lekarz Sylwia Kubizna

Pulmonolog, Pediatra

Jeden z gorszych lekarzy z jakimi miałem styczność. Na szczęście syn jest zbyt młody żeby zapamiętać niekompetencję tej Pani (lekarzem ją nazwać tylko ze względu na dyplom to trochę za dużo). Bez zagłębiania się w szczegóły powiem tylko, że to lekarz, który oczami diagnozuje. Na prośbę aby w prywatnej klinice zrobił odpłatne USG klatki piersiowej usłyszałem "nie robię USG". Fajnie być lekarzem, który nie wykonuje badań. Szkoda tylko, że po drugiej stronie ktoś musi być pacjentem. ODRADZAM! Do PZU poleci prośba o wykluczenie tej Pani bo moje składki idą na marne.

Ja natomiast jestem bardzo zadowolana po dzisiejszej wizycie. Kompleksowe podejście do choroby- wywiad, osłuchanie ,skierowanie na RTG, CRP i kolejna wizyta za 2 dni!.SZOK. Leki mające na celu wyleczenie zapalenia i wyeliminowanie duszności (mam nadzieję, że pomogą). Inni lekarze od razu przepisują antybiotyk, a Pani doktor najpierw zleciła wykonanie badania CRP (po raz pierwszy w życiu spotkałam się z takim podejściem). Polecam zwłaszcza, że sama wizyta bardzo przyjemna, a z to za sprawą przyjemnego usposobienia Pani Doktor.

Bardzo dobry lekarz, zawsze tłumaczy przebieg leczenia a lekarstwa które przepisuje są skuteczne. Pani dr. Sylwia Kubizna to lekarz z powołania. Przy okazji polecam przychodnię w Tarnowskich Górach na ul. Lipowej 3, każdy Pacjent jest traktowany przez personel z szacunkiem i nie miałem wrażenia, że jestem "cyfrą w komputerze" jak ma to miejsce w większości przychodni. Terminy wizyty są tak dopasowany aby załatwić np badania i konsultacje w ciągu jednego dnia.

Witam. Mam 33 lata.Choruje od 15 lipca2011 roku. przez cały ten okres cały czas kaszle, bola mnie stawy biodrowe, kolanowe i prawy nadgarstek. Po przebadaniu w inny szpitatu stwierdzono u mnie zapalenie pęcherzyków płucnych. skierowano mnie do Tarnowskich Gór i zalecono tomografie płuc. Wcześniej lekarz internista oswajał mnie nawet z gruzlicą. Do doktor Sylwi K. trafiłem 19.09.2011. Po 5 min wizycie(dodam ze bez jakich kolwiek badan,nawet osłuchowych) stwierdziła u mnie astme askrzelową i przepisała leki które brałem juz od dwóch miesiecy. 14.10.2011r. trafiel na kontrole. Tym razem po dwu i ...

Po przebadaniu w inny szpitatu stwierdzono u mnie zapalenie pęcherzyków płucnych. skierowano mnie do Tarnowskich Gór i zalecono tomografie płuc. Wcześniej lekarz internista oswajał mnie nawet z gruzlicą. Do doktor Sylwi K. trafiłem 19.09.2011. Po 5 min wizycie(dodam ze bez jakich kolwiek badan,nawet osłuchowych) stwierdziła u mnie astme askrzelową i przepisała leki które brałem juz od dwóch miesiecy. 14.10.2011r. trafiel na kontrole. Tym razem po dwu i pół godzinnym oczekiwaniu wizyta trwała ok.2/3 min rownież niebyły wykonywane zadne badania, i trwała tylko dlatego ze zaczelem zadawac pytania. niestety pani dr. po wypisaniu tego samego leku i dopisaniu kolejnego, mimo zadawanych przezemnie pytan była bardziej zainteresowana karkoteką kolejnego pacjenta. Astmą byłem bardzo zaskoczony ponieważ całe życie uprawiałel sport. początkowo piłke reczną i biegi pózniej piłke nożną na trawie a od paru lat pilke halowa i miałem nienaganną kondycja gdzie nawet młodsi koledzy mnie podziwiali.

Zdecydowanie najlepsza specjalistka, z jaką się spotkałam. Terminy nie są zabójcze jak na publiczne, pani doktor naprawdę widać, że wie co robi. Jest niesamowicie uprzejma i cierpliwa, wszystko tłumaczy dokładnie. Zawsze ma czas, w sytuacjach ekstremalnych (musiałam odstawić leki na alergię ze względu na testy, prawie zapalenia płuc dostałam) przyjęła mnie od razu umawiając nowe terminy, co mało kiedy się zdarza. Bardzo miła i energiczna osoba, która dba o swoich pacjentów. Diagnozy w końcu są trafne, leki dobrze dopasowane i mogę żyć z moją astmą i alergią :)

Świetny specjalista, która ma poza tym świetne podejście do dzieci.Moja córka wreszcie normalnie może żyć, bez ataków. Anna

Anna

Zdecydowana, Kompetentna. Zmieniła lekarstwa zapisane przez innego lekarza, które doprowadziły do powikłań u 5 letniego dziecka. W następnej dobie była już wyraźna poprawa. Odbiera telefony i od razu podpowiada co zrobić gdy sytuacja jest ekstremalna. Nie odsyła. Ma czas, jest wnikliwa, dokładna. Lekarz marzeń dla mojego dziecka. Z całą odpowiedzialnością polecam szczerze.

Z całą odpowiedzialnością polecam szczerze.

Po wizycie w Sosnowcu czujemy się zwyczajnie oszukany. Pomimo wyraźnej informacji podczas rejestracji o potrzebie badania alergologicznego okazało się, że wykonane testy nie są wiarygodne, ze względy na zażywane leki. Oczywiście przed badaniem lekarz był poinformowany jakie to są leki. Zresztą przed wizytą upewnialiśmy się, czy choroba dziecka nie jest przeciwskazaniem do wizyty. Wygląda to na ewidentne wyłudzenie. W tym samym czasie testy wykonywano jeszcze innemu, okropnie rozhisteryzowanemu dziecku. Gdy córka zaczęła mdleć, zachowanie lekarki nie było zbyt profesjonalne. Zdecydowanie odradzam tą lekarkę i tą poradnię. Bardzo zdecydowanie. To najgorszy ...

Zdecydowanie odradzam tą lekarkę i tą poradnię. Bardzo zdecydowanie. To najgorszy lekarz z jakim mieliśmy do czynienia. A poradnia w Sosnowcu to po prostu zwykli oszuści!!

Mogę powiedzieć, że takiego fajnego, energicznego, zaradczego doktora jeszcze nie spotkałam, dziecko zachwycone, ja także, bo widzę poprawę, zdecydowaną.Polecam.

Świetny lekarz. Energiczna, dokładna. Widać, że ma ogromne doświadczenie. Po pierwszej wizycie widać było u dziecka znaczną poprawę- i to bez tony leków i sterydów. Całą dobę jest pod komórką, chętnie odbiera i tłumaczy wszystko. Poświęca dziecku bardzo dużo czasu i na wszystko zwraca uwagę. Bardzo polecam wszystkim.