lekarz Sylwester Kozłowski

Bardzo życzliwy, kompetenty lekarz, wiele dobrych opinii zaslyszanych od wieloletnich pacjentek. Ja także mam o Panu dobre zdanie, dobrze prowadzona ciąża, zawsze wyczerpujące, rzetelne odpowiedzi.

Dobry lekarz,prowadzil moją ciąze bez zastrzezen,zawsze pomocny i uprzejmy.Dokladnie powie co sie dzieje.Leki dobiera bardzo starannie nie tylko te z gornej pólki;)

Bardzo świetny lekarz,prowadzi moją ciąże od początku,jest bardzo miły,zawsze usmiechniety i potrafi wysłuchać czlowieka i pomódz gdzy jest taka potrzeba.Polecam!!!

bardzo dobry lekarz,zawsze dokladnie podchodzi do problemu poswiecajac tyle czasu ile trzeba.prowadzil moje 2 ciaze chodze nadal i jestem zadowolona z prowadzenia.polecam:)

Ten człowiek nie powinien leczyć ludzi to zniedołężniały starzec który nie ma zielonego pojęcia o badaniu usg i leczeniu kobiet a szczególne zagrożenie jest z jego strony dla kobiet w ciąży dlaczego tacy ludzie nie są poddawani jakimś testom psychologoicznym gdyż w tym wieku już szwankuje pamięc słuch prowadził ciążę mojej córki ciąża była zagrożeniem życia dziecka i matki i do siódmego mioesiąca nie wykrył tego twierdził że jest wszystko dobrze dzięki opatrzności boga córka zyje bo dziecko zmarło w jej łonie miało bardzo dużo wad rozwojowych a w karcie ciązy do otatnioego badania pisze że anatomia płodu prawidłowa a był to zniekształcony chory płód lekarz który robił cesarskie cięcie był w szoku jak tego można było nie zauważyć ten człowiek stwarza zagrożenie zycia dla ludzi nie polecam go