrozumiałość w stosunku do pacjenta. Czy można prosić o dane kontaktowe pani doktor?

Nie polecam bardzo nie miła i nie uprzejma wyszłam z tej wizyty w gorszym stanie niż byłam . Tylko mnie zdenerwowała a nie wyleczyła ... Takie osoby wgl. Nie powinni pracować w służbie zdrowia ...szkoda słow

Totalne nieporozumie po czterech wyładowania kardiowertera defibrylatora trafiłem w Lesznie na trudno to nazwać lekarza bo miałem przyjechać po dziesięciu albo jak mnie zabije kto jej wypłatę daje!

Niestety brakuje mi większej ilości „gwiazdek” aby ocenić Panią doktor. Doskonałe podejście, rozmowa oraz tłumaczenie wskazanych dolegliwości. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu!

Z całego serduszka polecam panią doktor. Na pewno jeszcze odwiedzę w najbliższym czasie doktor susu szlachte

Moja ulubiona pani doktor z całego serca polecam jest bardzo miła i uwielbiam panią susu