lekarz Sylwia Szwedowska-Tarczyńska

Psychiatra

Pierwsza wizyta u tej Pani trwała 10 minut zero jakiegoś zainteresowania problemem ta wizyta była monologiem z mojej strony .Jeśli pacjent przychodzi po raz pierwszy to powinna przeprowadzić szczegółowy wywiad tutaj tego nie było czułam się jakbym przyszła z katarem a nie poważnymi problemami.Leki starej generacji .Jedynym ożywieniem było poinformowanie że należy zapłacić 150zl.Chlod,wyniosłość i brak zainteresowania to wszystko co wyniosłam z tej wizyty.

Chodzę do pani doktor już długo i jestem bardzo zadowolony z pomocy, której mi udziela. To najlepszy specjalista w naszej okolicy. Ze względu na problemy z przyjęciami w ramach NFZ chciałem dalej leczyć się prywatnie. Ale niestety nie mogę ponieważ jak mam jakieś pieniądze to przepuszczam je szybciej niż raperzy u striptizerek. Pozostaje czekać na terminy NFZ. Pani doktor jest świetna i niezastąpiona. Na wszelkie pytania udziela odpowiedzi szybciej niż Google. Lepiej poczekać na wizytę niż latać do innych psychiatrów o których szkoda gadać.

To najlepszy specjalista w naszej okolicy.
Pozostaje czekać na terminy NFZ.
Pani doktor jest świetna i niezastąpiona.
Na wszelkie pytania udziela odpowiedzi szybciej niż Google.

Pani doktor jest świetną specjalistką psychiatrii. Zawsze pomocna, nie zbywa pacjenta, przyjmie przed terminem pacjenta jeśli jest taka potrzeba. Bardzo kulturalna, miła osoba. Niektóre komentarze tu są idiotyczne pisane przez kogoś kto nigdy u tej Pani nie był (Pytałem ją o to) Przepisuje leki nowej generacji, gdzie wielu innych psychiatrów stosuje leki z lat 70tych. Serdecznie polecam Panią doktor.

A ja jestem pewien , że pani doktor mnie kocha. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

A ja jestem pewien , że pani doktor mnie kocha.

Ja na wizycie u Pani doktor na maxa się zesrałem i zacząłem rzygać jej na biurko. Powiedziałem, że to objaw mojej nerwicy. Pani doktor zaleciła mi abym znalazł sobie żonę a najlepiej dwie. No i było bardzo fajnie. Polecam Panią doktor.

tak na dystans ,ciezko sie rozmawia ,czuc wyzszosc nad pacjentem a to przeskadza w kontakcie ,brakuje rozmow z samym pacjentem w celu podniesienia go na duchu i to nie tylko aby wesprzec ale o zrozumienie sytuacji w rodzinie i znaleaienie wspolnego rozwiazania problemu.

Świetna lekarka,bardzo miła i lekarz z powołania.Czuć że na prawdę chce pomóc pacjentowi,słucha pacjenta.Byłam u niej parę razy na nfz i prywatnie,polecam.

Zdecydowanie nie polecam tej kobiety, jest arogancka, nie uprzejma, nie ma cierpliwosci dla pacjenta. Przyszlismy z mezem tylko po zaswiadczenie do poradni adopcyjnej a ona nas tak chamsko potraktowala, ze brak slow. Wykasowala ze ten swistek 100zl, wtedy dopiero zaczela byc uprzejma. jestesmy strasznie poirytowani takim zachowaniem!!!

Bardzo kompetentny lekarz. Pierwsza wizyta trwała niemal godzinę. Bardzo dokładny wywiad, ogromne zainteresowanie ze strony Pani doktor. Przy tym niezwykle miła, sympatyczna, z super podejściem do pacjenta.

Fantastyczna kobieta, piękna, inteligentna, a przede wszystkim bardzo miła i zaangażowana w podejście do pacjenta, jest lekarzem napewno z powołania, a przy tym z ogromną wiedzą. Bardzo polecam mi pomogła.