Witam, własnie jesteśmy z dzieckiem po wizycie u Pani doktor, uważam ją za świetnego lekarza, bardzo skupiona przede wszystkim na małym pacjencie, świetne podejście, tłumacząca, słuchająca, skupiona na tym co się do niej mówi. Bardzo uprzejma, jestem zachwycona, wierze, że leki przepisane szybko zaczną działać. Chciałabym tak przy okazji pochwalić i podziękować ośrodkowi zdrowia na ul.Ogrody, zostałam natychmiast przyjęta, bez kolejek, bez zbędnych pytań, szybko i bardzo sprawnie, Pani doktor czekała na nas w gabinecie-w Polsce chyba zaczynamy mieć jakieś standardy. Jestem pod ogromnym wrażeniem i bardzo dziękuję.

Bardzo miła ,pomocna,ciepła Pani Doktor , z podejściem do dzieci. Takich lekarzy powinno być wiecej .Szczerze polecam

Szczerze polecam Panią doktor. Bardzo miła, ciepła kobieta z podejściem do dzieci, a co najważniejsze potrawi wysłuchać i odpowiednio polecić leczenie indywidualnie do danego dziecka. To cenne i mało spotykane. Polecam

Wciąż poszukujesz "Pediatra Bydgoszcz"?

Karłowicza 22 lok. 11
Bydgoszcz
NZOZ Prywatna Przychodnia Stomatologiczna "ELDENT"
ulica Glinki 81
85-861 Bydgoszcz