lekarz Sylwia Konarska

Takiej cierpliwości i wyrozumiałości nie okazał mi jeszcze żaden lekarz. Pani doktor opisywała każdą czynność, którą będzie wykonywać i mimo mojego strachu udało się przeprowadzić wszystkie badania.

Widzę, że pani doktor ma wspaniałe opinie(o ile pisali je pacjenci)Być może taka jest ,jeśli przyjmuje prywatnie. Ja miałam bardzo niepokojące objawy, więc prosiłam, by mnie przyjęła. Spóźniła się pół godziny, potem kawa. Byłam pewna, że w tej sytuacji będzie jej głupio odmówić, zwłaszcza że było tylko 2 pacjentów. Niestety, może nie zdążyła zjeść śniadania, przerwa się przyda. I tak będzie narzekać ,że mało zarabia. Zero empatii.

Wspaniały człowiek i specjalista. Pani Doktor to kompetentna, ciepła, wspaniała osoba. Polecam w 100 %. Gdyby wszyscy lekarze podchodzili z taką pasją, zaangażowaniem i wiedzą do swojej pracy, życie byłoby łatwiejsze.Polecam z całego serca panią Doktor. Dzięki wielkie Pani Doktor, że Pani jest !!!!!!

Wybitna Pani Doktor o wysokich kwalifikacjach zawodowych pracownik kliniki uniwersyteckiej w Lodzi okulista