lekarz Szczepan Targowski

Lekarz rodzinny

2,6

Lekarz Targowski wcale nie bada tylko popatrzy na człowieka i stwierdzi chorobe.Wystarczy jak dostanie 20zl to inaczej rozmawia.

Lekarz w pełni kompetentny. Nie jest drobiazgowy. Konkretnie rozpoznaje chorobę i stawia na nogi. Bardzo zapracowany lekarz ale dobrze zorganizowany . polecam go pacjentom.

Nie przyjmie, pomimo ze pracuje od 10.30 do 18tej, to jak o 15.30 juz ludzi nie ma to nie przyjmie bo "co ja mam paść?". Przyjąlby jakby nagly przypadek, a tak to se jutro przyjdź... woli se siedzieć w recepcji i udawac zmeczonego... Jak uslyszal ze po skierowanie to nie nie! Zero kompetencji!!! Moze jakby dostał 50zł to by poswiecil 5 minut na doradzenie...

nie zna się na niczym poza jakimiś pierdołami, które co gorsze uważa za śmieszne.zamiast zostać lekarzem powinien byc raczej filozofem. tak! do tego wybitnie się nadaje

Lekarz pełen kompetencji. Widać, że zna się na rzeczy, nie owija w bawełnę. Ma ogromną wiedzę medyczną oraz wielkie poczucie humoru. Bardzo serdecznie polecam.