Lekarze Swarzędz

dr n. med. Paweł Kalwas

Urolog

62-020 Swarzędz

Mega lekarz nawet na nfz traktuje pacjenta z szacunkiem, pomógł mi w ciagu tygodnia od wizyty polecam wszystkim w potrzebie, potrafi spokojnie wszystko wytłumaczyć a zabieg był bez stresu takich lekarzy nam potrzeba 😊
Opinia dodana przez: Anna

lek. med. Anna Walkowiak

Internista

62-020 Swarzędz

Brak profesjonalizmu. Pani Doktor nie wypisze skierowania na badania, bo po co. Zawsze z pretensją o zawracanie głowy. Recepty wypisywane tylko po usilnych prośbach pacjenta. Ojciec poszedł 3 razy i za każdym razem dostał antybiotyki, choć prosił o skierowanie na bardziej kompleksowe badania. Gdy poszedł prywatnie do innego lekarza okazało się, że to rak... Ale przecież antybiotyk i rutinoscorbin wszystko wyleczy...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Joanna Komorowska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Dentysta Swarzędz
Tsiąclecia 1/1
62-020 Swarzędz

Witam serdecznie ta Pania poznałem przypadkiem jeszcze w szczecinie w prywatnej innej klinice jak pracowala dla kogos nie boje sie jej polecic poniewaz taki przypadek jaki mialem i ilu dentystow zaliczylem wczesniej nie moge sie doliczyc poradzila sobie z nim bez problemu zmudna pol roczna praca mialem torbiel na jedynkach wielkosci okolo 1,5cm z tego co pamietam i nie zapomne jaki szok doznała Pani Joanna szkoda ze teraz jest tak ...

lekarz Wojciech Adamski

Przychodnia Lekarska "MULTI-MEDIC"
Cieszkowskiego 100/102.
62-020 Swarzędz

Pan doktor jest profesjonalista w swoim zawodzie. Bardzo dokladnie wykonuje badania, jest kulturalnym i sympatycznym lekarzem. Polecam Pana Adamskiego kazdemu z osobna.
Opinia dodana przez: Monia

lekarz Andrzej Zdebski

Chirurg ogólny

Średzka 42
Swarzędz

Polecam dr Andrzeja Zdebskiego. Świetny lekarz !!! Ma ogromna wiedzę i super podejście do pacjenta. Gorąco polecam !!
Opinia dodana przez: Julia

Lech Kruger

Chirurg ogólny

Poradnia Chirurgiczna Świętego Józefa
Wiankowa 1
62-020 Swarzędz

Serdecznie polecam! Profesjonalne podejście do pacjenta, zabieg przeprowadzony szybko i bezboleśnie. Wszystko ładnie się goi. :)

lekarz Jacek Lula

Chirurg ogólny, Urolog

Przychodnia ARCANUS
inna Kościuszkowców 33 F
62-020 Swarzędz

Dzisiaj byłam na wizycie, 3 minuty w gabinecie, usg po sekundzie na każdą nerkę, o pęcherzu doktor zapomniał, gdy zapytałam czy pęcherza nie zbadamy, padło pytanie kiedy pani sikała.... cos okropnego, brak diagnozy, recepta wypisana - 2 antybiotyki. Ludzie co się dzieje z tą naszą służbą zdrowia??????????????? KOSZMAR

dr n. med. Karol Szymański

Chirurg ogólny, Ortopeda

Prywatna Lecznica Certus Sp. z o.o.
ulica Poznańska 22
62-020 Swarzędz

Polecam wszystkim Pana doktora Karola Szymańskiego. Najlepszy specjalista z chirurgii ogólnej jak i medycyny estetycznej jakiego miałam okazję spotkać. Oprócz tego bardzo miły do pacjentów.
Opinia dodana przez: Nina

dr n. med. Jerzy Tomaszewski

Psychiatra

62-020 Swarzędz

Rewelacyjny specjalista miły, sympatyczny i empatyczny . Doskonały pod każdym względem. Takich lekarzy jest niewielu. Polecam.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Abdul Wakil Alugail

Okulista

Położniczy Ośrodek Medycyny Środowiskowo-Rodzinnej "GEMINI" s.c
Cieszkowskiego 100/102
62-020 Swarzędz

Jest na prawdę doskonałym okulistą. Stwierdził u mnie astygmatyzm, który bardzo trudno jest stwierdzić. Dostosował odpowiednie okulary i wszystko jest bardzo dobrze. :)