Lekarze Swarzędz

lek. dent. Monika Mikołajczak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Stomatologia "OPTIMUS"
Zamkowa 35
62-020 Swarzędz

Nie spotkałem jeszcze lepszego dentysty. Pełen profesjonalizm. Pani Monika ma dużo cierpliwości a w gabinecie panuje spokój i miła atmosfera. Przychodząc na wizytę wszystko już jest przygotowane i całe leczenie przebiega jak w zegarku. Naprawdę polecam wszystkim którzy boją się dentysty. Ja polubiłem chodzenie do dentysty;)
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Cezary Łoziński

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

NZOZ NEURO MED PORADNIE SPECJALISTYCZNE
Augusta Cieszkowskiego 100/102
62-020 Swarzędz

Wspaniały lekarz i cała zAłoga wykonująca badania w Swarzędzu. Pełen profesjonalizm, ekipa oddana pacjentowi, zaangażowana. Czułam się bezpiecznie, bo po 5 minutach wiedziałam, że jestem w rękach prawdziwych fachowców , którym naprawdę zależy na pacjencie. Dziękuję
Opinia dodana przez: Anastazja

Barbara Kalawska

os. Raczyńskiego 3
62-020 Swarzędz

Polecam, naprawdę warto. Do gabinety trafiłam przez mojego ortodontę panią Miziniak. pierwotny plan był zrobienia tylko koron na przednie zęby-góra. Za namową pani Basi zdecydowałam się również na wydłużenie zębów (nie wiem jak to fachowo się nazywa). Wszystkie zabiegi bezbolesne, obsługa przemiła no i pełen profesjonalizm. Wiadomo że trochę to kosztowało ale nigdy nie żałowałam tych pieniędzy. Po zabiegu jestem już 5 lat i nie ma żadnych problemów a najmilsze ...
Opinia dodana przez: LIDIA

lek. med. Marek Kułakowski

Neurochirurg

Kwant. Pracownia rentgenowska, gabinety lekarskie
Plac Niezłomnych 15
62-020 Swarzędz

bardzo nieprzyjemny człowiek bez żadnych uczuć, nie potrafił wytłumaczyć chorej osobie dlaczego ma wracać do pracy jego odpowiedź brzmiała ,,skończyłem’’ człowiek z kula czekający obok gabinetu który zapukał do drzwi mówiący że miał zapukać Pan Doktor odpowiedział ,, no to zapukałeś’’ zamykając człowiekowi drzwi przed nosem.
Jestem oburzona kompetencją tego Pana,nie potrafił wytłumaczyć i patrzeć w oczy rozmawiając jednym słowem tragedia. Lekarz pracujący na siłe, źle traktujący pacjentów..
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Hanna Kierończyk

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia ARCANUS
inna Kościuszkowców 33 F
62-020 Swarzędz

Nie ma lepszego lekarza. Gdyby wszyscy byli tak dobrzy i wkladaliby w prace lekarza serce nie byloby tylu pomylek.

lekarz Aleksandra Kucharska

Psychiatra

Swarzędzkie Centrum Zdrowia Psychicznego PERSONA
Sienkiewicza 21
62-020 Swarzędz

Bardzo sympatyczna Pani doktor, ale mam wrażenie że jest trochę za mało dociekliwa. Ale bierze pod uwagę wszystko co jej się powie i każda następna wizyta jest coraz lepsza
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Wojciech Kwiatkowski

Gabinet Wojciech Kwiatkowski
Os .Raczyńskiego 2/14
Swarzędz

Prowadził obie moje ciąże, a przed wizytą nie czułam stresu, ma poczucie humoru, rozmawia z pacjentką, jest konkretny, nie traktuje ciąży jak choroby, gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Izabela Kwiatkowska

Pediatra

os. Raczyńskiego 3
62-020 Swarzędz

Niestety moja opinia bardzo zła na temat Tej Pani -raz w przychodni w Tulcach niemalze uciekała przede mną i jeszcze jedną mamą z chorym dzieckiem tłumaczac że nas nie przyjmie bo sie spieszy-konieczny urlop na żądanie zeby po poludniu iśc z dzieckiem do innego lekarza.innym razem na prośbe wystawienia skierowania do okulisty dla dziecka stwierdziła ze mam isc sobie prywatnie bo ona i jej cala rodzina tak robia,.Zastanawia mnie po ...
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Natalia Pytlińska

Psycholog dziecięcy

Swarzędzkie Centrum Zdrowia Psychicznego PERSONA
Sienkiewicza 21
62-020 Swarzędz

Pani Doktor jest bardzo rzeczowa, szybko zdobywa zaufanie młodego pacjenta. Fantastycznie docenia autonomię młodego człowieka przy zachowaniu empatii i szacunku dla rodziców. Mądrze i pod kontrolą prowadzona farmakoterapia.
Opinia dodana przez: Maria

dr n. med. Michał Ziembowski

Alergolog, Alergolog dziecięcy

Przychodnia Lekarza Rodzinnego nr 2 Diagter sp. z o.o.
Cieszkowskiego 37 D
62-020 Swarzędz

Świetny fachowiec, oddany pacjentom, leczy duszę i ciało. Wiele lat szukałam pomocy wydając duże pieniądze, bezskutecznie dopiero Doktor Ziembowski postawił mnie na nogi. Leczenie to proces z którym organizm musi sobie poradzić i trzeba na to dużo czasu i wytrwałości ale nie ma innej drogi. Gorąco polecam !!!
Opinia dodana przez: mirka