dr Sylwia Wójcik

Chirurg stomatolog

Bardzo dobry specjalista. Wspaniałe podejście do pacjenta

Bardzo dobry specjalista. Wspaniałe podejście do pacjenta

świetny specjalista, bardzo miła profesjonalne, indywidualne podejście do pacjenta polecam

świetny specjalista, bardzo miła
profesjonalne, indywidualne podejście do pacjenta
polecam

świetne podejście do pacjenta miła, profesjonalistka w swoim zawodzie godna zaufania polecam

świetne podejście do pacjenta
miła, profesjonalistka w swoim zawodzie
godna zaufania
polecam

witam wyrywalam 8 u Pani Doktor. Wizyta super dziekuje bardzo jestem straszna panikara ale zabieg bardzo fachowo szybko zrobiony dziekuje jeszcze raz !!!

Podchodzi bardzo profesionalnie ,życzliwa lekarka , godna polecenia.

Podchodzi bardzo profesionalnie ,życzliwa lekarka , godna polecenia.

Miałam zapalenie przyzębia i w innym gabinecie stomatologicznym inna pani doktor nie poradziła sobie z wyrwaniem zęba, bo znieczulenie po prostu nie działało na mnie. Trafiłam w ręce pani dr Sylwii Wójcik. Mały gabinecik, bez recepcji i asystentek. Za to Pani doktor to anioł. Bardzo miła, pomimo ataku paniki jakiego dostałam w trakcie wyrywania zęba, pani Sylwia cały czas ciepło do mnie mówiła i uspokajała. Po zabiegu wszystko szczegółowo wytłumaczyła co może się wydarzyć, ile mogę krwawić, czego mogę się spodziewać po wyrwaniu i co robić a czego nie. Serdecznie polecam.