lekarz Sylwia Niedźwiedź-Kujawińska

Pani doktor delikatna, dokładna, wszystko wyraźnie wytłumaczy. W stosunku do pacjentki uprzejma i miła. Polecam!

Już podczas rozmowy telefonicznej pani dr nie przypadła mi do gustu, gdyż uporczywie nie chciała udzielić mi informacji, ile kosztuje wizyta!!! Powiedziała, że to zależy, co będzie robione, więc powiedziałam, że chodzi mi o standardową wizytę z cytologią. Odpowiedzi na moje pytanie nie uzyskałam, pani głucha na to, co mówię, zapytała, czy chcę się umówić na wizytę. Odpowiedziałam, że po to dzwonię, aby się dowiedzieć, ile mnie to będzie kosztować i czy mnie na to w ogóle stać, czy mam szukać kogoś innego. Na to pani bezczelnie odrzekła, że najlepiej będzie jeśli poszukam faktycznie innego lekarza!!! Kompletny brak wychowania! Przecież mam chyba prawo wiedzieć, czy będę musiała wydać 100 czy 200 zł! Czy koszt ZWYCZAJNEJ, kontrolnej wizyty to jakaś tajemnica?

Polecam, jako lekarz bardzo delikatna , jestem zadowolona. Miła i sympatyczna kobieta ,zadając pytania odpowiada. Badanie jest bezbolesne jestem zadowolona z wizyty.

Dzis ide pierwszy raz na wisyte do pani sylwi. mam zagrozona ciaze...podczas kilku pobytow w szpitalu jako jedyna tak bardzo zainteresowala sie moim przypadkiem. wykryla przyczyne czego zaden lekarz w tym rowniez moj prowadzacy nie potrafili zrobic. Od poczatku wzbudzila we mnie pozytywne emocje i zaufanie. Bardzo mila i ludzka kobieta. Gdy dzwonilam do niej z problemem poznawala mnie juz po nazwisku i wiedziala o co chodzi chociaz nie byla moim lekarzem prowadzacym !!! bardzo polecam !!!!!!!!

Bardzo polecam panią doktor - dzięki niej zaszłam w ciążę :) prowadziła ją całe 9 miesięcy - była przy tym niezwykle uprzejma - tłumaczyła wszystko, odpowiadała z chęcią na każde moje nawet głupie pytania. Podczas porodu bardzo mi pomogła, była przy mnie za co bardzo jej dziękuję. Mam teraz ślicznego synka. Pozdrawiam Panią doktor :)

Pozdrawiam Panią doktor :)

Dwa lata temy prowadziła moja ciaze bez zarzutów,odpowiadała na wszystkie pytania czsem banalne,mogłam do nie zawsze zadzwonic gdy cos wydawało sie niejasne cudowna kobieta,kompetentny lekarz,byla również przy narodzinach mojej corki gdyby nie ona poród nie wiadomo ile be trwał,do dzis korzystam z jej usług i jestem w 100% zadowolona z czystym sumieniem polecam

od pierwszego spotkania z ta pania doktor od razu wzbudziła wemnie ogromne zaufanie dostosowała mi odpowiednie leki.ale stwierdziła ze moj przypadek jest powazniejszy niz przypuszczała dlatego wysłała mnie do innego specjalisty i za ta pomoc jestem jej bardzo wdzieczna,Polecam na 100 a nawet na 200 procent

Polecam panią doktor jest miłą ,sympatyczną osobą atmosfera w gabinecie nigdy nie sprawiła mi napięcia zawsze odpowiada chętnie na każde pytanie przyczym jest bardzo delikatna szczerze polecam

Polecam ta Pania zajeFajna Laska chodzę z Żona od 11 lat jestem przy badaniu Pani Sylwia odpowie na każde pytanie bardzo miła polecamy:-):-):-):-) pozdrawiamy

Lekarz- profesjonalista. Uprzejma, sympatyczna i miła. Z szacunkiem podchodzi do pacjenta. Przede wszystkim jest ludzka. Podczas badań nie spieszy się, jest dokładna.Każdy krok badania wyjaśnia. Wynik badań dokładnie opisuje. Pani doktor została mi polecona przez znajomych. Godna polecenia!!!