mgr Szymon Bajer

3,7
3,6
3,9
3,9

Tylko niestety jestem najbardziej ciekawa dlaczego u Dr.Solarza dzieci wychowane u pedofilii wychodzą z karteczką,tu-cytuję jego słowa-halucynacje słuchowe i głosowe-schizofrenia paranoidalna a po kontakcie z panem-doktorze i wdrożonym do kuracji lekiem o nazwie Solian czujesz się czystym,zrozumianym i kochanym człowiekiem jaki potrafi dostrzec u siebie naturalne wartości i odbudować instynkt...Przepraszam,że tak pózno się uruchomił ale akceptując słowa,w których delikatnie pan uchwycił sens życiowych fundamentów i ich wiecznych wartości,że nie wszystko się na śmierci kończy muszę przyznać,że jest pan najlepszym lekarzem od ciężkiej i bolesnej traumy i wynikłych z tego powodu problemów psychicznych.Gratulacje-wiem,że dzisiaj większość ludzi najbardziej ufa siwym i starszym osobom lecz pomimo,że no niestety przyznam się jednak tutaj z ogromnym bólem,iż swoją urodą potrafi Pan bardzo onieśmielić ma Pan olbrzymi dar,jakąś naturalną cząsteczkę boskiego światła jaką nie boi się obdarzyć i nawet umie pocieszyć skrzywdzonego człowieka w istocie delikatnej dziewczynki przy wszytskich.Jeśli byłam niegrzeczna,czyli inaczej mówiąc kompletnie sfrustrowana tym wszystkim i sprawiłam swym życiowym balastem komuś problemy lub w jakiś sposób zaznaczyłam go swymi głębokimi ranami to dzięki takiej jednostce jak Pan mam świadomość,że nie muszę się takim ciężarem więcej obarczać i z tego powodu winić a ludzi,których dotknęły tak ciężkie krzywdy jak mnie zdecydowanie kierowałabym tylko do Pana gabinetu i pod Pańskie ręce.Dziękuję za wypowiedz.Greta Różańska-ur.26.12.1982 rok-godzina-5.05-Szczecin,Szpital Wojskowy.
Chciałam jeszcze na koniec korzystając z możliwości publicznej wypowiedzi sprostować kłamstwo do którego się przyznałam ,że jednak nigdy nie miałam halucynacji wzrokowo-słuchowych tylko wcześniej już po prostu bardzo przygnębiona i zrezygnowana obojętnym podejściem wszystkich spotkanych przed panem lekarzy przyznałam się do tego pomimo,iż to nie prawda- a były to tylko puste słowa Pana o nazwisku Solasz/Solarz-dokładnie nie pamiętam -ale był to pierwszy lekarz,który postawił tak błędną diagnozę-czyli schizofrenia paranoidalna na wizycie na której nawet nie wyprosił ze swojego gabinetu-tego okrutnego ojczyma,który mnie doprowadził niemal do śmierci... Podziękowania dla-i tutaj z wielka irytacją Pani dr.Kwiatkowskiej-psychologa,do którego zabrano mnie po próbie samobójczej,że nic się nie stało,itd,bo chociaż Pan jako jedyny z nich dostrzegł,że jestem zdolna do tendencji suicydalnych(samobójczych).
Nawet już nie palę tak dużo papierosów,dbam o siebie i nie trwonię dóbr naturalnych by wyzwolić się z demonicznego poczucia winy -iż od pierwszego atomu jestem wyrafinowaną,chorą i brudną.....

Z Panem doktorem miałam do czynienia krótko, bo zaledwie kilka dni w szpitalu był moim lekarzem prowadzącym. Moje wrażenia były raczej średnie do czasu rozmowy przed wypisem, kiedy się okazało, że mimo że Pan doktor nie rozmawiał ze mną jakoś specjalnie dużo, to jednak rzeczywiście, jak już rozmawialiśmy, słuchał uważnie tego, co mówiłam i potrafił wyciągnąć odpowiednie wnioski. Nie zamykał się w schemacie wcześniej postawionej mi diagnozy i ją zmienił. Jeśli chodzi o tłumaczenie choroby i leczenia, to robił to dokładniej i lepiej, niż bym oczekiwała czy potrzebowała. Nie miałam żadnych problemów, żeby się z Panem doktorem dogadać, okazał dużo wyrozumiałości dla mojej sytuacji. Poza drobnym incydentem, nie zostawił żadnych nieprzyjemnych wrażeń, jak to niektórzy psychiatrzy potrafią. Gdyby przyjmował w jakiejś poradni, to na pewno bym kontynuowała u niego leczenie.

Bardzo dobry kontakt z pacjentem, kultura osobista. Polecam tego kompetentnego lekarza. Spokojny, z uwagą słucha, tłumaczy. Duża wiedza.

Doktor jest młody, wydaje się miły i uprzejmy, tłumaczy tak, jak trzeba - prosto, żeby pacjent zrozumiał. Nie podoba mi się tylko, że chwilami zachowuje się jak duże dziecko. Jego poczucie humoru jest bardzo nietrafione i niedostosowane. Podczas pobytu w szpitalu zdarzało się, że nie miał dla mnie czasu.

Bardzo przyjemny lekarz, uprzejmy, rozmowa byla bardzo fachowa, zdecydowanie polecam

bardzo dobry lekarz,zdecydowanie polecam

bardzo dobry lekarz,zdecydowanie polecam

Doktor Bajer jest bardzo kompetentny i niezwykle pomocny. Jest mlody, ale jego diagnoza okazala sie trafna. Moja ciocia znajduje sie pod dobra opieka.

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz.

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz.

Pan Bajer ma problemy z alkoholizmem. Jest niechlujny i obojętny do pacjenta. Na nocne dyżury przychodzi po kilku kieliszkach. Najpierw niech zadba o swoje zdrowie psychiczne, a później leczy innych. Zdecydowanie nie polecam.

Burkliwy i chamski.Pacjentów nie uważa za ludzi.Potrafi wyśmiać osobę chorą.Zdecydowanie nie polecam tego lekarza.