dr Sylwia Wędzińska-Gdula

BARDZO NIE POLECAM! Zostałam tak potraktowana, że poczułam się wręcz winna przyjścia do lekarza, Pani Doktor była opryskliwa, pretensjonalna, niekompetentna, odesłała mnie z kwitkiem a badanie wykonywała z wielką łaską.

BARDZO NIE POLECAM!

Lekarz godny polecenia, profesjonalizm, wiedza, doświadczenie, empatia. Pani Doktor prowadziła moją ciążę, na każdej wizycie przeprowadzała dokładne badanie, wszystko wyjaśniała i odpowiadała na każde nurtujące pytania przyszłej mamy. Bardzo miła i sympatyczna!

Lekarz godny polecenia, profesjonalizm, wiedza, doświadczenie, empatia.
Bardzo miła i sympatyczna!

Pani Doktor najlepsza na świecie. Ne spotkałam na swojej drodze tak miłej, sympatycznej a jednocześnie zaufanej i kompetentnej osoby ;-) zawsze pod telefonem, nawet w czasie urlopu nie oleje pacjentki tylko znajdzie 5 minut na rozmowę i radę. Najlepszy ginekolog na śląsku! :-)

Do Pani doktor trafiłam po ponad roku starań o ciążę w lutym 2019. Pani doktor odrazu zleciła szereg badań, których wcześniej nikt mi nie wykonał. Okazało się, że mam niedoczynnośc tarczycy i za wysoki poziom prolaktyny. Wdrożyła leczenie i skierowała do endokrynologa, a także zaleciła by wykonać badania partnerowi. Pokierowała co robić dalej, do jakichś specjalistów się udać, poleciła by zmienić stresowa pracę, tryb życia i odżywiania. Wszystko rzeczowo i konkretnie wytłumaczyła. Dziś jestem w 8miesiacu ciąży i nie wiem czy Bylibysmy tu gdzie jesteśmy gdybym nie trafiła na Panią doktor.
Kompetentna, konkretna i sympatyczna.
Szczerze polecam!

Do Pani doktor trafiłam po ponad roku starań o ciążę w lutym 2019.
Pani doktor odrazu zleciła szereg badań, których wcześniej nikt mi nie wykonał.
Okazało się, że mam niedoczynnośc tarczycy i za wysoki poziom prolaktyny.
Wszystko rzeczowo i konkretnie wytłumaczyła.
Dziś jestem w 8miesiacu ciąży i nie wiem czy
Bylibysmy tu gdzie jesteśmy gdybym nie trafiła na Panią doktor.
Kompetentna, konkretna i sympatyczna.
Szczerze polecam!

Pani doktor bardzo miła i uprzejma. Prowadziła moją 1 ciąże od początku do końca. Zawsze można się zgłosić po poradę nawet telefonicznie. Do pacjentki podchodzi indywidualnie i z sercem. Lekarz godny polecenia!

Pierwszy raz spotykam się z tak dobra Pani Doktor. Bardzo miła i ludzka. Wszystko dokladnie tlumaczy. Podejście do pacjenta bardzo profesjonalne. Samo badanie przebiegło w bardzo fajnej atmosferze i bezbolesnie. Polecam na pierwsze wizyty u ginekologa. Lekarz godny zaufania.

Nie polecam tej Pani dr... spóźniona, niemiła, traktuje przedmiotowo... nigdy nie spotkałam lekarza, który tak by zignorował pacjentkę w zaawansowanej ciąży, a taki lekarz nie jest godny ani zaufania ani polecenia.

Pani Sylwia prowadzila moja ciaze- jestem z niej przeogromnie zadowolona! Pacjent czuje sie wyrozniony, badania sa przeprowadzane dokładnie, wszystko jest tlumaczone:) nie zamienilabym jej na zadna inna lekarke :) sympatyczna, wesoła i zna sie na rzeczy :)

Pani doktor jest bardzo miłą a przede wszystkim profesjonalną lekarką. Już byłam u wielu lekarzy ale ona jest zdecydowanie najlepsza. Rozwieje każde wątpliwości i naprawdę troszczy się o pacjentki.