lekarz Sylwia Niedźwiedź-Kujawińska

Pani doktor delikatna, dokładna, wszystko wyraźnie wytłumaczy. W stosunku do pacjentki uprzejma i miła. Polecam!

Dzwoniłam do Pani doktor aby umówić sie na wizytę. Byłam rozczarowana tonem głosu, bardzo nie miła wręcz opryskliwa, z łaska udzielala informacji. Zrezygnowałam natychmiastowo.

Polecam, jako lekarz bardzo delikatna , jestem zadowolona. Miła i sympatyczna kobieta ,zadając pytania odpowiada. Badanie jest bezbolesne jestem zadowolona z wizyty.

C.d. .... nazajutrz zadzwoniłam do innego lekarza i nie było najmniejszego problemu z uzyskaniem informacji o tym, jaki jest koszt wizyty, czy to zwykłej, czy to z usg z cytologią. Można? Można!

Już podczas rozmowy telefonicznej pani dr nie przypadła mi do gustu, gdyż uporczywie nie chciała udzielić mi informacji, ile kosztuje wizyta!!! Powiedziała, że to zależy, co będzie robione, więc powiedziałam, że chodzi mi o standardową wizytę z cytologią. Odpowiedzi na moje pytanie nie uzyskałam, pani głucha na to, co mówię, zapytała, czy chcę się umówić na wizytę. Odpowiedziałam, że po to dzwonię, aby się dowiedzieć, ile mnie to będzie kosztować i czy mnie na to w ogóle stać, czy mam szukać kogoś innego. Na to pani bezczelnie odrzekła, że najlepiej będzie jeśli poszukam faktycznie innego lekarza!!! Kompletny brak wychowania! Przecież mam chyba prawo wiedzieć, czy będę musiała wydać 100 czy 200 zł! Czy koszt ZWYCZAJNEJ, kontrolnej wizyty to jakaś tajemnica?

Czy ktos wie czy P.dr wypisuje zwolnienia lekarskie kobietom w ciazy?Nie robi przy tym zadnych problemow?

Polecam ta Pania zajeFajna Laska chodzę z Żona od 11 lat jestem przy badaniu Pani Sylwia odpowie na każde pytanie bardzo miła polecamy:-):-):-):-) pozdrawiamy

Polecam panią doktor jest miłą ,sympatyczną osobą atmosfera w gabinecie nigdy nie sprawiła mi napięcia zawsze odpowiada chętnie na każde pytanie przyczym jest bardzo delikatna szczerze polecam

Cudowna Pani doktor. Pacjenta rozumie w 100% i takze w tylu procentach potrafi pomoc. Naprawdę polecam.

Dwa lata temy prowadziła moja ciaze bez zarzutów,odpowiadała na wszystkie pytania czsem banalne,mogłam do nie zawsze zadzwonic gdy cos wydawało sie niejasne cudowna kobieta,kompetentny lekarz,byla również przy narodzinach mojej corki gdyby nie ona poród nie wiadomo ile be trwał,do dzis korzystam z jej usług i jestem w 100% zadowolona z czystym sumieniem polecam