lekarz Sylwester Gostkowski

Super lekarz, mama prowadzała nas jak byłyśmy małe dziewczynki z siostrą, teraz jesteśmy dorosłe nadal chodzimy i jak będziemy miały dzieci to tylko do niego! Inne babska pseudo lekarze niemiłe francowate i drogie leki przepisuja. U dr Gosktowskiego małe kolejki i wszystko gra choroba znika po jego lekach po 2 dniach! Super!!!!!polecamy!!!!

POLECAM KAŻDEMU!! KOMPETENTNY I MIŁY DLA DZIECI!!!

POLECAM KAŻDEMU!! KOMPETENTNY I MIŁY DLA DZIECI!!!

Po prostu konowal zwierzecia bym mu nie dal w opieke a co dopiero dziecko,ludzie chwalac tego czlowieka jako lekarza nie macie pojecia jaki naprawde powinien byc pediatra i jak leczyc dzieci.Sa naprawde wspaniali pediatrzy ktorzy znaja sie na leczeniu a nie na korzysciach finansowych,ten gosc nadaje sie na zgloszenie skargi do nfz,a tak w ogole Gostkowskiemu dziekujemy niech idzie na emeryture i nie niszczy zdrowia dzieciom,na jego miejsce znalazloby sie z pewnoscia grono mlodych lepszych lekarzy podkreslam wyszkolonych. ea jego miejsce znalezli by sie z pewnoscia bardziej kompetentni mlodzi lekarze.

Wspaniały lekarz - przede wzystkim łatwo nawiązuje kontakt tak z pacjentem - dzieckiem, jak i rodzicem. Leczył mnie i moją siostrę, gdy byłyśmy dziećmi, teraz oddaję w Jego ręce z pełnym zaufaniem własne dzieci. Polecam.