lek. dent. Sylwia Gajewska-Huterska

Stomatolog godny polecenia. Kompleksowe podejście do pacjenta oraz do samego przebiegu leczenia (pełna informacja dla pacjenta odnośnie planowanego leczenia, wraz z poszczególnymi etapami).

Przemiła Pani Doktor. Bardzo delikatna. Polecam każdemu kto boi się wizyty u dentysty. Pełny profesjonalizm!

Pani doktor to najlepsza i najmilsza dentystka u jakiej byłam a długo szukałam dobrego stomatologa, gorąco polecam

Pani doktor to najlepsza i najmilsza dentystka u jakiej byłam a długo szukałam dobrego lekarza, gorąco polecam

Stomatolog godny polecenia. Profesjonalne podejście do pacjenta i do leczenia. Ogólnie dobry dentysta.

super fachowiec, pierwsza liga. POLECAM!!!!

super fachowiec, pierwsza liga. POLECAM!!!!