lek. dent. Świętosław Dąbrowski

Stomatolog, Protetyk

Nie jest tanio, ale od ponad 15lat regularnie chodzę do tego stomatologa i trzeba przyznać ze jakość pracy tego doktora jest na wysokim poziomie. Znam wiele osób w okolicy które również go cenią.

Miesiąc temu po raz pierwszy poszłam do doktora, konkretnie wszystko wytłumaczył, pokazał, a nawet narysował, abym mogła wszystko zrozumieć. Pierwszy raz w życiu dentysta poświęcił mi tyle czasu. Z przyjemnością tam chodzę i leczę zęby. Polecam !!! i ceny też nie są takie straszne.

Witam...byłam z córką ,ale stwierdził że nie podejmie się wyrwania zęba,przy wyjściu zażyczył sobie 50 zł tylko za to że nic nie zrobił!!! Powiedział: a co pani myśli że za darmo z panią rozmawiałem,!!!!Dwie minuty rozmowy i 50 zł!!! zapłaciłam za nic!!! Wyszłam zła i nigdy więcej tam nie wrócę i nie polecam!!!

Potrzebowałam pantomogramu i przyszłam do doktora. Wydałam 80 zł za zdjęcie, na którym praktycznie nic nie widać. Inny doktor, który leczy moje zęby nie jest w stanie nic zobaczyć na zdjęciu. Pantomogram jest po prostu źle wykonany. Zmarnowane pieniądze. Nie polecam.

Jestem pacjentką pana doktora. Uważam, że postąpił w tym przypadku słusznie, ponieważ podejmując się naprawy zęba nie może kierować się opinią innego stomatologa, ani tym bardziej Pani, a bez zdjęcia rentgenowskiego nie jest w stanie określić jakie leczenie podjąć. Nie rozumiem jak można wystawiać opinię na podstawie kilku minutowej rozmowy. Plomby, które założył mojemu bratu trzymają się już kilkanaście lat. Pan doktor wzbudza zaufanie i do leczenia podchodzi profesjonalnie. Owszem jest dość drogi, ale lepiej wydać więcej jednorazowo za świetną jakość i wykonanie niż mniej i w kółko poprawiać. Osobiście polecam

Poszlam do tego lekarza bedac w ciazy z zebem,ktory potrzebowal wymiany wypelnienia.Pan powiedzial,ze moj rentgen (robiony gdzie indziej) jest nie dobry i musi robic swoj. Poniewaz jestem w ciazy, on nie podejmuje sie leczenia. Na koniec mowi tak:"Najpierw trzeba myslec a potem robic". Zaplacilam 30 zl za ta watpliwa przyjemnosc i wyszlam z gabinetu ze lzami.