lekarz Sylwia Koryga-Wszołek

Wspaniała lekarka i wspaniały człowiek. Dzięki niej przy różnych chorobach przywitałam na świecie trójkę wspaniałych dzieciaków :) Gorąco polecam!

Najlepsza! Będę chwalić i polecać każdej kobiecie, w każdym wieku 🙂 planującej ciążę i nie tylko. Atmosfera w gabinecie - nie da się opisać, tego trzeba doświadczyć. Bez skrępowania. Kompetentna, ciepła, życzliwa, troskliwa oraz bardzo radosna. Niesamowite podejście do pacjentki(jak sama mówi, traktuje pacjentki tak jak sama chciałaby być traktowana w gabinecie lekarskim), p. Sylwia prowadziła moją ciążę i jeśli będzie mi dane, poprowadzi każdą kolejną. Zaufanie od pierwszej wizyty. Polecam z całego serca.

Polecam Panią Doktor z całego serca. Pani Sylwia prowadziła moją ciążę od samego początku, zawsze poświęcała mi tyle czasu ile potrzebowałam. Potrafiła odpowiedzieć na wszystkie moje pytania spokojnie i ze zrozumieniem. Pod opieką Pani Doktor przez całą ciąże czułam się bardzo bezpiecznie. Jest super lekarzem i specjalistą bardzo miła i zawsze uśmiechnięta :)

Pod opieką Pani Doktor przez całą ciąże czułam się bardzo bezpiecznie.
Jest super lekarzem i specjalistą bardzo miła i zawsze uśmiechnięta :)

Bardzo kompetentna i rzeczowa Pani doktor, podchodząca do każdej pacjentki indywidualnie a zarazem traktująca wszystkie jednakowo, bardzo wnikliwie tłumaczy chorobę i leczenie, poświęca tyle czasu ile potrzebne jest danej pacjentce, przemiła, uprzejma, grzeczna, sympatyczna. Lekarz naprawdę godny polecenia!!!