lekarz Sylwia Pisiak

Kardiolog

Wspaniały lekarz. Polecam. Uprzejma, empatyczna, lekarz z powołania, cierpliwie tłumaczy zalecenia. Ja jestem bardzo zadowolona z wizyt, zauważam wielka poprawę

Przed chwilą miałam wątpliwą przyjemność kontaktu z panią Pisiak. Podważyła opinie innych lekarzy chcących wykluczyć zwężenia w tętnicach szyjnych. Zamiast zacząć od wywiadu i pewnie przejrzenie dokumentacji, zapytania się jakie leki biorę itp. to zaczęła ode mnie oczekiwać, żebym podała wszystko na tacy. Wreszcie zapytała się mnie czy „mam dziury w mózgu”. No i już nie wytrzymałam ….. zaczęła tłumaczyć, ze można mieć jakieś zaniki tkanki mózgowej. Uspokoiła się i zaczęła rozmowę w innym stylu. Poprosiłam, żeby przesłuchała rozmowę bo chyba są nagrywane w Medicoverze. Ja jestem pacjentem i nie znam się a lekarz winien być dociekliwy i pierwszy raz lekarz pokazał taki poziom. Brak kultury, dystansu a arogancja lata pod niebiosa.
Iwona O.

Pani doktor ma problem z uprzejmością i zrozumieniem powodów, z którymi pacjent sie zglasza. Podwaza kompetencje innych lekarzy, którzy doradzili wizyte u kardiologa, to nie wzbudza zaufania. Nawet jeśli uwaza, ze inni sa idiotami, moglaby takie komentarze zachować dla siebie. Badania wykonane z ł!ski, skoro juz przyszedłem to zrobila/zleciła. Zdecydowanie nie polecam i wybiorę innego lekarza przy kolejnej wizycie.

Sorry nie wiem kto pisał te opinie. Nie polecam i nigdy nie polecę. Po dwóch dniach po wizycie u psni dr wylądowałrm u innego kardiologa który zaśpiewał całkiem inna bajkę, która znalazłs swoje potwierdzenie i zakończenie na UM.

najwyższy poziom kompetencji, kultury osobistej i cierpliwości, nie wymaga reklamy, gatunek na wymarciu

lekarz z ,,LEŚNEJ GÓRY,,bardzo kompetentna ,taki jak powinni być wszyscy lekarze.

Bardzo dobra pani kardiolog- zdecydowanie polecam

Bardzo dobra pani kardiolog- zdecydowanie polecam

Ukłony w stronę Pani doktor,a także Pani w rejestracji ,która mi Ją poleciła

Ukłony w stronę Pani doktor,a także Pani w rejestracji ,która mi Ją poleciła

Pani wzbudza zaufanie, dokładnie tłumaczy, polecam i następnym razem wybieram się do Pani doktor