dr n. med. Sylwia Stachowicz

Neurolog

Liczba opinii: 0
Nikt nie ocenił jeszcze tego lekarza.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi mu opinię!
 
Dodaj opinię

O mnie

- specjalista w zakresie neurologii (neurolog)
- wieloletnie doświadczenie w zakresie terapii chorób naczyniowych mózgu
- członek Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, ...

- specjalista w zakresie neurologii (neurolog)
- wieloletnie doświadczenie w zakresie terapii chorób naczyniowych mózgu
- członek Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, Polskiego Towarzystwa Udaru Mózgu oraz członkiem Sekcji Neurosonologii
- doceniana w pracy konsultant i koleżanka

Urodzona w Lublinie, lokalna patriotka i wielbicielka Ziemi Lubelskiej i Roztocza. Pani dr Sylwia Stachowicz w 1997 r. ukończyła I Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Lublinie (obecnie Uniwersytet Medyczny).

Zainteresowania zawodowe Pani Doktor Stachowicz związane są głównie z diagnostyką i leczeniem chorób mózgu. W 2006 r. uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie neurologii, zaś w 2007 r. z wyróżnieniem obroniła pracę doktorską, otrzymując tytuł doktora nauk medycznych.

W swej codziennej pracy Pani dr Sylwia Stachowicz z oddaniem skupia się na diagnostyce i leczeniu ostrych chorób naczyniowych mózgu. Jako wyraz uznania wysokich kwalifikacji
i zawodowego zaangażowania wybrana została członkiem Zespołu Udarowego Kliniki Neurologii SPSK Nr 4 w Lublinie. Pani Doktor zajmuje sie między innymi kwalifikacją pacjentów do nowoczesnego leczenia przyczynowego ostrego udaru mózgu, poprzez trombolizę i trombektomię mechaniczną w trybie ostrego dyżuru, jak również codzienną opieką medyczną nad pacjentami w Oddziale szpitalnym.

Pani dr Sylwia Stachowicz wykazuje się niezwykłą sumiennością i opanowaniem oraz umiejętnością pracy w warunkach stresu związanego z odpowiedzialnością za zachowanie sprawności umysłu pacjentów z udarem mózgu. Sprawnie i rozsądnie organizuje pracę i ją koordynuje, harmonijnie współpracuje w zespole medycznym. Jej praca, opinie lekarskie
i zdanie konsultanta są zawsze wartościowe - dlatego jest docenianym profesjonalistą a także darzona jest sympatią i szacunkiem Kolegów i Pacjentów, znajdujących w niej wsparcie.

Pani Doktor jest członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, Polskiego Towarzystwa Udaru Mózgu oraz członkiem Sekcji Neurosonologii.

Pani Doktor nie obawia się wyzwań, także pozamedycznych - umiejętnie łączy dynamizm z łagodnością. Uwielbia sport - jazdę na nartach, szczególnie na najtrudniejszych, czarnych trasach, żegluje i zachęca innych do aktywności fizycznej, hołdując maksymie „W zdrowym ciele zdrowy duch”. Jednocześnie pasjonuje ją botanika i ogrodnictwo, jest kolekcjonerką funkii.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat