dr hab. n. med. Sylwia Grodecka-Gazdecka

Chirurg onkolog

POLECAM WSZYSTKIM PANIA PROFESOR DWA TYG TEMU PRZYJELA MNIE NA ODDZIAL NAWET Z NIESPRECYZOWANYM SKIEROWANIEM OD POPRZEDNIEGO LEKARZA PRZEMILA I TAK PO LUDZKU POTRAFI ROZMAWIAC Z PACJENTEM TLUMACZY KROK PO KROKU I MOWI WPROST JAKIE SA ROKOWANIA ZA TO JEJ BARDZO DZIEKUJE A NA JEJ ODDZIALE SPOTKALAM SIE Z WIELKA SYMPATIA PERSONELU TO NIESAMOWICI LUDZIE NIE WIEM CO BY BYLO ZE MNA DALEJ GDYBYM NIE SPOTKALA PROFESOR NA SWOJEJ DRODZE TO LEKARZ Z POWOLANIA

wspaniały człowiek,wspaniały fachowiec.Oddzial Chirurgii Onkologicznej pod Pani Profesor przewodnictwem pracuje wzorcowo, do tego jeszcze te bardzo dobre warunki lokalowe w nowej placówce,polecam wszystkim tę Klinikę i życzę Pani Profesor i całemu personelowi dużo zdrowia.

Z całą odpowiedzialnością polecam Panią Profesor, kompetentna, słowna, uczciwa. Oddział, którym kieruje Pani Prof.jest doskonale zorganizowany (mimo nieciekawych warunków)i prowadzony. Personel również sympatyczny.

Lekarz godny polecenia,oddana swojej pracy. Byłam pacjentką w zeszłym roku.

Lekarz godny polecenia,oddana swojej pracy.
Byłam pacjentką w zeszłym roku.