Lekarze Swarzędz

Okulista

Położniczy Ośrodek Medycyny Środowiskowo-Rodzinnej "GEMINI" s.c
Cieszkowskiego 100/102
62-020 Swarzędz

Bardzo dobry fachowiec, miałem problemy z oczami związane z noszeniem soczewek - bardzo wysuszona rogówka i stan zapalny - podczas 2 wizyt wyleczył mnie, tak, że nie mam nawracających stanów zapalnych. Polecam serdecznie!!
Opinia dodana przez: Alexis

dr n. med. Tadeusz Grochowina

Pulmonolog, Pediatra

62-020 Swarzędz

Lekarz bardzo kompetentny, godny polecenia. Badanie dziecka bardzo dokładne, ze szczegółowym wyjaśnieniem wszelkich pytań rodzica. To jest lekarz, który zdobył nasze serce swoim profesjonalnym podejściem. Panie doktorze, bardzo dziękujemy za wyleczenie dziecka.

lekarz Małgorzata Kowalewska-Lula

Wenerolog, Dermatolog

os. Kościuszkowców 13
Swarzędz

Przyszłam, aby poradzić się w sprawie bolesności palucha. Od początku wizyty miałam wrażenie, że przeszkadzam w czymś Pani doktor, zwroty 'dziecko' i pobłażliwe spojrzenia także nie wywarły pozytywnego wrażenia. Zdjęłam but, aby pokazać co mi dolega. Pani doktor omiotła spojrzeniem stopę (miałam założone cieliste podkolanówki) i stwierdziła - cytuję "taka Twoja uroda", kiedy chodzenie w najwygodniejszych butach było katorgą. Okazało się, że mam drożdżyce wału okołopaznokciowego. Na koniec wizyty otrzymałam ...
Opinia dodana przez: Monika

mgr Ewa Karolak

Psycholog

CENTRUM WSPOMAGANIA ROZWOJU RODZINY
Grudzińskiego 18a/8
62-020 Swarzędz

Nie polecam. Nie nawiązuje kontaktu z dzieckiem. Po 3 minutach stawia diagnozę. Zmęczona i znudzona. Tłumaczy zdawkowo.Nie umie się wycofać z mylnych założeń. Lekceważy rodziców. Naraziła nas na niewłaściwą terapię. Nie polecam.

lekarz Iwona Pawłowska

Dermatolog

Przychodnia Lekarza Rodzinnego nr 2 Diagter sp. z o.o.
Cieszkowskiego 37 D
62-020 Swarzędz

Pani Doktor niezbyt trafnie diagnozuje. Za bardzo chce usunąć Nużeńca (Demodex) z organizmu pacjenta, co przysłania istotę innego problemu.
Dlatego byłem zmuszony zmienić lekarza, bo kilkunastotygodniowe leczenie nie przyniosło pozytywnego rezultatu, a wręcz pogorszenie.
W pozostałym zakresie wydaje mi się, że jest to dobry lekarz.
Opinia dodana przez: Theofilos

lekarz Renata Andrys

Pediatra

62-020 Swarzędz

Niestety nie polecam tej Pani .Poziom leczenia minus 100 .Mój syn mial problemy jelitowe nawet nie chciała go zbadać. Każdemu rodzicu radzę omijać ta pania szerokim łukiem.I jezeli ktos nie potrafi leczyć i mu sie nie chcę to nie powinnien pracować w służbie zdrowia

lekarz Agnieszka Myszkowska-Torz

Zespół Przychodni Lekarza Rodzinnego "DIAGTER" Sp. z o.o.
ulica Piaski 8
62-020 Swarzędz

Pierwsza opinia napisana przez Pamelę jest bzdurą.Jak można takie kłamstwa pisać.Osoba która to napisała nigdy nie była u Pani doktor . Kto zna panią doktor wie że Ona zawsze jest miła i kompetentna. Nie miewa humorów.Troszczy się o pacjenta nawet po jego wyjściu( dzwoni i pyta o postępy leczenia) .Podaje swój prywatny numer do kontaktu i zawsze oddzwania. Cudowny lekarz.
Opinia dodana przez: Hania

lekarz Iwona Lemańska

62-020 Swarzędz

Bardzo dobry lekarz. Profesjonalnie robi badanie.Potrafi stworzyć niekrępująca atmosferę. Miła, uprzejma, konkretna. Pomogła mi bardzo. W czasie pierwszej wizyty rozpoznała dolegliwość, której inni lekarze nawet nie zauważyli, choć ja zawsze wspominałam o objawach na przestrzeni ostatnich 5 lat. POLECAM!

dr n. med. Wojciech Chiciak

Chirurg plastyczny

os. Raczyńskiego 15/7
Swarzędz

Mam 33 lata, dwójkę dzieci i 30 kg za sobą. Dwie ciąże i powikłania hormonalne po nich zrobiły swoje. Po urodzeniu drugiego dziecka nie mogłam już patrzeć w lustro, bo nie widziałam w nim siebie. Nie wytrzymałam i w akcie desperacji zgłosiłam się do specjalisty od spraw żywienia. Jadłam wszystko co lubię, tylko mniej a częściej. W ciągu 6 m-cy schudłam 30 kg. I to dopiero zmotywowało mnie do walki ...

dr n. med. Anita Geppert

Neurolog

Kwant. Pracownia rentgenowska, gabinety lekarskie
Plac Niezłomnych 15
62-020 Swarzędz

Po wizycie, wiem mniej niż przed wizytą :) może nie nadajemy na tych samych falach z Panią doktor :)