lekarz Sylwia Biernacka-Czaban

3,7
3,7

Trafiłam do tej Pani doktor w czasie nocnych przyjęć w przychodni w szpitalu bielańskim. Od 3 dni miałam gorączkę, powiększone węzły chłonne i ogromny ból gardła, nie mogła przełykać, traciłam głos. Pani doktor po chaotycznym badaniu stwierdziła, że to zwykłe przeziębienie, a w gardle nic niepokojącego nie widać. Przepisała mi witaminę C (!!!) i tabletki do ssania na ból gardła oraz leki na zbicie gorączki (tłumaczenie, że leczę się bezskutecznie tymi lekami od 3 dni nie pomogło). Przepisała mi także krople na katar (chociaż mówiłam trzy razy, że kataru nie mam). Kiedy poprosiłam o zwolnienie z zajęć (studiuję), ironicznie spytała "Czy mam może jutro jakiś egzamin?" i zasugerowała, że być może coś symuluję, a na koniec z wielką łaską wystawiła dwudniowe zwolnienie. Następnego dnia rano, straciłam już kompletnie głos, a z bólu miałam łzy w oczach. Na szczęście, rano trafiłam na kompetentnego lekarza, który stwierdził ostre zapalenie gardła i przepisał antybiotyk, który faktycznie pomógł. Nie polecam tej Pani doktor, kompletny brak kompetencji i podejścia do pacjenta. Jeżeli lekarz internista myli "zwykłe przeziębienie" z anginą to być może ta Pani powinna się zastanowić nad zmianą profesji.

Rzeczowy, empatyczny i profesjonalny lekarz. Oby każdy przedstawiciel tego zawodu miał takie podejście do pacjenta.

Lekarz z powołania, co jest dzis rzadkością. Jestem pod ogromnym wrazeniem :) Bardzo kompetentna i jednocześnie przemiła osoba. Polecam gorąco.

Polecam gorąco.