3,5
3,6
3,4
3,5
3,2

Mało jest takich lekarzy z powołania jak Pani doktor. Miła, cierpliwa, po prostu doskonała w tym co robi. Z własnego przykładu wiem że na pieniądzach jej najmniej zależy. A synka mojego wyleczyła mimo że inni rozłożyli już ręce. Całym sercem polecamy.

Pani Sylwia udzieliła mi i mojej rodzinie wielkiej pomocy. Doradziła jakie leki stosować, łatwo i szybko pozbyłam się choroby. Serdecznie polecam wszystkim!

Wielokrotnie korzystałem z pomocy Pani Doktor tak ja jak i moja rodzina i to w ramach NFZ jest kompetentnym Lekarzem i z profesjonalizmem i empatią podchodzi do swoich pacjentów

Serdecznie polecam! Dziękuje za poświęcony czas oraz za opiekę nad moim dzieckiem. Lekarz godny zaufania. Pomoc od zaraz. Dzięki pani doktor mój syn po prostu jest zdrowy. Pani doktor okazała wiele cierpliwości i doświadczenia. Polecamy :)

Serdecznie polecam!
Dziękuje za poświęcony czas oraz za opiekę nad moim dzieckiem.

Najlepsza lekarka pod słońcem:-)przez 2 lata zajmowała się moją córeczką która miała non stop problemy z uszami i migdałami teraz mam 100%spokój bardzo miła i kompetentna Pani bardzo dużo mi pomogła i polecała innych lekarzy córka ma problemy neurologiczne a kiedy córeczka miała zagrożenie życia z powodu przerośniętych migdałow nie chcieli mi ją przyjąć do szpitala Pani doktor wydzwaniała gdzie się dało i córke przyjęto miesiąc wcześniej naprawde polecam!!!zadowolona mama

omijajcie z daleka .wyciaga tylko pieniadze za prywatne wizyty.kilka wizyt, wiadro tabletek,zero pomocy.po badaniu sluchu i konsultacji u mlodego laryngologa skierowanie na ewidentna operacje.przyklad ksiazkowy.a mi popsula tylko jelita.odradzam

Pani doktor niestety nie miała czasu i chyba ochoty przyjąć mojego dziecka(prywatną wizytę zamawiałem),mimo że dziecko miało wysoką gorączkę.Zaproponowała mi wizytę za 4 dni.Musiałem szukać pomocy w innym mieście ,co naraziło chore dziecko na dodatkowy dyskomfort i opóżniło znacznie rozpoczęcie leczenia.No, ale widocznie to nie jest problem tej Pani.Zdecydowanie odradzam,bo lekarz też powinien być człowiekiem.

znakomity fachowiec, cierpliwa i dociekliwa. polecam każdemu

znakomity fachowiec, cierpliwa i dociekliwa. polecam każdemu

Pani doktor nie zabardzo przejmuję się losem pacjenta podczas wizyty Pani Doktor nie wykazała zainteresowania moim problemem nie udzieliła mi żadnej rzeczowej informacji wręcz przeciwnie odniosłam wrażenie że czeka tylko na pieniądze. Nie polecam

odradzam - być może odpłatnie służy pomocą

odradzam - być może odpłatnie służy pomocą