lekarz Sylwia Malinowska

Lekarz rodzinny

2,7
2,6
2,7

Leczę się u Pani Doktor już ładnych kilkanaście lat. Zawsze byłam zadowolona z wizyty. Pani Doktor z uwagą wysłuchuje co dolega, wyjaśnia metody leczenia, każda wizyta przebiegała bez pośpiechu, w miłej atmosferze. Nigdy nie okazała zniecierpliwienia, choć raz dzień po dniu przyszłam, by zmienić skierowanie do poradni. Mąż też był bardzo zadowolony z wizyt. Dlatego mogę szczerze polecić Panią Malinowską jako lekarza rodzinnego.

Piszę na gorąco po wizycie u Pani doktor. Nie mam pojęcia skąd tyle opinii negatywnych i jakie były oczekiwania tych niezadowolonych. Osobiście polecam. Wizyta w miłej atmosferze szybko ale rzeczowo. Wszystko omówione i wytłumaczone bardzo dokładnie. Ludzie, gabinet lekarski to nie miejsce na pogaduchy.

Piszę na gorąco po wizycie u Pani doktor.
Ludzie, gabinet lekarski to nie miejsce na pogaduchy.

Fatalna obsługa. Pani doktor robi łaskę że w ogóle przyjmuje. Jest bardzo niemiła i nieempatyczna. Pogardliwie odnosi się do pacjenta

Pogardliwie odnosi się do pacjenta

Nie polecam tej Pani doktor. Problemem chyba jest dla niej pacjent, wolałaby chyba jak najszybciej się go pozbyć, takie odniosłam wrażenie. Narzuca swoje zdanie i nie słucha tego co mówi pacjent, nawet nie próbuje doszukać się rozwiązania problemu z jakim przyszedł pacjent. Byłam u niej kilka lat temu i była zupełnie inną osobą, po teraźniejszej wizycie pozostawiła bardzo złe wrażenie. Odradzam każdemu.

Nie wiem za bardzo co ta "pani" ma wspólnego ze słowem lekarz. Od wejścia do gabinetu czuć pogardę dla pacjenta, w trakcie wizyty rzuca te swoje nie miłe docinki, własny humor śmieszny chyba tylko dla niej. Jej cała wiedza to covid. Jeżeli ktoś szuka pomocy, porady i zainteresowania się problemem pacjenta należy wybrać każdego innego lekarza. Z całego serca odradzam.

Rozczarowujące jest podejście lekarzy przyjmujących w ramach NFZ... kiedyś moja opinia o Pani doktor była względnie dobra natomiast czas najwidoczniej robi swoje a Paniusia pacjentów zaczyna częstować swoimi humorami. Raz jest mila, innym razem można wyczuć pogardę. Przyszłam z bólem brzucha który trwał od miesięcy, po zrobieniu usg (w innej placówce) od osoby która mnie obrazowała dowiedziałam się że to objawy prawdopodobnie ze strony dwunastnicy i nie wszystko jest widoczne na USG i to powinna wyjaśnić gastroskopia. Poszłam więc z wynikami, które obrazowo byly ok i na tym temat i diagnostyka wg Pani doktor się zakonczyly, a bol jak był tak nadal jest. Do tego arogancja i wywyższanie się nad pacjentem, którego dociekliwość Pani Malinowska traktuje jak zło konieczne i przejaw mądrkowania. Mimo kilku , byc moze przypadkowych miłych chwil, zdecydowanie rozstaje się i z Panią doktor i z całą pozal się boze przychodnią na ul Wałowej, bo w tej przychodni nic nie jest tak jak być powinno. Nie polecam.

Najgorsza lekarka z jaka miałam do czynienia. Podczas teleporady zamiast ulżyć w cierpieniu, tylko nawrzeszczała. Wielka pani bo jest doktorem, zero szacunku do drugiego człowieka!! Nie przepisała, żadnych leków chociaż prosiłam o konkretny, kazała chodzić przez tydzień z chorym uchem, aż ktoś w końcu mnie przyjmie, lub jak powiedziała „zawsze mogę iść prywatnie”. Z łaska wypisała przynajmniej skierowanie. ZDECYDOWANIE ODRADZAM WIZYTĘ!!

Ja: Pacjent po kontakcie z człowiekiem COVID pozytywnym. Po ok. 7dniach z objawami (ból głowy, kaszel, mocne oslabienie). W ramach samoizolacji przyjechałem do Tarnowa gdzie mogę przebywać sam ( na codzień mieszkam z rodziną tj. żona, dzieci 11 i 4 l. w centralnej Polsce). Kontakt z lekarzem NPL w Tarnowie: imię, nazwisko, pesel. Krótki wywiad. Cisza. Niestety nie jestem w stanie pomóc, system zwariował, nie mogę wystawić skierowania na badanie. Ok. Dziękuję. Załamka. Nie mogę wrócić do domu. Zostanę jeszcze 10-14 dni. Po ok. 1-2 godz. telefon: witam ponownie, Sylwia ...

Kontakt z lekarzem NPL w Tarnowie: imię, nazwisko, pesel. Krótki wywiad. Cisza.
Ok. Dziękuję.
Załamka. Nie mogę wrócić do domu. Zostanę jeszcze 10-14 dni.
Po ok. 1-2 godz. telefon: witam ponownie, Sylwia Malinowska ,lekarz z NPL. Udało się. Oto nr badania...
Pomimo natłoku obowiązków w ramach nocnej pomocy lekarskiej Pani doktor nie zapomniała o byłym już, wg. systemu "załatwionym" pacjencie. Musimy przyjąć do wiadomości to, że w obecnej sytuacji lekarze nie mają czasu na pogaduchy o pogodzie i innych "dzień dobry TVN ".
Dziękuję Pani doktor za empatię. Za pełen profesjonalizm w podejściu nie do pacjenta, do człowieka.
Dziękuję.

Najgorszy lekarz u jakiego w życiu byłam. Nie rozumiem i nigdy nie pojme dlaczego lekarze uważają się za lepszych? Pani doktor stwierdziła zapalenie oskrzeli, wręczyła receptę i wskazała ręką drzwi gabinetu. Jakby jej pacjenci w pracy lekarza przeszkadzali. Zapytana o dawkowanie i co to w ogóle są za leki - powiedziała "wszystko tam jest napisane". Szok i nie dowierzanie. Jak zabieram mojego psa do weterynarza to spotyka się on z lepszą opieką (i bardzo dobrze) NIŻ ludzie u tej Pani! PORAŻKA!

Chciałbym przestrzec wszystkich przed tym"lekarzem".Pani doktor przyjmuje w Kolmedzie na dyżurze całodobowym chyba za karę,pojechałam na dyżur z powodu pogarszajacego się stanu zdrowia,bo zbadaniu mnie stwierdziła że nie rozumie po co ja w ogóle zażywam antbiotyk ,podwarza słowa innego lekarza,nie słucha co sie do niej mówi tylko się wymądrza,porażka psa bym nie oddała jej w ręce.Nadmienie iż jestem w ciaży i zamiast mi pomóc tylko mnie zdenerwowała .Ludzie szkoda czasu waszego i zdrowia ,jak widzicie to nazwisko to radzę z daleka.