mgr inż. Sylwia Orłowskamgr inż. Sylwia Orłowska - zdjęcie profilowe

mgr inż. Sylwia Orłowska

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Ukończyłam studia o specjalizacji dietetyka kliniczna, a także dziesiątki kursów i szkoleń dokształcających. Prowadzę dietoterapię chorób:
- autoimmunologicznych

- układu oddechowego
- układu trawiennego
- chorób urologicznych
- i innych...

Pani Sylwia to bardzo miła i sympatyczna osoba, ale najważniejsze jest to, że jest piekielnie skuteczna!

Jestem po pięćdziesiątce i z panią Sylwią schudłam, obniżyłam ciśnienie, cukier. Fajnie się dogadujemy, nic na siłę mi nie kazała robić, żadnych restrykcyjnych ograniczeń i diet. Przemiła kobieta.

Bardzo polecam Panią Sylwię, bo pomogła mi się wyleczyć z ciągłych biegunek na przemian z zaparciami. Żadne diety mi nie pomagały, które sam stosowałem. Pani Sylwia zadawała mi mnóstwo pytań, zrobiłem wyniki badań, znalazła moje problemy i dała zalecenia z dietą. Już po tygodniu było lepiej, a teraz po kilku miesiącach mogę maraton przebiec bez obawy, że nie zdążę do toalety. Polecam z całego serca!

Powiem tylko tyle, że pani Sylwia to osoba bardzo życzliwa i cierpliwa. Chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem, a jej porady zawsze działają i pomagają. Jak już weźmie cię pod swoje skrzydła, to możesz mieć pewność, że ci się uda osiągnąć cel.

Pani Sylwia to najlepszy dietetyk z jakim rozmawiałam. Polecam bardzo serdecznie. Pomogła mi podjąć decyzję w sprawie diety i na jednym spotkaniu rozwiała moje wątpliwości.

Z okazji Mikołaja, chciałem życzyć najlepszej Pani Dietetyk na świecie niewyczerpanych pokładów zdrowia i cierpliwości dla takich pacjentów jak ja - jest Pani wyjątkowa! Mikołajek

Bardzo polecam Panią Sylwię! Kilku poprzednich dietetyków nie dało rady z moimi wszystkimi chorobami i albo mnie odsyłali do innych dietetyków, albo po jakimś czasie bez rezultatów rozkładali ręce, że nic się nie da już nic zrobić, a mam: nadciśnienie, miażdżyca, serce, nerki, rzs, dna moczanowa, alergie i nietolerancje, atopowe zapalenie skóry, refluks, wrzody, a pani Sylwia poświęciła mi więcej czasu niż się spodziewałem, zaproponowała dietę niskowęglowodanową i bez alergenów i czuję, że zdrowieję, a minęło dopiero kilka tygodni. Ja jestem bardzo zadowolony i polecam wszystkim ciężko chorym osobom.

Polecam z całego serca! Pani dietetyk bardzo miła i sympatyczna. Dopiero zaczynam, ale jestem dobrej myśli i zmotywowana na maksa!

Przemiła i cierpliwa kobieta. Wszystko wytłumaczyła co, jak i dlaczego tak trzeba, i dała kilka wariantów do wyboru, więc jestem bardzo zadowolony. Zalecenia i dieta działają i nie przeszkadzają w codziennym życiu, efekty widać, waga, cukier i ciśnienie spada, polecam!

Pani dietetyk bardzo sympatyczna, poświęciła mi dużo czasu i bardzo się starała, żebym zrozumiał dlaczego, po co i jak, co rzeczywiście ułatwia mi organizację. Dostałem fajne zalecenia, działają, widać efekty, ja się czuję coraz lepiej. Polecam konsultacje u Pani Sylwii Orłowskiej, bo jest wyjątkową osobą.