dr Sylwia Orzechowska

Ortodonta

Pani Orzechowska to genialny ortodonta. Mój syn nie chciał się leczyć, panicznie bał się stomatologów, dopiero po wizycie u tej Pani przekonał się, że to nie jest aż tak straszne. Pani Sylwia ma świetne podejście do takich szkrabów :) Co do kompetencji, to nie będę się wypowiadał, bo rzeczą oczywistą jest, że wykonuje swoją pracę genialnie. Ogólnie cała klinka zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie - profesjonalny sprzęt i miła obsługa.

Ja również polecam Panią Orzechowską. Leczę się u niej od dłuższego czasu i naprawdę widać efekty! W zasadzie odkąd pamiętam mam problemy z zębami, dopiero Pani Sylwia doprowadziła je do jakiegoś porządku. Jeszcze kilka wizyt przede mną, ale już każdemu serdecznie polecam tę klinikę. W Dental-Design mają najlepszy sprzęt w okolicy, sale są świetnie wyposażone, a to znacznie ułatwia pracę. Jednak wracając do Pani Orzechowskiej, to najlepszy ortodonta, jakiego spotkałem. No i w dodatku bardzo miła kobieta :)

Pani Orzechowska to dobry lekarz i świetna kobieta. Nie dość, że zna się wybitnie na swoim fachu, to jeszcze ma super podejście do dzieci. Idąc tam czuje się pełen komfort, klinika jest przyjazna i baaardzo dobrze wyposażona. Moje dzieci wreszcie panicznie przestały bać się ortodonty. Polecam.