mgr inż. Sylwia Orłowska

Dietetyk

Kobieta Anioł o potężnej wiedzy. Od roku z dzieckiem walczę z alergią pokarmową na białko jaja kurzego i żółtko i AZS. Dziecko 2 razy było hospitalizowane, bo AZS było nie do opanowania, a głównego alergenu nie podawaliśmy, Zmieniliśmy nawet mleko na Nutramigen LGG . Dziecku nie potrafili pomóc specjaliści z najdłuższymi tytułami przed nazwiskiem. Kazali nam "przetrwać" ten czas do 5 roku życia czyli jeszcze 3 lata! Kazali prowadzić dietę eliminacyjna i dawać tylko" bezpieczne" produkty do jedzenia, takie, które najmniej uczulają, czyli jabłko, burak, kasza jaglana, brokuł. Dziecko 5 miesięcy było na takiej żałosnej diecie, dodatkowo dostawało chlebek własnej roboty. A AZS cały czas było i tylko maści sterydowe na chwilę skórę uspokajały. Po drugim lądowaniu w szpitalu zaczęłam się bać podawać cokolwiek dziecku do jedzenia. Synek pomimo, że tak mało produktów mógł jeść był wysoki jak na dwulatka i odpowiedniej wagi. Po drugiej wizycie w szpitalu z synkiem, zwróciłam się o pomoc do Pani Sylwii. Zasugerowała, bym dziecku zrobiła badania na nietolerancję pokarmową.Badanie niestety nierefundowane przez NFZ, bardzo drogie. Panel na ok 270 produktów w Instytucie Mikroekologii w Poznaniu ok 1750 zł. Zrobiłam je i cóż się okazało? Dziecko nie toleruje glutenu. Żaden lekarz nie zasugerował by zrobić badanie na alergię na gluten, bo nie wygląda mizernie( taki obraz jest dziecka uczulonego na gluten ) nam wyszło w badaniu na nietolerancję pokarmową. Oprócz gluteny, wyszło 66 nietolerancji na różne produkty, a zwłaszcza na te " bezpieczne" które lekarze kazali podawać, czyli burak , jabłko, kasza jaglana, brokuł. Pani Sylwia ma wiedzę większa niż niejeden lekarz, jeśli sugeruje by zrobić jakieś badanie to ma do tego mocne powody. Jest uczciwa, baaardzo kompetentna, jest z nią świetny kontakt e-mailowy. Ta osoba uratowała zdrowie mojego syna, może też i życie. Od momentu, gdy wykluczyliśmy wszystkie szkodliwe dla synka produkty, AZS ustąpiło, skóra jest idealna, a synek zaczął czas spędzać nie na drapaniu się, a na dawaniu całusów rodzicom. Przepisy jakie rozpisała Pani Sylwia w diecie synka są przepyszne.
Do Pani Sylwii zwróciła się również moja mam ok 3 lat temu, z prośbą na rozpisanie diety dla osób chorych na raka. Dieta pomogła mamie przetrwać bardzo ciężkie leczenie, dziś mama czuje się świetnie. Dietę również Pani Sylwia układała mojego mężowi-dieta odchudzająca. Mąż schudł,ok. 7 kg w ciągu miesiąca, a jadł tony jedzenia, bo tyle tego było w ciągu dnia. Kilogramy nie powróciły.
Polecam z całego serca, genialna osoba!
Pani Sylwio, dziękować Bogu, że nam Panią zesłał!

Dzień dobry. Te gwiazdki już same mówią za siebie - Pani Sylwia jest kochaną osobą, taką do rany przyłóż : ), czasu poświęciła mi bardzo dużo, tłumaczyła jak krowie na rowie, bo ja humanistką jestem i z tymi pojęciami medycznymi to tak sobie wiem o co chodzi. Zaproponowała badania, nawet nie wiedziałam że takie się wykonuje i wyszło szydło z worka, po półrocznej terapii jestem inną osobą, pełną życia i radości. Pani Sylwia jest już MOJĄ Panią Sylwią : ). Wszystkim życzę trafienia na takiego specjalistę. POLECAM!

Jestem lekarzem ginekologiem i pragnę podzielić się opinią dotyczącą kompetencji Pani Sylwii. Otóż, Pani Sylwia pod względem merytorycznym a zarazem empatycznym jest specjalistką najwyższej klasy. Usłyszałem o jej usługach od kilku moich pacjentek i gdy tylko dowiedziałem się o trapiących mnie problemach zdrowotnych, a mianowicie kamicy szczawianowo-wapniowej, nie omieszkałem udać się po poradę żywieniową. Z braku czasu zdecydowałem się na rozmowę poprzez Skype'a, choć do tej pory bardzo sceptycznie odnosiłem się do tego typu konsultacji. Moje obawy zostały jednak szczęśliwie rozwiane. Bardzo się cieszę i byłem niezmiernie miło zaskoczony kompetencjami i zakresem wiedzy Pani Dietetyk. Szkoda, że specjaliści takiej klasy opuszczają Polskę. Z wyrazami szacunku. Andrzej.

Wszystko na szóstkę z plusem. Najbardziej oczarowała mnie jej wiedza, żaden lekarz nigdy nie mnie nie uświadomił konsekwencji, do jakich może doprowadzić zaniedbanie mojej choroby. Już pół roku jestem na diecie, wyniki wracają do poziomu sprzed dwudziestu lat, a objawy ustąpiły. Nic dodać nic ująć, zawdzieczam jej zdrowie.

Ja chciałam pomóc dziecku, bo ma nadwagę. Ma 8 lat i w szkole koledzy mu dokuczają. Trochę się bałam jadłospisu, bo wiadomo jak to z dziećmi, nie bardzo chcą jeść coś, co muszą. Kilka dni temu odebrałam jadłospis i jestem bardzo zaskoczona, bo Kacper je wszystko i nie chodzi głodny. Pierwszy raz rozmawiała z nami bite dwie godziny i rozmawiała też z Kacperkiem. Drugi raz rozmawiała godzinę. Następne spotkanie i odbiór kolejnego jadłospisu po miesiącu. Po tygodniu już chyba trochę widać efektów. Jestem bardzo zadowolona. Nawet nie wiedziałam że dzieci się nie odchudza - wystarczy je dobrze odżywiać i odchudzają się same. Spełniła moje oczekiwania. Polecam. Ela

Skończyłam dietę i schudłam 16 kg. Pani dietetyk była jak moja przyjaciółka przez 3 miesiące. Bardzo życzliwa i bardzo miła. Nawet w chwilach zwątpienia mogłam na nią liczyć. Polecam ją gdzie tylko mogę, bo jestem szczęśliwa :) aha i jest świetnym psychologiem bo pomogła mi się motywować przez ten czas, myślę że odwiedzę ją jeszcze nie jeden raz, żeby nie popełniać błędów żywieniowych bo zamierzam urodzić dzidziusia!!!!

Miałem wysoki poziom choresterolu, cukrzycę. Po wizycie u pani Sylwi wyniki są dużo lepsze, przestałem przyjmować leki na nadciśnienie, cukier w normie. Osoba bardzo kompetentana, znająca sie na swojej pracy. Przez dziewięć i pół tygodnia schudłem 20kg. Rewelacja, gorąco polecam. Rezultaty przerosły moje oczekiwania.

prawie pamiętnik - mój 18 luty - cukier 198,cholesterol 255,waga 101kg...,.uff! Wizyta u dietetyka pani Orłowskiej,stosowanie sie do zaleceń... 18 lipca - cukier 106,cholesterol190,waga 79kg i znow wchodze w moje ciuszki.....hura!!!! a samopoczucie....super!Jeszcze z 7 kg w dół i szczęście całkowite! Dziekuję pani Sylwio.Potem zgłosze sie o zalecenia aby utrzymac wagę

prawie pamiętnik - mój
18 luty - cukier 198,cholesterol 255,waga 101kg...,.uff!
Wizyta u dietetyka pani Orłowskiej,stosowanie sie do zaleceń...
18 lipca - cukier 106,cholesterol190,waga 79kg

Schudłam21 kg i poprawiły mi się wyniki, a miałam wysoki cukier, cholesterol i ciśnienie. Przemiła i przesympatyczna no i wie co robi. Szkoda że tak mało się reklamuje. Karolna Jasiejczyk

Karolna Jasiejczyk