lekarz Sylwia Witkowska-Jankowska

Lekarz rodzinny

Wczoraj - 30.03. - miałam przyjemność pierwszego kontaktu z Panią doktor jako nowym lekarzem rodzinnym. Jestem osobą starszą i ze zrozumiałych względów byłam nieufna i zestresowana, bo zaskoczyła mnie informacja w recepcji, że nie ma już "naszej" pani doktor, która po prostu wyjechała. Do gabinetu weszłam z tremą, a po wizycie wyszłam zadowolona i uspokojona. Wiem już, ze znowu mam "swoją" panią doktor - Sylwię Witkowską - kompetentną, młodą i piękną, co jest dodatkowym atutem.

Nie spotkałam wcześniej nigdy tak wspaniałego lekarza. Wielka szkoda, ze Pani doktor odeszła z przychodni do której jestem przypisana. Pani doktor gdzie Pani teraz pracuje ???? Przepisze się jak tylko Panią znajdę.

Nie spotkałam wcześniej nigdy tak wspaniałego lekarza.
Wielka szkoda, ze Pani doktor odeszła z przychodni do której jestem przypisana.
Pani doktor gdzie Pani teraz pracuje ????
Przepisze się jak tylko Panią znajdę.

Bardzo dobry lekarz, wnikliwy, przyjazny i nie markujący leczenia. Niestety już nie w PCZ (obecnie PHM PCZ) na Sienkiewicza. Niezależnie od miejsca przyjmowania, jako wieloletnia pacjentka, szczerze polecam.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Wrocław"?

Małgorzata Kalinowska

DOLMED