3,7

Dr Sylwia, to lekarz, któremu zdecydowanie można zaufać i śmiało polecić. U Pani Doktor leczyłam się osobiście, teraz chodzę z moim synem :) Sposób leczenia został mi jasno przedstawiony. Wszystko kompleksowo i na najwyższym poziomie, a efekt przerósł nawet moje oczekiwania (bez usuwania zębów, co zasugerował inny ortodonta). W 100% polecam! :)

Jestem zadowolona z leczenia u Pani Sylwii. Lekarz godny zaufania, bardzo rzeczowa i konkretna. Bardzo uprzejma i dokładna w wykonywanej pracy

Dramat. Zero rozmowy z dzieckiem i mamą. Mój syn 11 lat czuł się jak na przesłuchaniu na komendzie. Pani ortodontka minęła się z powołaniem, powinna iść do pracy z więźniami a nie dziećmi! Zero podejścia. Ponadto bardzo nieuprzejma w obyciu również dla rodziców. Raz wspomina o kolejnym aparacie, raz mówi że się obejdzie. Kompletna porażka. Przestrzegam. Za takie pieniądze to choć na uśmiech powinno się zasłużyć, bo opieki medycznej i tak nie ma!

Uważam że ten gabinet jest jak najbardziej godny polecenia. Wyrywanie szóstek to nic strasznego w tym miejscu. Jak dla mnie rewelacja! Polecam

Do Pani Sylwii chodzę razem z córką. Nie mam żadnych problemów z wizytami u dentysty. Jestem bardzo zadowolona i polecam :)

Świetny lekarz. Gabinet czyściutki, nowoczesny sprzęt. Wszystkie zabiegi są wykonywane bezboleśnie i szybko. Polecam

zaczęłam właśnie leczyć swoje krzywuski u dr Sylwi Nawracały aparatem Damona, aparat noszę tydzień więc za wcześnie by mówić o efektach. Jednak podoba mi się podejście do pacjenta i profesjonalizm i szybkośc pani doktor:) duży plus za dokładne fotografie stanu uzębienia przed założeniem aparatu. Gabinet czyściutki, w łazience szczotki i pasta do zębów- super sprawa, gdy pędzisz do gabinetu prosto po pracy i nie zdążysz umyć zębów. Bardzo przyjazny personel. polecam. Krystyna

Pani Sylwia nie jest osobą która podchodzi indywidualnie do potrzeb pacjenta. Nie słucha uwag, jest nastawiona tylko na zarobienie kasy. Nie tłumaczy dokładnie tego co w danym momencie robi i jaki będzie to miało wpływ na dalsze leczenie ortodontyczne. Brak jej umiejętności normalniej rozmowy z pacjentem lub po prostu jest zarozumiała.

Kompetencja może tak ale brak uprzejmości, źle tłumaczone leczenie, nastawienie na kasę. Nie ma mowy o poleceniu. Poleciłam na początku leczenia P. doktor moim koleżankom to później miały do mnie pretensje. Cena wizyty tak wygórowana.

Nikomu nie polecę tej pani! Wszystkich przestrzegam przed wizytą. Bardzo drogo, bardzo niefachowo, bardzo nieuprzejmie, po prostu zarozumiała lekarka a fachu w ręku brak.