dr hab. n. med. Sylwia Grodecka-Gazdecka

Chirurg onkolog

Pani Profesor to prawdziwy Lekarz i Przyjaciel pacjenta. Kompetencja, wrażliwość , umiejętne podejście na najwyższym poziomie.Pacjent jest traktowany podmiotowo. Zawsze szuka najlepszych rozwiązań.Wspaniały onkolog, chirurg, a przede wszystkim Człowiek.

Polecam z całego serca Panią Profesor. Kompetentna, działa szybko i skutecznie. Zawsze widzi w pacjencie człowieka, poświęca wiele czasu i uwagi. Oddział chirurgii onkologicznej prowadzony wzorcowo. Pani Profesor to lekarz z powołania.

wspaniały człowiek,wspaniały fachowiec.Oddzial Chirurgii Onkologicznej pod Pani Profesor przewodnictwem pracuje wzorcowo, do tego jeszcze te bardzo dobre warunki lokalowe w nowej placówce,polecam wszystkim tę Klinikę i życzę Pani Profesor i całemu personelowi dużo zdrowia.

POLECAM WSZYSTKIM PANIA PROFESOR DWA TYG TEMU PRZYJELA MNIE NA ODDZIAL NAWET Z NIESPRECYZOWANYM SKIEROWANIEM OD POPRZEDNIEGO LEKARZA PRZEMILA I TAK PO LUDZKU POTRAFI ROZMAWIAC Z PACJENTEM TLUMACZY KROK PO KROKU I MOWI WPROST JAKIE SA ROKOWANIA ZA TO JEJ BARDZO DZIEKUJE A NA JEJ ODDZIALE SPOTKALAM SIE Z WIELKA SYMPATIA PERSONELU TO NIESAMOWICI LUDZIE NIE WIEM CO BY BYLO ZE MNA DALEJ GDYBYM NIE SPOTKALA PROFESOR NA SWOJEJ DRODZE TO LEKARZ Z POWOLANIA

Z całą odpowiedzialnością polecam Panią Profesor, kompetentna, słowna, uczciwa. Oddział, którym kieruje Pani Prof.jest doskonale zorganizowany (mimo nieciekawych warunków)i prowadzony. Personel również sympatyczny.

Lekarz godny polecenia,oddana swojej pracy. Byłam pacjentką w zeszłym roku.

Lekarz godny polecenia,oddana swojej pracy.
Byłam pacjentką w zeszłym roku.