lekarz Sylwia Grzegocka-Bem

3,5
3,5

Pani doktor jest bardzo ciepłą i sympatyczną osobą z wielką pasją i z wielkim sercem, bardzo kompetentna.Gorąco polecam, jestem zadowolona z efektu operacji i gdybym jeszcze raz miała poddać się zabiegowi zrobiłabym to bez wahania.Jeszcze raz bardzo dziękuję!

Mało kompetentny lekarz nie potrafiący samodzielnie podejmować decyzji. W trakcie wizyty konsultacja z innymi lekarzami co nadal nie dało jej podstaw do podjecia decyzji. Co skutkowało odesłaniem do poradni ortopedycznej w Rzeszowie. Tak wiec nie polecam.