lekarz Sylwia Dżaman

Niezwykłe kompetentną i empatyczna doktór. Szkoda tylko, że ze Szczecina i nie może być moim lekarzem rodzinnym.

Bardzo kompetentny lekarz. Zawsze analizuje historię choroby. Wie co ma robić. Jeśli zajdzie potrzeba, wypisuje skierowania do specjalistów i na konieczne badania. Nie mówi dużo, ale też pacjent nie przychodzi do lekarza na pogawędki towarzyskie. Pani doktor jest konkretną osobą - przekazuje takie informacje, które dla pacjenta są niezbędne. Dla mnie: pełny profesjonalizm. Gorąco polecam.

Osoba bardzo kompetentna. Troszczy się o klienta. Skieruje na wszystkie badania. A to, że ludziom nie podoba się jej mimika twarzy mnie "rozwala". Ja osobiście nie chcę słuchać o swoich chorobach od lekarza, który się przy tym uśmiecha.

Pani Doktor trochę powinna się uśmiechać bo co już tyle do niej chodzę minę ma wiecznie poważną jako lekarz rodzinny na każdej wizycie zbada zmierzy ciśnienie krwi i na wszystkie badania skieruje. Moja opinia godna polecenia na 100 procent