3,6
3,6
3,4

Dramat. Zero rozmowy z dzieckiem i mamą. Mój syn 11 lat czuł się jak na przesłuchaniu na komendzie. Pani ortodontka minęła się z powołaniem, powinna iść do pracy z więźniami a nie dziećmi! Zero podejścia. Ponadto bardzo nieuprzejma w obyciu również dla rodziców. Raz wspomina o kolejnym aparacie, raz mówi że się obejdzie. Kompletna porażka. Przestrzegam. Za takie pieniądze to choć na uśmiech powinno się zasłużyć, bo opieki medycznej i tak nie ma!

Uważam że ten gabinet jest jak najbardziej godny polecenia. Wyrywanie szóstek to nic strasznego w tym miejscu. Jak dla mnie rewelacja! Polecam

Do Pani Sylwii chodzę razem z córką. Nie mam żadnych problemów z wizytami u dentysty. Jestem bardzo zadowolona i polecam :)

Świetny lekarz. Gabinet czyściutki, nowoczesny sprzęt. Wszystkie zabiegi są wykonywane bezboleśnie i szybko. Polecam

zaczęłam właśnie leczyć swoje krzywuski u dr Sylwi Nawracały aparatem Damona, aparat noszę tydzień więc za wcześnie by mówić o efektach. Jednak podoba mi się podejście do pacjenta i profesjonalizm i szybkośc pani doktor:) duży plus za dokładne fotografie stanu uzębienia przed założeniem aparatu. Gabinet czyściutki, w łazience szczotki i pasta do zębów- super sprawa, gdy pędzisz do gabinetu prosto po pracy i nie zdążysz umyć zębów. Bardzo przyjazny personel. polecam. Krystyna

Pani Sylwia nie jest osobą która podchodzi indywidualnie do potrzeb pacjenta. Nie słucha uwag, jest nastawiona tylko na zarobienie kasy. Nie tłumaczy dokładnie tego co w danym momencie robi i jaki będzie to miało wpływ na dalsze leczenie ortodontyczne. Brak jej umiejętności normalniej rozmowy z pacjentem lub po prostu jest zarozumiała.

Nikomu nie polecę tej pani! Wszystkich przestrzegam przed wizytą. Bardzo drogo, bardzo niefachowo, bardzo nieuprzejmie, po prostu zarozumiała lekarka a fachu w ręku brak.

Kompetencja może tak ale brak uprzejmości, źle tłumaczone leczenie, nastawienie na kasę. Nie ma mowy o poleceniu. Poleciłam na początku leczenia P. doktor moim koleżankom to później miały do mnie pretensje. Cena wizyty tak wygórowana.

Polecam, z czystym sercem mogę powiedzieć że jest to najlepszy gabinet jaki kiedykolwiek spotkałam. Aparat ortodontyczny noszę od roku, ale czas leczenia przebiega w taki sposób że nawet nie odczułam że to już rok. Pani Sylwia jak i reszta obsługi jest bardzo miła, i poświęca dużo czasu każdemu z pacjentów. Gabinet utrzymywany jest w perfekcyjnej czystości, aż miło siedzieć w kolejce. Serdecznie polecam.

Zawsze miałem kompleks bardzo krzywych zębów. Dopiero po 30stce Dr Sylwia Nawracała wyleczyła mnie z tego kompleksu za co jej szczerze dziękuję. Niecałe 2 lata leczenia aparatem DAMONA dało 100% efekt. Polecam dr Sylwię Nawracałę jako super ortodontkę i jej piękny gabinet DENTICA w Częstochowie. Pozdrawiam Mirek N.