mgr Szymon Bajer

Psychiatra

Pan Bajer leczy mnie ponad 6 lat. Na szczęście trafilam na niego po kilku innych psychiatrach, jest naprawdę dobrym specjalistą i fajnym człowiekiem. Mi bardzo pomógł i wciąż pomaga chociaż na pewno nie jest lekarzem, który wypisuje zwolnienia na zawołanie i recepty jak na dropsy :)

Bardzo dobry kontakt z pacjentem, kultura osobista. Polecam tego kompetentnego lekarza. Spokojny, z uwagą słucha, tłumaczy. Duża wiedza.

Z Panem doktorem miałam do czynienia krótko, bo zaledwie kilka dni w szpitalu był moim lekarzem prowadzącym. Moje wrażenia były raczej średnie do czasu rozmowy przed wypisem, kiedy się okazało, że mimo że Pan doktor nie rozmawiał ze mną jakoś specjalnie dużo, to jednak rzeczywiście, jak już rozmawialiśmy, słuchał uważnie tego, co mówiłam i potrafił wyciągnąć odpowiednie wnioski. Nie zamykał się w schemacie wcześniej postawionej mi diagnozy i ją zmienił. Jeśli chodzi o tłumaczenie choroby i leczenia, to robił to dokładniej i lepiej, niż bym oczekiwała czy potrzebowała. Nie miałam żadnych problemów, żeby się z Panem doktorem dogadać, okazał dużo wyrozumiałości dla mojej sytuacji. Poza drobnym incydentem, nie zostawił żadnych nieprzyjemnych wrażeń, jak to niektórzy psychiatrzy potrafią. Gdyby przyjmował w jakiejś poradni, to na pewno bym kontynuowała u niego leczenie.

Doktor jest młody, wydaje się miły i uprzejmy, tłumaczy tak, jak trzeba - prosto, żeby pacjent zrozumiał. Nie podoba mi się tylko, że chwilami zachowuje się jak duże dziecko. Jego poczucie humoru jest bardzo nietrafione i niedostosowane. Podczas pobytu w szpitalu zdarzało się, że nie miał dla mnie czasu.

bardzo dobry lekarz,zdecydowanie polecam

bardzo dobry lekarz,zdecydowanie polecam

Bardzo przyjemny lekarz, uprzejmy, rozmowa byla bardzo fachowa, zdecydowanie polecam

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz.

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz.

Doktor Bajer jest bardzo kompetentny i niezwykle pomocny. Jest mlody, ale jego diagnoza okazala sie trafna. Moja ciocia znajduje sie pod dobra opieka.