dr n. med. Sylwia Raczko

Lekarz rodzinny

Pani Doktor nigdy nie pomyliła się w diagnozowaniu mojej choroby. Zawsze wysłucha, co mam do powiedzenia. Wytłumaczy, co mi dolega. I co najważniejsze, skrupulatnie bada, osłucha, obejrzy. Tylko symulanci mogą mieć do p. Doktor pretensje, bo nie daje łatwo zwolnień.

Tylko symulanci mogą mieć do p. Doktor pretensje, bo nie daje łatwo zwolnień.

super lekarz poświęca czas pacjentowi dba o dobro pacjęta z czystym sumieniem polecam tę sympatyczną lekarkę

Uważam,że jest bardzo dobrym lekarzem!!!stawia trafne diagnozy leczę się u Niej od kilku lat i nie zmieniłabym na innego lekarza. podchodzi do pacjenta z wielka serdecznością,wysłucha co ma pacjent do powiedzenia i potrafi dokladnie wytłumaczyć na czym choroba polega.Dobrze dopasowuje leki(to nie prawda,że tylko drogie leki zapisuje)jak trzeba bez mrugnięcia daje skierowanie do specjalistów w celu zdiagnozowania danego schorzenia.jestem bardzo zadowolona i polecam Ja wszystkim moim znajomym.Pani doktor!życzę dalszych sukcesów!!!!

Uważam,że jest bardzo dobrym lekarzem!!!stawia trafne diagnozy
leczę się u Niej od kilku lat i nie zmieniłabym na innego lekarza.

Od kilku miesięcy pani doktor nie jest w stanie zdiagnozować źródła kaszlu - nie przeprowadzając badań przepisuje na chybił trafił kolejne leki (drogie!), których działanie każe wypróbowywać przez kilka dni po czym pojawiać się ponownie w celu obserwacji - wtedy przepisuje kolejne leki i tak w kółko; dodatkowo wypisuje recepty na największe możliwe dawki i tak lek, który jest dostępny np. w 30 dawkach (ma być brany przez 2 tyg dwa razy dziennie) przepisuje w wersji 60 dawek (podobne zdarzenie miało miejsce kilkukrotnie); nie muszę dodawać, że dotychczasowa kuracja nie dała żadnych pozytywnych efektów, a jedynie rozstrój układu pokarmowego i znaczny ubytek gotówki; zdecydowanie nie polecam!

Najbardziej kompetentny lekarz, jakiego udało mi się spotkać!

Najbardziej kompetentny lekarz, jakiego udało mi się spotkać!