lekarz Sylwia Malinowska

2,9
2,7
2,9
2,8

Ja: Pacjent po kontakcie z człowiekiem COVID pozytywnym. Po ok. 7dniach z objawami (ból głowy, kaszel, mocne oslabienie). W ramach samoizolacji przyjechałem do Tarnowa gdzie mogę przebywać sam ( na codzień mieszkam z rodziną tj. żona, dzieci 11 i 4 l. w centralnej Polsce). Kontakt z lekarzem NPL w Tarnowie: imię, nazwisko, pesel. Krótki wywiad. Cisza. Niestety nie jestem w stanie pomóc, system zwariował, nie mogę wystawić skierowania na badanie. Ok. Dziękuję. Załamka. Nie mogę wrócić do domu. Zostanę jeszcze 10-14 dni. Po ok. 1-2 godz. telefon: witam ponownie, Sylwia ...

Kontakt z lekarzem NPL w Tarnowie: imię, nazwisko, pesel. Krótki wywiad. Cisza.
Ok. Dziękuję.
Załamka. Nie mogę wrócić do domu. Zostanę jeszcze 10-14 dni.
Po ok. 1-2 godz. telefon: witam ponownie, Sylwia Malinowska ,lekarz z NPL. Udało się. Oto nr badania...
Pomimo natłoku obowiązków w ramach nocnej pomocy lekarskiej Pani doktor nie zapomniała o byłym już, wg. systemu "załatwionym" pacjencie. Musimy przyjąć do wiadomości to, że w obecnej sytuacji lekarze nie mają czasu na pogaduchy o pogodzie i innych "dzień dobry TVN ".
Dziękuję Pani doktor za empatię. Za pełen profesjonalizm w podejściu nie do pacjenta, do człowieka.
Dziękuję.

Najgorsza lekarka z jaka miałam do czynienia. Podczas teleporady zamiast ulżyć w cierpieniu, tylko nawrzeszczała. Wielka pani bo jest doktorem, zero szacunku do drugiego człowieka!! Nie przepisała, żadnych leków chociaż prosiłam o konkretny, kazała chodzić przez tydzień z chorym uchem, aż ktoś w końcu mnie przyjmie, lub jak powiedziała „zawsze mogę iść prywatnie”. Z łaska wypisała przynajmniej skierowanie. ZDECYDOWANIE ODRADZAM WIZYTĘ!!

Jest dobrym kompetentnym lekarzem. Wezwałam ją do mojej 81 letniej mamy z całodobowego dyźuru w Colmedzie. Chętnie i szybko przyjechała. Jest konkretną i godną zaufania lekarką bardzo rzeczową naleźy odpowiadać na Jej pytania przygotować się do wizyty tj. dokument np. ze szpitala lub wyniki ostatnich badań i podawane leki. Dziękuję Jej za pomoc i radę jak dalej postępować.

Najgorszy lekarz u jakiego w życiu byłam. Nie rozumiem i nigdy nie pojme dlaczego lekarze uważają się za lepszych? Pani doktor stwierdziła zapalenie oskrzeli, wręczyła receptę i wskazała ręką drzwi gabinetu. Jakby jej pacjenci w pracy lekarza przeszkadzali. Zapytana o dawkowanie i co to w ogóle są za leki - powiedziała "wszystko tam jest napisane". Szok i nie dowierzanie. Jak zabieram mojego psa do weterynarza to spotyka się on z lepszą opieką (i bardzo dobrze) NIŻ ludzie u tej Pani! PORAŻKA!

mam 56 lat, wizyty u lekarzy nie są mi obce i rzadkie. dr Sylwia Malinowska to kompetentna lekarska z fachowym podejściem do problemów pacjenta. Cierpliwie i wyczerpująco tłumaczy problem, odpowiada na pytania pacjenta, z dużym zaangażowaniem. Byłam pod wrażeniem dr Malinowskiej (zarówno jako człowieka jak i lekarza) i zadecydowałam, aby to dr Malinowska była moim lekarzem rodzinnym.

Wspaniała lekarka o dużych kompetencjach medycznych. Bardzo uprzejma serdeczna miła bardzo dobrze zna się na swojej pracy zawsze dobrze doradzi.Bardzo rzetelna iGoda zaufania Jak najbardziej polecam !!!

Chciałbym przestrzec wszystkich przed tym"lekarzem".Pani doktor przyjmuje w Kolmedzie na dyżurze całodobowym chyba za karę,pojechałam na dyżur z powodu pogarszajacego się stanu zdrowia,bo zbadaniu mnie stwierdziła że nie rozumie po co ja w ogóle zażywam antbiotyk ,podwarza słowa innego lekarza,nie słucha co sie do niej mówi tylko się wymądrza,porażka psa bym nie oddała jej w ręce.Nadmienie iż jestem w ciaży i zamiast mi pomóc tylko mnie zdenerwowała .Ludzie szkoda czasu waszego i zdrowia ,jak widzicie to nazwisko to radzę z daleka.

Odniosłam wrażenie, że jest to osoba bardzo nie miła i niekompetentna, w skrócie stwierdziła, że nie widzi problemu w moim stanie zdrowia, chociaż mam problemy od kilku lat.

Jednym słowem żenada, brak kompetencji, arogancja, wydaje się pani doktor, że "pozjadała wszystkie rozumy", i że ma ogromną władzę nad pacjentem!! Nie dość, że nie zna się na prostej infekcji (która niestety przez to rozwinęła się w coś znacznie poważniejszego), przepisała leki, które nie pomogły, a jeszcze gorzej osłabiły organizm... Jednym słowem nie polecam i przestrzegam innych!!!!!

Zostalem przebadany fachowo jak jeszcze nigdy do tej pory a co najwazniejsze uzdrowiony ;-)